Стрічка новин
Перший раз – у перший клас: Ось і завітав до нас у гості Першовересень. Шкільне подвір’я Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, яка є одним із Наші сучасниці: Сьогодення вимагає від пра­ців­ників поштового зв’яз­ку особ­ливих зусиль. Окрім того, що вони доставляють газети, журнали, іншу кореспонденцію, доводиться Станом на 18 вересня 2020 року на Сумщині 2807 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 83 осіб (Суми - 56, Шостка - 1, Конотоп - 2, Ромни - 2, Чи потрібні сучасній людині танці?: Анастасія, 13 років: – Звичайно, потрібні. Звісно, не всі стануть професіоналами. Але для власного всебічного розвитку – так. Ціни на ринку на 19 сiчня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Чесноти Валентини Сироти: В історії Маловисторопського коледжу ніколи не було дефіциту педагогічних кад­рів, тут постійно тривав відбір фахівців  з тих,хто бажав працю­вати Козацькому роду – нема переводу!: Кружляє, жовкне листя, танцює свій остан­ній осінній танок на сірому небосхилі. І хоча весь світ, затамувавши подих, чекає такої важливої Нові карантинні обмеження з 19 грудня: Кабінет Міністрів 14 грудня оприлюднив пере­лік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня. Зокрема, нові обмеження забороняють: Сумчанин втікав від обсервації з Борисполя: 29 березня в Бориспіль прилетів літак з В’єтнаму, який безкоштовно доставив українців.Їх доставив в’єтнамський бізнесмен Батьків на Сумщині накрила хвиля двійнят: Вони народжуються з незначним проміжком у часі, швидше за все мають дуже схожу зовнішність, а зв’язок між ними настільки тісний,

15 червня  Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості спільно зі  школярами, які знаходяться на відпочинку у профільному таборі «Джерельце» Лебединського  ЗЗСО №3,

  відвідали  фермерське господарство «Ферма ЕКО», яке працює в нашому місті.

Підприємство займається ви­­­­­­ро­­­щуванням ексклюзив­них молюсків «Равлики Muller». Керівником даного проєкту є Ярина Багатиренко. Дане підприємство постійно  співпрацює з Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості.

Фахівці ферми  розповіли історію заснування такого досить незвичного для наших країв бізнесу.  Під час відвідування підприємства діти ознайомилися з технологічним процесом вирощування равликів, їх життям та розвитком. Відвідувачі  ферми мали  змогу скуштувати деякі   страви з равликів.

Найцікавішою з розваг для дітей на  завершення екскурсії   стали  равликові перегони, які організовують за всіма правилами: равликам-учасникам присвоїли номери, перегони  відбувалися на спеціальному помості з розміткою. Глядачі самі обирали свого фаворита, за якого і  вболівали протягом дійства.

Екскурсія на ферму з вирощування равликів – в деякому сенсі унікальна, цікава пригода, яка гарантовано залишить незабутні враження у дітей.

Вікторія Піженко,

провідний фахівець з проф­орієн­тації Лебединської МРФ Сумського ОЦЗ.

Додати коментар