Стрічка новин
Відповідальність за порушення правил карантину: Законодавством встановлюється адміністративна та кримінальна відпові­дальність за порушення САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА «Фенікс» взяв участь у інтеграційних іграх: Гартувати свій дух та жити наповну у 80 – це не утопія, а спосіб життя. Нещодавно члени Ле­б­е­­динського осеред­ку «Спор­тивного «Спортивна хата»: У лісопарковій зоні міста теплого сонячного суботнього дня відбулася така ж тепла зустріч членів колективу представництва на Лебединщині громадської організації Поліція затримала педофіла: Поліція Сумщини затримала чоловіка за підозрою у систематичному ґвалтуванні малолітньої падчерки. Подія сталася в одному з райцентрів області. Знов чарує музикою нас духовий оркестр, який спиняє час....: У 1960-70-х роках майже кожне село Лебединщини мало свій духовий оркестр. У Кам’яному духовим оркестром, який діяв при СБК, керував На Сумщині поліція затримала крадіїв водонапірної башти: Ними виявились троє раніше судимих жителів міста Лебедин. Спокусилися вони на гідротехнічну споруду, що знаходилась на території колишньої 102: що трапилось? з 16 по 21 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 111 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент Обережно, гриби!: Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й Збережемо ліс від пожеж: З приходом весни, настанням сухої та теплої погоди зросла небезпека виникнення пожеж у лісі. Надзвичайно суха трава і хвоя готові 17 вересня - День рятівника: День рятівника відзначається в день святкування Ікони Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини – покровительки пожежних-рятівників, людей,

Більше тридцяти років на небосхилі Лебединщини усіма своїми барвами сяє віднедавна вже народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з чарівною жінкою, майстром своєї справи, людиною і Педагогом  з великої літери

 – Тетяною ЛИТОВЧЕНКО. Цей колектив знаний не лише на Лебединщині, а й далеко за її межами. «Веселку» радо зустрічають на різних фестивалях і конкурсах, за неї вболівають і радіють її успіхам по всій Україні, навіть за кордоном. Ми підкорили Польщу, Болгарію, а нещодавно ще й Туреччину. І де б не засяяла «Веселка», завжди лунають гучні оплески, і додому ми повертаємося з найвищими нагородами та масою неймовірних вражень.

Усі чудово знають, що коли цей колектив з’являється на сцені, то глядача чекають бездоганна хореографія, злагодженість рухів, неймовірна постановка, і байдуже з музикою чи без! А за лаштунками завжди панують дисципліна і порядок. І все це завдяки талановитому хореографу, яка вкладає у своїх вихованців не просто частинку своєї душі, а всю себе повністю.

7 червня цього року у нашій танцю­ва­льній родині свято. Наша «веселкова мама» святкує свій ювілей. Напе­редодні цього чудового дня ми від щирого серця ві­таємо Вас і бажаємо довгих і щасливих ро­ків життя. Нехай Вам завжди вистачає сил та натхнення, не буде межі фантазії у постановках, хай Вас не полишають ентузіазм та жага до перемог, хай всі ідеї будуть успішними і обов’язково реалізованими, нехай Вам завжди будуть присвячені гучні оплески та захоплення глядачів.

Наша «веселкова родина» налічує не сто вихованців, які нині займаються в колективі. Нас набагато більше. Випускники приводять до «Веселки» своїх діток, всі Вас пам’ятають, телефонують, пишуть, раді зустрічам. А все чому? Бо поруч зі щоденною, часто нелегкою працею, панує атмосфера тепла і любові, яку даруєте нам Ви. Завдяки Вашому вихованню ми стали  щасливими, Ви навчили нас бути здібними, талановитими. Ми Вас щиро любимо.

 

Ми Вас з ювілеєм сердечно вітаєм.

Хай доля дарує побільше тепла.

Любові і радості щиро бажаєм,

Щоб завжди удача на крилах несла.

Нехай веселковою буде стежина,

Хай довго іще по життю Вас веде.

Для нас дорога Ви насправді людина,

Хай Ваша ніколи зоря не зайде.

 

Вітання тільки починаються, і все ще попереду…

З любов’ю і шаною вихованці «Веселки» та їхні батьки.

Додати коментар