Стрічка новин
Влаштували стихійну ковзанку: Зима прийшла не лише за календарем. Нічні морози дозволили замерзнути нашій Вільшанці. Жителі прилеглих вулиць, і не тільки, скористалися нагодою Чим обернеться несплата за платіжками: Ситуація, що склалася в нашій країні за останні місяці, досить тривожна. Небезпечний вірус охоплює все більше територій. Українці живуть в Знайомтеся: наш земляк Володимир Курило: Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із Чесноти Валентини Сироти: В історії Маловисторопського коледжу ніколи не було дефіциту педагогічних кад­рів, тут постійно тривав відбір фахівців  з тих,хто бажав працю­вати Новини Сумщини: У Конотопі створили зображення малого герба України, висадивши у формі тризуба 9 тисяч ялинок. Про це у Facebook повідомив голова Горів будинок: 11 грудня 2020 року о 05 годині 18 хвилин на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області Прекрасний спортивний сплав: Це нові враження, нові пригоди та ідеї! Байдарки та паром. Цього разу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» похід Пслом провів спільно Станом 1 жовтня 2020 року на Сумщині 4435 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 212 осіб (Суми - 153, Шостка - 7, Конотоп - 1, Ромни Відвідали острів Хортиця: Під час цієї екскурсії лебединці дізнались багато цікавого про одне з найвідоміших, найславетніших історичних місць України, її гордість і святиню. Відеороз'яснення щодо виплати грошової допомоги: Пенсійний фонд України пропонує відеороз'яснення щодо виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 1тисячі гривень в умовах карантину. Водночас закликаємо

26 червня стало святковим днем для всіх жителів Павленкового. Не дивлячись на літню спеку, що почала дошкуляти від самого ранку, вони взяли участь у відкритті арки,

що встановлена на в’їзді в село на честь 30-річчя заснування СТОВ «Перемога», та освяченні нововстановленого хреста на цьому ж місці. Ініціатива в цьому належить керівнику підприємства Анатолію Онайку, а виділені ним благодійні кошти зробили це свято радісним і для дорослих, і для малечі. Прибули на нього також керівники обласного, районного рівня, Лебединської міської ради, депутати, гості свята.

Продовжилося святкування в Павленківському сільському клубі, де глядачів порадували своїми виступами артисти Лебединського міського будинку культури і Лебединського МЦКД. Грамоти, подяки за сумлінну працю отримали кращі трудівники. В центрі села була влаштована виставка сільськогосподарської техніки.

Діти бавилися на атракціонах, які були надані їм безкоштовно.

І, звичайно, на всіх павленківців чекала смачна польова каша. Вони продовжували веселитися, співати, жартувати, спілкуватися, адже День села – це їхнє спільне свято.

 

Лунали пісні над селом

У Василівці День села щорічно випадає на Трійцю, на Зелені свята. Це найкраща пора, бо частина сільської роботи уже зроблена: підполені городи, висаджена розсада, природа у всій своїй красі буяє квітами та зеленню.

Зранку у місцевому Свято-Троїцькому храмі відбулося святкове Богослужіння. Далі – розіграш Кубка з міні-футболу між командами старостинського округу, а на 15-у годину василівчани поспішали до центру села, де на вулиці у куренях велася жвава торгівля, працювали атракціони для дітей, а в приміщенні будинку культури проходила урочиста частина. Цьогоріч Василівка святкувала 341-у річницю від дня свого заснування.

Перед сценою в глядацькій залі оформлена виставка народних майстрів «Барви рідного села». Свої роботи люб’язно надали: Дмитро Свєтко, Надія Заїка, Тамара Пустовіт, Людмила Шахова, Світлана Кривенко, Ірина Карпенко, Ганна Щип, Катерина Лазоренко, Олена Махмадієва, Надія Білуха, Світлана Бабич. Збирається громада, прибувають гості. А їх було багато. Вони вітали зі святом, говорили добрі слова-побажання, вручали грамоти, дарували подарунки.

Коли виступи закінчилися, полинули вітання для найстарших жителів села: Марії Олексіївни Сахно (2 квітня 1921 року), Антоніни Ільївни Супрун (27 березня 1927 року), Наталії Анатоліївни Фесенко (21 грудня 1922 року); наймолодшої жительки села Домініки Рудик (3 березня 2021 року); ветерана Другої світової війни Івана Панасовича Романенка, учасників ООС, воїнів- інтернаціоналістів, чорнобильців, а також подружніх пар, які відсвяткували 50 років спільного життя, подружньої пари, яка відсвяткувала діамантове весілля, наймолодшої сім’ї: Сергія та Юлії Степаненків (одружилися 12 червня 2021 року); господарів кращої садиби села: Миколи Петрюченка та Олени Мельник; іменинників.

Свято закінчилося яскравим феєрверком, люб‘язно подарованим депутатом Сумської обласної ради Магомедом Галаєвим. Ще довго того вечора лунали пісні над селом.

Додати коментар