Стрічка новин
Два серця 30 років у коханні i злагодi: Щедре зимове сонечко подарувало чудовий сонячний день подружжю Григорію та Тетяні Лещенкам з Лебедина, які вже 30 років у шлюбі. Як Глаголiв дуб: Весна 1968 року змінила в моєму житті не лише місце проживання, а й багато чого іншого. Я ще далі відійшов ПОШИРЕННЯ ОМІКРОНУ ТА ІНШИХ ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ: За  минулий тиждень, з 31.01. по 06.02.  2022р.  включно, в Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано    440  хворих на COVID-19. 9 березня у Тростянці на розтяжці підірвався працівник підприємства "Заготзерно": Про це на своїй сторінці у facebook повідомив міський голова міста Юрій Бова. Чоловік отримав осколкові поранення. Розтяжку на території Зимовий гриб – це реальність: Активно вирощувати і збирати зимовий гриб у нас розпочали лише 10-15 років тому. А особливою популярністю він користується в Азіатських Він служив слову: У ці квітневі дні минає п’ять років, як відійшов у Вічність наш старший колега Володимир Дудченко. Ми вчилися у нього На колесах: До першої столиці України  мене покликала презентація альманаху «Харківський міст». Після вдалих поетичних спроб у  роки юності мені довелося зробити Олексій Василенко: «Коли беру до рук баян, у мене душа співає»: Життя, довжиною в 90 років, подарувало нашому земляку Олексію Миколайовичу Василенку улюблену роботу, чудову дружину, двох хороших доньок, двох любих Це і є справжнє задоволення: Рибалю я десь із 1975-го. Це виходить, вже близько 45 років. Пам’ятаю першу впійману у вісім років рибу. То був "До останнього сподівалися, що його серце запуститься": майже дві години лікарі  реанімували дитину, яку засипало ґрунтом: Під обвалом ґрунту загинула дитина. Це сталося в місті Лебедин на території колишнього підприємства, куди двоє школярів, 12-ти та 13-ти років, ходили

26 червня стало святковим днем для всіх жителів Павленкового. Не дивлячись на літню спеку, що почала дошкуляти від самого ранку, вони взяли участь у відкритті арки,

що встановлена на в’їзді в село на честь 30-річчя заснування СТОВ «Перемога», та освяченні нововстановленого хреста на цьому ж місці. Ініціатива в цьому належить керівнику підприємства Анатолію Онайку, а виділені ним благодійні кошти зробили це свято радісним і для дорослих, і для малечі. Прибули на нього також керівники обласного, районного рівня, Лебединської міської ради, депутати, гості свята.

Продовжилося святкування в Павленківському сільському клубі, де глядачів порадували своїми виступами артисти Лебединського міського будинку культури і Лебединського МЦКД. Грамоти, подяки за сумлінну працю отримали кращі трудівники. В центрі села була влаштована виставка сільськогосподарської техніки.

Діти бавилися на атракціонах, які були надані їм безкоштовно.

І, звичайно, на всіх павленківців чекала смачна польова каша. Вони продовжували веселитися, співати, жартувати, спілкуватися, адже День села – це їхнє спільне свято.

 

Лунали пісні над селом

У Василівці День села щорічно випадає на Трійцю, на Зелені свята. Це найкраща пора, бо частина сільської роботи уже зроблена: підполені городи, висаджена розсада, природа у всій своїй красі буяє квітами та зеленню.

Зранку у місцевому Свято-Троїцькому храмі відбулося святкове Богослужіння. Далі – розіграш Кубка з міні-футболу між командами старостинського округу, а на 15-у годину василівчани поспішали до центру села, де на вулиці у куренях велася жвава торгівля, працювали атракціони для дітей, а в приміщенні будинку культури проходила урочиста частина. Цьогоріч Василівка святкувала 341-у річницю від дня свого заснування.

Перед сценою в глядацькій залі оформлена виставка народних майстрів «Барви рідного села». Свої роботи люб’язно надали: Дмитро Свєтко, Надія Заїка, Тамара Пустовіт, Людмила Шахова, Світлана Кривенко, Ірина Карпенко, Ганна Щип, Катерина Лазоренко, Олена Махмадієва, Надія Білуха, Світлана Бабич. Збирається громада, прибувають гості. А їх було багато. Вони вітали зі святом, говорили добрі слова-побажання, вручали грамоти, дарували подарунки.

Коли виступи закінчилися, полинули вітання для найстарших жителів села: Марії Олексіївни Сахно (2 квітня 1921 року), Антоніни Ільївни Супрун (27 березня 1927 року), Наталії Анатоліївни Фесенко (21 грудня 1922 року); наймолодшої жительки села Домініки Рудик (3 березня 2021 року); ветерана Другої світової війни Івана Панасовича Романенка, учасників ООС, воїнів- інтернаціоналістів, чорнобильців, а також подружніх пар, які відсвяткували 50 років спільного життя, подружньої пари, яка відсвяткувала діамантове весілля, наймолодшої сім’ї: Сергія та Юлії Степаненків (одружилися 12 червня 2021 року); господарів кращої садиби села: Миколи Петрюченка та Олени Мельник; іменинників.

Свято закінчилося яскравим феєрверком, люб‘язно подарованим депутатом Сумської обласної ради Магомедом Галаєвим. Ще довго того вечора лунали пісні над селом.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар