Стрічка новин
З Днем місцевого самоврядування!: Шановні депутати місцевих рад, працівники, ветерани органів місцевого самоврядування! Шановна громадо Сумського району! Прийміть найкращі вітання з нагоди державного свята – Славиться Василівка трударями: У 1782 р. в селі Василівці була збудована перша Свято-Троїцька церква. Це будівництво здійснювалось більш ніж на 70 років пізніше Втікачі з України, які укриваються від призову можуть сісти за грати на 5-10 років: У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо забов'язання громадян України, у тому числі чиновників та бізнесменів, які підпадають під призов на Три донечки – три сонечка: Зараз сучасні сім’ї мають по одній-дві дитини. Троє й більше дітей – це надзвичайна рідкість і водночас радість. Олександр та Лебединщина проти приєднання до Охтирського району: 3 червня Сумська обласна державна адміністрація погодила проєкт постанови Міністерства розвитку громад і територій України «Про утворення та ліквідацію районів». Затримали 25-річного чоловіка, який оформлював кредити на знайомих: За процесуального керівництва Роменської окружної прокуратури повідомлено про пі­дозру 25-річному роменчанину, який ошукував знайомих, оформлюючи на їх ім’я кредити та УВАГА: ШАХРАЇ!: Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом на тери­торії регіону збільши­лася кількість шахрайств. Чи потрібні сучасній людині танці?: Анастасія, 13 років: – Звичайно, потрібні. Звісно, не всі стануть професіоналами. Але для власного всебічного розвитку – так. У команді Сумщини «Дні Європи – 2021»: Активісти шкільного євро­­­­­клубу “Mayflower” Лебе­­дин­­ського закладу зага­льної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (координатор – вчитель  англійської мови Логвиненко Н.М.) Вибухотехніки поліції знешкодили кілька протипіхотних мін: Вчора співробітники вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області неподалік від села Малий Вистороп на Лебединщині виявили і знешкодили дві протипіхотні

Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина:

– Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є, не курить, займається спортом, не любить гучних компаній і бажає створити сім’ю?

– То про що можна розмовляти з такою людиною?

х Х х

Розмовляють вдома чоловік і жінка на підвищених тонах:

– Жінко, тебе взагалі що-небудь цікавить, крім грошей?

– Звичайно.

– Що?

– Де вони?

х Х х

Студенти після послаблення карантину розмовляють у гуртожитку:

– Чого ти плачеш?

– Книжка сумна.

– А що за книжка?

– Залікова…

х Х х

На автостанції в Лебедині розмовляють два хлопці. На перший погляд, сільські, але навчаються або працюють в Харкові:

– Мій знайомий Вася, із сусіднього села, посадив коноплі. Виросли коноплі.

– А що далі?

– А тепер посадили Васю.

х Х х

Розмовляють дві матусі в дитячому парку в центрі міста:

– Гарний парк зробили для діток, от тільки поки я зі своїм малим менше години тут гуляю, вже бачила, як дві дитинки попросилися в туалет.

– Цікаво, і куди ж мами їх повели, у кафе поблизу?

– Та у яке кафе, обидві – до дерева у сквері. А як кожна дитина так зробить?

– Отож, у нас завжди так – тільки на перший погляд все красиво. А в центрі міста вбиральні й немає.

х Х х

Розмовляють  дві жіночки на автобусній зупинці:

– Будеш їхати відпочивати на море у цьому році?

– Та яке там море, у мене завжди все однаково: спека, город,  ремонт, консервація – і вже сил нема. Так і літо проліта.

Розмови підслухав і записав:

Никанор Лагідний.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар