Стрічка новин
Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Сумний досвід клієнтів системи безоплатної правової допомоги демонструє, що інколи догляд за своєю зовнішністю завдає неабиякої шкоди У Лебединському районі однорічна дитина отримала опіки: Сталося це вчора, 23 вересня, у Лебединському районі. До поліції надійшло повідомлення  про те, що хлопчик перекинув на себе чайник До 90-річчя учбового закладу (оновлено): У вересні цього року фаховому пе­да­­­го­­гічному коледжу ім.А.С.Ма­ка­рен­ка в­и­пов­­нюється 90 років. Редакція розпо­чинає цикл розпо­відей про людей, які із покоління Остарбайтерка з Лебедина: Доброго дня! Спільно з моїми німецькими колегами ми готуємо виставку про українських дівчаток-остарбайтерок (1943-1945 роки), Трьох мешканців регіону підозрюють у масштабній реалізації спирту сумнівної якості: За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру трьом мешканцям регіону, які організували у Сумській області незаконну схему збуту етилового Трощили, руйнували, вивозили…: Вдатися до роздумів на цю тему і взятися за написання матеріалу підштовхнув візит на батьківську дачу. Про природу тихим словом: Краса природи рід­но­го краю завжди нади­ха­ла на творчість пое­тів, пись­мен­ників, художни­ків. Учні 1 та 2 класів Ва­си­лівського ліцею зіб­ралися, Щоб не трапилось пожежі: 21.07.2020 р. працівниками Лебединського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Яна ТРОФИМЕНКО: «...Шлях до перемог не буває без перешкод»: Лебединська каратистка, чемпіонка і володарка Кубка світу Яна Трофименко розповіла читачам тижневика “Будьмо разом” про свій шлях до успіху. Треба знайти сили, щоб протидіяти біді: Щорічно 30 липня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, проголошений у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН.

19 травня 2021 року  Уряд прий­няв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до прийнятої постанови, для значної кількості домогосподарств,

які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, субсидія з 1 травня 2021 року буде призначена автоматично – без особистого звернення громадян.

Однак, нові заяви та декларації необхідно подати домогосподарствам:

- які отримували житлову субсидію  у грошовій безго­тівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);

- попередня субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи), оскільки необхідно підтвердити місце фактичного проживання;

- субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).

Домогосподарствам, у яких від­сутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії.

Рішення про призначення житлових субсидій таким домогосподарствам в автоматичному режи­мі прийматиметься органами соціального захисту населення на підставі інформації Мінфіну за результатами проведеної верифікації даних щодо одер­жувачів житлових субсидій (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).

Додатково інформуємо, що до 1 вересня 2021р. громадянам, яким призначення житлової субсидії  буде проведено автоматично, необхідно повідомити органам соціального захисту населення про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається, а саме:

здійснення покупки квартири, земельної ділянки, транспортного засобу, товарів довгострокового використання на суму понад 50 тис. грн. одноразово протягом року, що передує року звернення за субсидією;

наявність у власності більш ніж одного житлового приміщення;

наявність банківського депозиту в сумі понад 100 тис. грн. ;

здійснення купівлі валюти та банківських металів протягом року до звернення за субсидією на суму понад 50 тис. грн. ;

перебування за кордоном понад 60 днів, за винятком перебування на лікуванні, у відрядженні, для нагляду за дитиною;

наявність у власності транспортного засобу ( крім мопедів та причепів), якому менш ніж 5 років з дати випуску або двох і більше транспортних засобів, яким немає 15 років з дати випуску.

УПСЗН Лебединської міської ради Сумської області.

Додати коментар