Стрічка новин
Лист солдату: Волонтерський загін «Оріон» КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж ім.А.С.Макаренка» під керівництвом викладача суспільних дисциплін Венгеровського Станом на 17 вересня 2020 року на Сумщині 2724 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 84 осіб (Суми - 47, Шостка - 2, Конотоп - 4, Охтирка - 5, Дерева спиляли, гілки залишили: 12 июля – день святых Петра и Павла. Много лет, по сложившейся традиции, мы с мамой и сестрой ходим в Уривки Лебединських розмов: На лавочці в парку ім. Шевченка, що в центрі Лебедина, порівняно теплого осіннього дня сидять і люб’язно розмовляють молоді чоловік Про людей хороших: «Тимур і його команда»,- на подвір’ї садиби моїх покійних батьків проз­вучала назва улюбленого оповідання дітей шкільного віку 60-70-років із вуст Парадокси нашого життя: Одноногий «Лебедин» виглядає з-під ялин... Ця «кривенька качечка» – знак «Лебедин», що при в’їзді в місто з боку Червленого тримається на 102: що трапилось? з 13 по 19 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 127 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили Віч-на-віч з головою обласної організації Національної спілки журналістів України, Заслуженим журналістом України Віктором БОЙКОМ: Віктор БОЙКО: «Журналістика – не та професія, яку потрібно рекомендувати. Тут, як кажуть, або – є, або – немає». У нас приємна новина: Лідії Можаєвій виповнюється 95!: Лідія Миколаївна довгий час плідно спів­пра­цює із тижневиком «Будьмо разом», хоча проживає в Києві і має проблеми зі здоров’ям (інвалід На Сумщині очікують сніг з дощем та заморозки: 14 квітня через циклон і його атмосферні фронти в Сумській області очікується зміна погодних умов, передає Сумський гідрометцентр. Вночі дощ,

6 липня в Кам’яному відзначили свято Івана Купала.Чудовий концерт, ігри та конкурси, Водяник та русалочки, смачнюща  каша та варенички. Гуляли на славу! Задоволені були всі:  і дорослі, і малі.

Малеча з задоволенням брала участь у конкурсах та отримувала призи, які надав депутат Лебединської міської ради Вадим Режинков.

На Івана на Купала село Кам’яне гуляло,

Водяний щось бурмотів, сам не знав, чого хотів.

Як зробити навпаки,щоб гуляв він залюбки?

Це русалки наші знали, з Водяного порчу зняли.

І русалочки-красуні,

Трішки старші і манюні,

В них віночки із чар-зілля,

всі майстрині рукоділля.

Ще подякуєм талантам: співакам і музикантам,

Пісня линула над Пслом, понад лісом, над селом.

А чудові господині, самі кращі і гостинні,

І вареники варили, і кашею пригостили.

І дівчата тут з косою, і парубки з бородою,

У цю нічку всі не спали, папороті цвіт шукали.

Хай село живе в достатку, мирі, щасті і порядку.

Світлана ЛЕВЧЕНКО,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар