Стрічка новин
Смачного вам!: У нашому місті не один рік працює кулінарія, що по вулиці Героїв Май­дану. Тут завжди можна підкріпитися сві­жою випічкою. Особливо 102: що трапилось? З 8 по 14 березня 2021 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 95 заяв та повідомлень громадян, з них 8 на момент реєстрації містили Вогнеборці ліквідували загоряння літньої кухні: 16 червня о 09 годині 24 хвилини, на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне ВЛАДИСЛАВ БУХАРЄВ: ЗІ СВЯТОМ ОСВІТЯНИ! З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!: «Шкільні вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть тільки мріяти» - Уїнстон Черчиль. Що воно горить?: Життя іде, залишаючи по собі гіркі й добрі спогади. Іноді перегортаєш їх, як аркуші у фотоальбомі, і посміхнешся, пригадавши якусь Доземний уклін вам, ветерани!: У прийдешні дні Пам’яті та Примирення, Великої Перемоги кожен із нас  долучається до вшанування великого подвигу, який увічнює героїзм, мужність та Шановні читачі! : Це третя розповідь про життя сільської вчи­тельки-пенсіонерки. Перші дві  були опуб­­ліко­вані в газеті «Будьмо разом». Моя героїня спо­ві­дує активне життя, У Лебедині ініціюють найменування «Урочище Бурлюк»: У Лебедині громадськість ініціює найменування безіменного урочища, на місці давно зниклого хутора Семиротівка – місця народження Давида Бурлюка» Війна. Любов. Весна: Пам’яті моїх дорогих сусідів – тьоті Маші і дяді Міші, учасників бойових дій у Другій світовій війні, присвячується. На конкурс: Ось таку п’ятикілограмову щуку  в кінці жовтня спіймав спінінгом наш земляк, затятий рибалка Олександр Стеблянко на одному із ставків Київщини.

На сьогоднішній день в державі працює програма «Велике будівництво», і дуже образливо стає пересічному жителю Лебедина, проходячи чи проїжджаючи містом, бачити його стан доріг.

Так сталося, що Почесний громадянин Лебедина Владислав Бухарєв завітав на свою малу батьківщину і відпочивав серед мальовничих краєвидів річки Псел, між селами Токарі та Межиріч.

До нього, скориставшись цією нагодою, звернулися люди із запитанням: «Владиславе Вікторовичу, скажіть, будь ласка, чому в інших регіонах робляться дороги, покращується санітарний стан, а в нашому регіоні нічого не робиться?» Владислав Вікторович уточнив: «Що ви хочете?» І люди висловили своє прохання, щоб за цьогорічних сприятливих погодних умов була побудована дорога Токарі – Межиріч. Колишній народний депутат відповів: «На це потрібно не так багато коштів, тому що протяжність цієї ділянки біля шести кілометрів. Я повернуся в Київ і постараюся вам допомогти». А потім він передзвонив і сказав: «Дорозі Токарі-Межиріч бути!». Найближчим часом, дякуючи Владиславу Вікторовичу, ці роботи розпочнуться.

Євген Магаляс, с.Межиріч

Додати коментар