Стрічка новин
Поліція затримала педофіла: Поліція Сумщини затримала чоловіка за підозрою у систематичному ґвалтуванні малолітньої падчерки. Подія сталася в одному з райцентрів області. Ми – маленькі козачата: Для українців свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України – свята, які сим­во­лізують зв’язок поколінь і НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ «КАЛЕЙДОСКОП» ПОВЕРНУВСЯ З БОЛГАРІЇ З ПЕРЕМОГОЮ: У м. Кітен, Болгарія, відбувся різножанровий VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий прибій», у якому в двох вікових категоріях у номінаціях Інформація про стан оперативної обстановки на території м. Лебедина та району з 08 по 14 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 114 заяви та повідомлень громадян, з них 14 на момент ШАНОВНІ ДРУЗІ!: У нашого земляка, родом із Пристайлового, колишнього позаштатного автора районної газети «Будівник комунізму» (зараз – «Життя Лебединщини»), а нині відомого «Ромашкову» родину привітала осінь: Осінь – чудова пора, пора поетів та романтиків. Кольоровим розмаїттям прикрашає осінь наш чудовий край. Саме такої прекрасної днини завітала Вже рік, як у Лебединській центральній районній лікарні діє відділення медичної реабілітації: Одним із пріоритетних напрямків розвитку галузі охорони здоров’я є надання якісних та доступних медичних послуг населенню. Це і є основною Ціни на ринку на 4 серпня 2021 року: М’ясо (1кг) – 100-150 грн. Сало (1кг) – 40-120 грн. Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший З Днем Конституції України:

Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене весняним дощиком, обіцяючи непоганий урожай.

А ось і початок червня. Перша його неділя пам’ятна для нас: професійне свято – День журналіста. В непростих умовах ми його зустрічаємо: неконтрольовані ціни на вартість друку, зв’язку, поштові послуги, пройшло скорочення у відділеннях зв’язку. Та ще й клята хвороба, яка відкинула багатьох за межу виживання. На жаль, це реалії сьогодення. Але колектив редакції працює, спрямовуючи свої зусилля, щоб добротна, цікава газета регулярно надходила до читача. Щось краще виходить, щось не дуже, але повірте – ми стараємося.

В той же час, незважаючи на професіоналізм журналістів і досить високий комунікаційний рівень, який надає нам Інтернет, переконаний: без позаштатного активу, дієвої співпраці – газета багато втратить. Ми це добре розуміємо, тому сьогодні, як і десять-п’ятнадцять років тому, позаштатні автори видання у нас на чільному місці. І, звичайно, я не можу на цьому не зупинитися. Розпочну із своїх колег, журналістів-професіоналів.

Більш ніж по тридцять п’ять років пропрацювали у міськрайонній газеті «Життя Лебединщини» Надія Солодовник та Олена Лубенська. Уявляєте – 70 років на двох! За цей період були і успіхи, і складнощі. Не було лише розчарування, що не пішли освітянською нивою згідно диплому про закінчення вузу, а пов’язали себе із журналістикою.

Пройшли, пробігли роки. Можна і зупинитись, будучи на заслуженому відпочинку, осмислити пройдене, попрацювати над мемуарами (дехто так і робить). Але ні! Вони не можуть без живого спілкування із читачем. І продовжують з’являтися цікаві, змістовні, різнопланові матеріали за підписом Надії Солодовник (Лілії Хуторної) та Олени Лубенської (Ольги Степної) тепер вже в тижневику «Будьмо разом», як позаштатних авторів і членів Національної Спілки журналістів України. І читачі із нетерпінням чекають чергового номера газети, щоб з ними познайомитися. Ні, це не лише любов до журналістики, це життєве кредо Надії Миколаївни і Олени Андріївни, випрацюване роками.

До речі, це можна в повній мірі віднести й до інших позаштатних авторів тижневика. Працюючи в різних галузях народного господарства, вони чесно і добросовісно служили і служать обраній професії, досягли серйозних результатів, а сьогодні ще служать і СЛОВУ.

І в переддень професійного свята я не можу обійти їх увагою і не нагадати вам, шановні читачі, прізвища, які ви часто зустрічаєте під матеріалами тижневика. Це Богдана Гусак із Малого Висторопа, Світлана Левченко із Кам’яного, Лідія Бугайова із Будилки, Леонід Решетнік із Ворожби, Лідія Майковська із Гарбузівки, Наталія Матвєєва, Олексій Дученко, Катерина Кобиліна, Ольга Паливода, Надія Косолап, Тетяна Боровик, Аліна Огієнко, Наталія Кубрак, Антоніна Бондар, Олександр Касьян, Антоніна Лисянська із Лебедина, Анатолій Печений із Глухова, Володимир Ткаченко, Василь Шевчун, Людмила Лисенко із Сум, Лідія Можаєва із Києва та інші.

Ось так і живе у непростих умовах сьогодення колектив тижневика «Будьмо разом» при активній співпраці із позаштатним активом. Спільно робимо для вас, шановні читачі, газету, яку ви регулярно отримуєте щотижня. Не підведемо вас і в майбутньому. Обіцяємо. Зі святом!

Із повагою за дорученням колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.

 

Додати коментар