Стрічка новин
І знову зустріч…: 90-ті роки. Випускники входили у самостійне життя якраз на межі розпаду однієї країни і народження іншої. Разом із її становленням Пам’яті колеги: Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані! Професор, доктор філологічних наук Олена Ткаченко: «Переконана, що в житті не можна робити гріховного, нарікати чи поганого бажати»: – Шановна Олено Григорівно, прийміть вітання з Лебединщини! Дякуємо, що погодилися поспілкуватися із читачами тижневика «Будьмо разом». Шановні жителі 162-го виборчого округу!: 21 листопада ми відзна­чаємо День Гідності та Свободи України на знак вшанування пат­ріотизму та муж­ності грома­дян, які стали на захист Її вибір – стати військовим: Знайомтеся: наша землячка Марина  Кубрак. Правда ж, симпатична дівчина у військовій формі! Вона народилася, зростала й навчалася свого часу в Небо кликало, кликало і… забрало: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує проєкт пам’яті земляків-льотчиків, котрі народилися на Лебединщині і в м. Лебедині, але за різних обставин, Зі святом весни, милі жінки!: Дорогі жінки моєї рідної Сумщини! Від усього серця вітаю Вас зі святом Весни, Краси та Ніжності! 102: що трапилось? з 27 грудня 2021 року по 2 січня 2022 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшла 131 заява та Шановні військовослужбовці, захисники України!  :           Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Немає більш благородної місії, ніж захист Фізкультура, спорт та здоров’я сплелись воєдино: З метою сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування у дітей та  молоді фізичного і морального

Сьогодні наша розповідь саме про них – п’ятикласницю Анастасію та четвертокласницю Єлизавету, які навчаються в ЗЗСО №7. Не дивлячись на те, що вони ще зовсім маленькі школярочки,

але вже напрочуд завзяті, кмітливі, наполегливі і є справжніми майстринями: із підручного матеріалу – старих газет, журналів, рекламних паперів, скручуючи папір у трубочки, виготовляють чудові вироби. Тут у них вже справжня індустрія. Батьки дівчаток Володимир та Світлана Калініченки дивуються, що у їхніх доньок такий політ фантазії, і чим можуть, їм допомагають.

Премудростям цієї справи, що називається квілінгом, дівчатка вчаться в гуртку Лебединського центру позашкільної освіти (керівник Ольга Пронікова). У школі їх підтримують учителі Алла Бендюг та Алла Калініченко, друзі сестричок.

І розквітають їхні вироби квітами, чудовими натюрмортами, прекрасними пейзажами. Вони пробували і спіральне плетіння.

Дивлячись на витвори дівчаток, захоплюєшся їхніми талантами. Це справжнє розмаїття краси. Дівчатка нещодавно взяли участь у VІ-ій Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні-2021», що була проведена онлайн. У номінації «Художньо-естетичний напрямок позашкільної освіти» Єлизавета Калініченко здобула першість і нагороджена дипломом І ступеня.

Ліза і Анастасія – ще й активні учасниці танцювального колективу «Веселка» (керівник Тетяна Литовченко), виступають на шкільних та загальноміських святкових заходах.

Побажаймо юним зірочкам – Анастасії та Лізі – й надалі розвивати свої здібності, радуючи лебединців новими успіхами.

Ольга ПАЛИВОДА,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар