Стрічка новин
У Лебедині депутатам і членам виконкому пропонують “скинутися” на пам’ятник знак: Два тижні тому в Лебедині стартував благодійний проект по збору коштів для спорудження знаку на честь відомого живописця, педагога та Щоб не трапилось пожежі: 21.07.2020 р. працівниками Лебединського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Світлана Маригіна: «Моє хобі – це моя робота»: Цими днями виповнюється двадцять років, як працює у галузі культури району Світлана Маригіна, п’ятнадцять з них – очолює районний Будинок Розслаблятися ще зарано: Про стан захворюваності на COVID-19 та грип у 2020 році і заходи з профі­лак­тики вірусних інфекцій на 2021 рік по «Зупинись, прекрасна мить!»: Грибна пора. Цьогорічна осінь видалася напрочуд теплою та дощовою. Погодні умови сприяли гарному росту грибів. Охочі їх назбирати поспішали до Найдорожча ти для нас одна...: На долю нашої любої неньки, Мамайко Ольги Олександрівни, випало чимало випробувань. Але вона, незважаючи ні на що, все витримала і 5 нюансів трудових відносин між працівником та фізичною особою-підприємцем: За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, фізичні особи-підприємці становлять вагому частку від усіх роботодавців. 102: що трапилось? з 10 по 16 серпня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 96 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Дотримуємось самоізоляції, не порушуємо карантин! : За  минулий тиждень  осіб з підозрою на  коронавірусну хворобу по Лебединському  району не зареєстровано.  У двох осіб населених  пунктів району, 102: що трапилось? з 20 по 26 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 117 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили

Вона завжди чекає своїх колишніх учнів, які літньої пори з радістю поспішають у її обійми. Пройдуться тінистою алеєю до її порогу, і на шкільному подвір’ї, що оживає від їх щасливих посмішок, ніби чуються переливи дзвоника, який ось-ось покличе всіх у клас.

…Теплі обійми, радісні привітання, веселі жарти – і ніби й не було цих 5 років від останньої зустрічі. А попрощались  мої дорогі учні з Рябушківською школою 45 років тому. Кожен може написати літопис свого життя, своїх трудових надбань, вже виросли їхні діти, радують успіхами онуки. А тоді, в шкільні роки, так гарно мріялось і так хотілось, щоб все омріяне збулось.

Організаторами цієї зустрічі, як і попередніх, були Марія Гетьман (Гожда) і Сергій Коростіль. Щиро дякуємо їм за це. Неблизький шлях з Великої Писарівки здолала, аби побачити шкільних друзів, Віра Гавриленко (Слинько). Вона, як і Марія Гетьман, віддала десятки років педагогічній справі – з любов’ю до дітей, з добром і щирістю до своїх колег. А чоловік Марії – Василь Гетьман, її однокласник, який став омріяною долею  чудової дівчини, – ветеран МВС, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.

Сергій Коростіль виконує досить гуманну справу: працює в Лебединській районній лікарні водієм швидкої допомоги, є надійним сім’янином і другом.

Микола Карабан живе з родиною в Сумах і довгі роки працює водієм-перевізником на пасажирському транспорті. Робота йому дуже подобається, і люди його поважають.

Ніну Бондаренко (нині Рева) пам’ятаю скромною, трудолюбивою дівчиною. Довела вона це і в своїй багаторічній праці – соціального робітника в с.Рябушки.

Олексій Бондаренко приїхав на зустріч разом з дружиною Світланою з с.В.Бобрик Краснопільського району. Він знайшов себе в робітничій професії і дуже цим задоволений.

Костянтин Гетьман, який живе і працює в Сумах, зі знанням справи розповідав про свою професію зв’язківця.

У розмовах, спогадах, жартах непомітно пролетіло декілька годин. Згадали і пом’янули шкільних друзів, учителів, які на жаль, відійшли у Вічність. Квіти пам’яті перед урочистим зібранням поклали на могилу класного керівника тодішнього 9-10 «Б» класів Любові Жінжер.

Суботній день 26 червня був дуже спекотний. Декого чекала далека дорога додому. Тому вимушені були попрощатися, але цього разу не на 5 років, а лише на рік.

Дорогі мої учні! Нехай спомин про цей чудовий літній день гріє серце кожного з вас до наступної нашої зустрічі!

Олена ЛУБЕНСЬКА,

колишній класний керівник 9-10 «А» класів.         

Додати коментар