Стрічка новин
Шановні працівники редакції газети «Будьмо разом»! : Щиро і сердечно вітаємо вас із 22-річ­чям виходу першого номера вашої газети. Газета – чернетка історії, сказав хтось із відомих. Чи існують правила дорожнього руху для велосипедистів?: Чимало людей в нашому місті використовують велосипед як повноцінну одиницю громадського транспорту на щоденній основі: їздять на работу, до лісу, 102: що трапилось? з 20 по 26 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 117 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Служба «101» інформує: Скажемо пожежам – Ні!: Настав період холодів, тож усе частіше доводиться нагрівати своє помешкання. Однак потрібно робити це безпечно і зважати на застереження. Відлетіли літа, змінились епохи, але пам’ять нетлінна про героїв війни: 9 травня… Знову і знову календар невблаганно нагадує нам, що ось уже 76 років ми живемо пам’яттю про Другу світову У них все під контролем: Останнім часом зима вступила в свої права, і нарешті засніжило. Особливо додало сніжку в минулий понеділок. Здавалося, що після цього Як живе громада під час карантину: 31 березня міський голова Олександр Бакликов зустрівся з представниками ЗМІ. Під час зустрічі він розповів, яка ситуація Лебединське бюро правової допомоги Інформує: Особливості роботи у нічний час: Який час, згідно із законодавством, вважається нічним? Питання тривалості, режиму і порядку обліку робочого часу регулюються Кодексом законів про працю України У Сумській області зняли карантин по АЧС: Як повідомлялося раніше, 4 серпня поточного року в Лебединському районі був зареєстрований спалах африканської чуми свиней. Міні-побрехеньки: – Манько, а хто тобі поставив під око фінгал? – Чоловік мій.

Щороку 1 червня Лебединщина разом з країною та усім світом відзначає свято малечі – Міжнародний день захисту дітей.

З історії свята. Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року прийняла рішення про відзна­чення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня; в 1950 році 51 країна відзначала вперше це свято; в 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, і з 1998 року цей день щороку відзначається і в Украні.

Міжнародний день захисту дітей – це не лише яскраве веселе свято, а й нагадування суспільству про необхідність зробити все можливе для того, щоб усі діти на планеті росли здоровими та щасливими.

Радо і гостинно приймали своїх маленьких відвідувачів на­пе­редодні свята всі бібліотечні заклади Лебединської громади.

«У світ дитинства – з книгою» – під таким девізом у центральній міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 2-го класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №7 (класний керівник Катерина Ховрат) з її величністю Книгою. В ігровій формі діти дізналися багато цікавого про книги та бібліотеки, відгадували загадки, перемагали в конкурсах, розкривали в собі художні таланти. Бібліотекар Олександра Кудлай привітала дітей зі святом та запросила до ігрової зони. Діти з задоволенням провели святковий день в бібліотеці та отримали солодкі подарунки.

Літературна подорож «Чарівний світ дитячої книги» для юних відвідувачів пройшла в міській бібліотеці №2. Діти здійснили захоплюючу ман­дрівку по сторінках науково-популярної літе­ра­ту­ри, та дізналися багато цікавого й корисного для себе.

«А у нас чарівне свято» – під такою назвою відбулася ігрова розважальна програма, яку провели для юних жителів села Куданівка міська бібліотека №3 разом з міським клубом.

Заряд веселих емоцій отримали учні 1-2 класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, коли до них на гостини завітали працівники міської бібліотеки №1 разом із казковими героями. Під час веселого гравікону «На старт! Увага! Літо!» діти відповідали на питання казкової вікторини, складали віршики та діставали чарівні предмети разом з Червоною Шапочкою, згадали правила дорожнього руху та впізнавали мульт-мелодії з Карлсоном, за що й отримали святковий настрій та солодощі.

Виставки робіт дитячої творчості до свята оформлено в Московсько­боб­рицькій, Кам’янській та Боровеньській СБФ.

Напередодні Дня захисту дітей до Василівської СБФ завітали учні 4 класу на бібліо-ревю «Світлішає на світі, коли радіють діти». Діти познайомилися з книжковою виставкою «Зустрінь літо з книгою», власноруч виготовили сонечко Добра, промінчиками якого стали долоньки, пограли у веселі конкурси та вікторини.

Михайлівська СБФ провела з юними читачами конкурс ма­люн­ків «Щасливе дитинство очима дітей» та оформила книж­­кову виставку «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти», на якій представлено підбірку кращих літературних творів для ді­тей.

У Будильській СБФ було проведено тематичний захід «Щаслива дитина – щаслива Україна!». На ньому презентовано виставку дитячих книг «В літні пригоди з цікавою книжкою!», проведено конкурс дитячого малюнка «Світ очима дітей» та літературну вікторину «Казки та їх герої». Рухлива ігрова програма з юними жителями села відбулася в приміщенні будинку культури.

У Маловисторопській СБФ пройшов огляд виставки дитячих робіт під назвою «Дитинство – чисте джерело»: юні читачі робили поробки з паперу, ділилися враженнями, розповіли про свої мрії проведення літніх канікул.

Феєрверк святкових розваг в книгозбірнях громади пройшов весело та цікаво. Діти отримали море задоволення, безліч незабутніх вражень та радісних посмішок.

Світлана Дворницька, завідувачка міської бібліотеки №1.

Додати коментар