Стрічка новин
Як живе громада під час карантину: 31 березня міський голова Олександр Бакликов зустрівся з представниками ЗМІ. Під час зустрічі він розповів, яка ситуація “Моя мала батьківщина”: На горизонті мого життя горить і горітиме найяс­кра­віша із зірок – зірка мого дитинства – село Грунь. Моє рідне село 102: що трапилось? з 29 червня по 5 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 126 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент реєстра­ції Кількість безробітних рекордно зросла на Сумщині: На Сумщині зафіксували рекордну кількість безробітних. За два місяці карантину до центру зайнятості звернулися понад 10 тисяч людей. На Сумщині виявили “нафтозавод”, який грубо порушує вимоги з охорони праці: Управління Держпраці продовжує вести роботу у сфері виявлення нелегального обігу пального на території Сумщини. Нагадаємо, що з початку березня 2021 102: що трапилось? з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 113 заяв та повідомлень Як це було: Хокей. ХК «Лебедин» - «Бобри» м.Суми 2012 рік: 102: що трапилось? з 5 по 11 жовтня  2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 103 заяви та повідомлення громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Щасливої дороги в майбуття!: Ось і відлунав випускний у закладах загальної середньої освіти України і нашого міста зокрема. Чарівний літній вечір проводжав юнь у Виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень: Марина Лазебна: Після набрання чинності змін до держбюджету потрібно близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати. Рішення парламенту дає

Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший її розвиток.

Тому редакція тижневика «Будьмо разом» спільно із підприємствами, орга­нізаціями Сумщини започаткували акцію: «До 30-річчя Незалежності України – 30 примірників газети «Будьмо разом».

Передплата організована на четвертий квартал цього року для кращих працівників, активістів у таких трудових колективах:

 

Правління Сумської облспоживспілки голова правління Галаєв МагОмед Джамалович

 

Приватне підприємство «Надь» генеральний директор Кириченко Андрій Кир’янович

 

ТОВ «Ворожбалатінвест» генеральний директор Штукін Микола Олексійович

 

ДПТНЗ «ВПУ лісового господарства» директор Троян Анатолій Григорович

 

CТОВ «ПЕРЕМОГА» директор ОНАЙКО Анатолій ВАСИЛЬОВИЧ

 

Акція «До 30-річчя Незалежності України –30 при­мір­ни­ків газети «Будьмо разом» продовжується. Тому Ви також можете долучитися до цієї справи і надати можливість і Вашим членам колективу регулярно  читати тижневик «Будьмо разом». Чекаємо Вас у редакції газети:  м.Лебедин, вул.Карпова,7/1, або телефонуйте 066-827-99-55.

Додати коментар