Стрічка новин
Митрополит Онуфрій побував на Сумщині: Днями ми поспілкувалися з благочинним Лебединського церковного округу, настоятелем Свято-Вознесенського храму отцем Романом Андрухів. Професор, доктор філологічних наук Олена Ткаченко: «Переконана, що в житті не можна робити гріховного, нарікати чи поганого бажати»: – Шановна Олено Григорівно, прийміть вітання з Лебединщини! Дякуємо, що погодилися поспілкуватися із читачами тижневика «Будьмо разом». Душа творить, бо в ній живе поет: 13 березня в затишних стінах гуртка «Бісероплетіння», який працює в Центрі позашкільної освіти,  відбувся  творчий захід, на який була запрошена Вибачте i ви, тьотю Cаню: Життя вчить, вчить...  Однак звучить  це, як незаверше­на дія, тому і належного кінцевого результату час­то не очікуємо. От не існує Конкурс продовжується!: Мене ковід не лякає, В ліс осінній поспішаю, Доля в кожного своя: -Як у тебе донька швидко виросла! Готуйся зятя до хати приймати, у вас місця на всіх вистачить, – якось довелося Вже рік, як у Лебединській центральній районній лікарні діє відділення медичної реабілітації: Одним із пріоритетних напрямків розвитку галузі охорони здоров’я є надання якісних та доступних медичних послуг населенню. Це і є основною Ще один випадок COVID-19 у Лебедині: Як стало відомо днями, в одного мешканця м. Лебедина, який звернувся за медичною допомогою до сімейного лікаря, результат дослідження на Спортсмен, активіст: Володимир Фалько проживає в Лебедині. Навчався в Ле­бединській за­гальноосвітній школі I-III ступенів №6. В цьому році закінчив Ле­бединський педагогічний У Лебединському художньому музеї відкрили відділ реставрації: У художньому міському музеї ім. Б.К. Руднєва у Лебедині запрацювала власна реставраційна майстерня. Відтепер більшість картин отримають нове життя

«Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти цього року задля реклами.

Але це не лише реклама, не просто слова, це – дійсність.

Для отримання медичної освіти в Україні – і лікарів, і медичних сестер, і фельдшерів – необхідною умовою є здача тестів КРОК. Для повноцінної підготовки студентів до таких випробувань кожен навчальний заклад  розробляє свою власну стратегію. Цим іспитом (а це є теоретична частина державних екзаменів) оцінюється вміння використовувати знання і розу­міння основних професійно – орієнтованих дисциплін.

Варто відмітити, що цього року на І Всеукраїнському форумі керівників та співробіт­ників закладів фахової перед­вищої освіти визначено, що за під­сумками тестування КРОК–М із 114 медичних нав­ча­льних закладів, які готують медичних сестер і фельдшерів, Лебединський фаховий медичний коледж  імені професора М.І. Ситенка зайняв 5 місце (фельдшери) та 11 місце (медичні сестри).

І ми горді з того, що наші випускники показують такі високі бали. Це заслуга всього педагогічного колективу. У коледжі створені всі умови для навчання студентів: достатня матеріальна база, інформаційне забезпечення дозволяють проводити їх на сучасному рівні.

Кінцевим етапом кожної нав­чальної діяльності є випускні, державні екзамени. Вони у нашому коледжі  проходять дуже серйозно. Цього року для перевірки рівня вмінь, знань, професійної компетентності на фельдшерському відділенні було організовано 12 станцій, тобто кожен студент виконував професійні завдання (практичні навички, ситуаційні задачі) на кожному етапі.

Оцінюють студентів досвід­чені викладачі та присутні на Державній кваліфікаційній атестації її голова – Максим Новіков – заступник директора з медичної роботи Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови ДКА – директор коледжу Олександр Удодік та завідувач навчально-тренувального відділу СОЦЕМД та МК Світлана Березовська.

Державний екзамен у медичних сестер приймала комісія під головуванням заступника директора з медсестринства КНП «Центральна міська клінічна лікарня Сумської міської ради» Юлії Іщенко, до речі нашої випускниці. Майбутні медичні сестри, успішно здавши тести Крок М, демонстрували свої практичні навички та професійні вміння на 10 станціях.

Завершився ще один навчальний рік. У житті коледжу це ще одна сторінка, а у житті кожної людини – ціла книга. І цьогоріч 78 випускників медсестринського і фельдшерського відділень отримали дипломи, 8 із них – дипломи з відзнакою. 78 молодих людей отримали путівку у життя, професію, яка є найгуманнішою у світі.

«Варто відмітити, що випуск­ники коледжу є високо­про­фе­сійними  спеціалістами, кон­­ку­рентноспроможними на рин­­ку праці. Це завжди від­­мі­чають  роботодавці – керівники зак­ладів охорони здоров’я Сум­сь­кої області», –зазначає директор коледжу Олек­сандр Удодік.

Надія ВОЛОШИНА,

методист.

Додати коментар