Стрічка новин
Черги безробітних змінилися на черги підприємців: Відтепер черги безробітних у центрах зайнятості та філіях змінилися на черги підприємців. Вони, зокрема, бажають отримати від держави компенсації через Дорогі ветерани! Шановні жителі Сумського району!: Від усієї душі вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Лебедин – місто, яке вразило литовців: До лютого невелика кількість жителів Литви знали про м. Лебедин, що на Сумщині. Та одна подія повністю змінила Один день із життя Василя Єрмолайовича: З Василем ­Єр­мо­ла­йовичем Шилом ми поруч пропрацювали у Маловисторопському коледжі понад тридцять п’ять років. До навчального закладу він прийшов  Поліція викрила крадіїв електротехніки: Менше доби знадобилося оперативникам Лебединського відділення поліції аби встановити осіб, причетних до крадіжки чужого майна та вилучити у них викрадені Станом на 14 вересня 2020 року на Сумщині 2502 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 101 особи (м. Суми - 46, Шостка - 8, Конотоп - 15, Охтирка - ...Підприємства немає, а спогади – залишилися: Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, 102: що трапилось? з 27 квітня по 3 травня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції на­дійшло 155 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Здоров’я - понад усе!: За минулий тиждень, з 29.03. по 4.04.2021 р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано 223 хворих на COVID-19. Шановні медичні працівники міста та району, ветерани медицини!: Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе щасливе і повноцінне

Сумський державний університет завжди пишається своїми студентами з активною життєвою позицією в суспільному житті, які представляють спільні ідеї та інтереси молоді,

розділяють та множать їх, генерують масу проєктів, розширюючи студентські традиції, дозвілля, де кожен має можливість вчитися, відпочивати та розвиватися.

Сьогодні розповімо вам саме про таку творчу, цікаву особистість, щиру, активну, розумну та амбітну, яка гідно продовжує найкращі традиції нашого студентства. Знайомтеся – ця мила, тендітна дівчина Віта Фесенко родом із  мальовничого смт Низи Сумського району, студентка 2 курсу навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету.

Віта Фесенко добре закінчила Низівську загальноосвітню школу. Улюблені її предмети – математика, фізика, хімія. В старших класах брала участь у олімпіадах зі шкільних предметів, займаючи призові місця. Улюблене заняття зі шкільних років – хореографія, далі, зі старших класів,  продовжила займатися  у Сумському хореографічному колективі «Грація». У її арсеналі – кубок «Візаві» відкритого фестивалю – конкурсу танцювального мистецтва у ДК Фрунзе, участь з колективом у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі  дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», у  Всеукраїнському фестивалі-кон­курсі хореографічного мистецтва «Пла­нета зірок», у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «New festival of arts», перемога на фестивалі  «Tradition to art». Неперевершені враження залишилися під час виступів у Харкові та на Азовському морі, де концерти  вдало поєднали з відпочинком. Окрім цього, Віта займалася квілінгом, бісероплетінням, вишивкою , малюванням, де її роботи  були представлені на  виставці декоративно - ужиткового мистецтва в селі Сула під час святкування «Хліборобської пісні». Активну участь брала в художній самодіяльності сільської громади, кон­цертних програмах, традиційних дозвіллєвих заходах до Різдвяних свят, 9 Травня, свята Івана Купала, Днів села.

Те, що буде вступати  до Сумського державного університету, вирішила давно, ще під час виступів з хореографічним колективом на сцені актової зали вузу. А ще свого часу тут навчалася  і рідна сестра Віти – Аня. Остаточно підтвердила свій вибір під час підготовчих курсів до ЗНО, де дуже сподобалися  викладачі: уважні, добрі,  позитивні, привітні, не байдужі, а ще –  ошатна територія, природа, вражали навчальні корпуси, перехоплювало подих від великої кількості поверхів та аудиторій. З першого курсу одразу поринула в студентське життя, відчула приналежність до студентської родини в гуртожитку. Тут швидко знайшла спільну мову зі студентами інших факультетів і спеціальностей, з такими ж дотепними, привітними, життєрадісними, з якими хочеться спілкуватися, бо маєш багато спільного. Це додає впевненості та бажання діяти. З першого курсу  приєдналася до активних, ініціативних студентів, зацікавилася заходами, що проходили в гуртожитку: літературно – музичні вечори, вечори кіно, прикрашання вестибюлю до різних свят. Все це молодь об’єднало, здружило.

На другому курсі Віта вже – голова ради гуртожитку №2а, організатор різноманітних заходів. Енергійна, наполеглива, комунікабельна, ініціативна, не байдужа дівчина з вогником, яка «запалює» інших, тримає руку на пуль­сі мешканців гуртожитку, дбає про позитивний настрій колективу в такий непростий час коронавірусної кризи. Зараз ми змушені перебудовуватись, оскільки дистанційна форма навчання залишає на всьому свій відбиток, тому Віта орга­ні­зувала онлайн спілкування в групі гуртожитку, часто проводить опитування, анкетування, словом, активно використовує інтернет-простір, формує цілісне інформаційне середовище. Вільного часу у Віти практично не буває. Весь час знаходиться в оточенні друзів, цікавих людей, які спонукають до руху та саморозвитку. В гуртожитку знайшла справжніх друзів, кохання, займається громадською роботою. «Настрій завжди підіймають люди, з якими спілкуєшся, – говорить Віта, – додають заряд позитиву та спонукають до руху вперед».  А ось якої думки про Віту її друзі.

Дар’я – сусідка по кімнаті: «Віта доб­ра, вихована, чуйна, комунікабельна, перей­мається проблемами інших. З нею дуже комфортно».

Ліна: «Цінує колектив, компанійська, любить порядок, не боїться рухатися вперед, має власну думку, яку активно відстоює, смачно готує млинці, творча, дуже гарно малює аквареллю».

Іван – товариш дитинства: «Знайомі із дитячого садочка. В дитинстві тиха, добра дівчинка, в школі відповідально ставилася до навчання, активіст класу, учасниця шкільного КВК, весела, енергійна, займалася хореографією, цінує товариську підтримку, дружбу».

Андрій: «Проста дівчина, з особливим характером, непередбачувана, дбай­лива, уважна, чуйна, добра, є постій­не бажання щось робити, творити і ство­рювати, самовдосконалюється і само­роз­вивається».

Лілія: «Віта комунікабельна, вміє підтримати і дати пораду. Пишаюся , що маю таку подругу  з першого курсу.  Дуже приємно разом працювати та реалізовувати студентські проєкти, що спрямовані на розвиток дозвілля молоді».

Віта Фесенко  – креативна та творча особистість, закінчила школу анімації, отримала сертифікат на роботу в дитячому клубі «Давай грай». Любить мандрувати, побувала у Карпатах, Львові, Харкові, Одесі, Чернігові, Батурині, Полтаві. Мріє відвідати Канаду.

Найцінніше у житті дівчини – це родина, яка її розуміє, мотивує, у всьому допомагає, є надійною опорою та підтримкою. Віта – цілеспрямована, організована, відпо­відальна та рішуча. Саме такою її виховали батьки Тетяна Леонідівна і Віктор Іванович.

Студентське життя у Віти триває, воно надає унікальну можливість  та вміння  поєднувати навчання та численні захоплення, отримувати гарну освіту та відмінні професійні навички . І вже через декілька років,  у майбутньому, буде гарна перспектива  реалізувати креативні проєкти, або творчі ідеї, перетворивши їх у бізнес і зробити справою свого життя. Тож побажаємо Віті успіхів у навчанні, нових досягнень, віри у власні сили, а згодом успішної кар’єри та щасливої долі, наснаги та нових життєвих перемог.

Валентина Ворона.

Додати коментар