Стрічка новин
Дорогі земляки, шановні жителі Сумщини!: Наближаються Новий рік та світле Різдво Христове. Цієї пори ми, як у дитинстві, чекаємо відчуття щастя та прийдешнього дива, чогось Відкрита серцем і душею: Коли серпень передає свої повноваження, свої щедроти вересню, коли, як говорив класик української літератури Максим Рильський, Це не професія, це – доля: Вибір першої вчительки – це дуже важливо. Якою вона буде, залежить, як дитина буде в подальшому ставитися до навчання, до До уваги мешканців Сумської області: До мене почали надходити звернення від бюджетників Сумщини, більшість з них від освітян Тростянця про те що їм місцева влада Володимир ЮРТОВ: «Все життя бережу в серці образ батька-льотчика»: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує пошуки мате­ріалів, котрі свідчили б про подви­ги льотчиків, які покояться на Ле­бе­динській землі, про їхній Крадію планшета - законне покарання: Лебединським відділом Ро­мен­ської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному Ломать – не строить: Добрый день! Хотел бы выразить точку зрения, которую, думаю, (вернее, даже уверен), поддержат многие жители Лебединщины, поэтому считаю, что она Кіберполіція викрила понад 100 осіб, котрі наживалися на людському горі під час війни: Найрозповсюдженішими схемами шахрайства в умовах воєнного стану є псевдоблагодійність, пропозиції з оренди неіснуючого житла, фейкові пасажирські перевезення та продаж неіснуючих ЄС затвердив п'ятий пакет санкцій проти Росії : За словами Верховного представника Борреля, це «відповідь на звірства РФ у Бучі». Санкції зокрема передбачають заборону на імпорт вугілля з Доброта і милосердя – їхня візитівка: При Лебединській цент­ральній лікарні пра­цює паліативно-хоспісне ста­ціо­нарне відділення (керівник Сергій Костюк). Виїзна бригада цього відділення обслуговує за місцем

Лебединщина надзвичайно багата здібними, обдарованими дітьми.  Ми в черговий раз пересвідчилися у цьому. Днями сузір’я талантів розквітло у Лебединському центрі

позашкільної освіти. 65 учнів загальної середньої освіти та гуртківці ЦПО взяли участь у заочному щорічному конкурсі «Чарівні барви Лебединщини», який традиційно проводиться на початку весни, коли розквітає все навколо, оживає природа.

На виставці, яка розташована у стінах ЦПО, представлені роботи в 17 номінаціях, в різних техніках та жанрах. Це батік, вишивка, декоративний розпис, бісероплетіння тощо.

Журі відмітило майстерність та великий потенціал учасників, підвело підсумки та визначило переможців.

У номінації «Оригінальний жанр» місця розподілилися таким чином: Гран-прі – Дар’я Костиря, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№6, 1 місце – Ярослав Коростіль, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№7, 2 місце – Карина Радчук, Будильський ЗЗСО І-ІІІ ст., Вікторія Колоша, Лебединський ЦПО та Марина Гмиря, Лебединський ЦПО, 3 місце – Оксана Бабко, Лебединський ЗЗСО І-ІІ ст.№ 4, Анастасія Скакодуб, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№5, Юлія Терновська, Гринцівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Артем Халепа, Гринцівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Яна Чернухіна, Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Наталія Моштильова, Будильський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Тетяна Лисенко, Гринцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Макраме». 1 місце – Вікторія Сафроненко, Московськобобрицький ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Народні обереги». 1 місце – Дар’я Гляненко Московськобобрицький ЗЗСО І-ІІІ ст. та Віталій Хахуля, ЦПО, КЗ СОР Штепівський навчально-реабілітаційний центр.

«Народна лялька». 1 місце – Софія Смірнова, ЦПО, Будильський ЗЗСО І-ІІІ ст., та Марина Федосенко, ЦПО, Будильський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Художня обробка деревини». 1 місце – Сніжана Князєва, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 6 та Данило Зачесов, Маловисторопський ЗЗСО І-ІІ ст., 2 місце – Дмитро Кушніренко, Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ст. та  Ілля Карпук, Маловисторопський ЗЗСО І-ІІ ст., 3 місце – Дмитро Лаврик Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 5.

«Декоративний розпис». 1 місце – Лілія Ващенко, ЦПО, Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Іванна Литвиненко, ЦПО, Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Ірина Кір’ян, ЦПО, КЗ СОР Штепівський навчально-реабілітаційний центр та Анастасія Лапоногова, Лебединський ЦПО, 2 місце – Сніжана Князєва, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 6, Ксенія Лісова, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 7, та Ангеліна Корчан, Лебединський ЦПО.

«Вишивка». 1 місце – Анжеліка Денисенко, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 6 та Єлізавета Лугова, ЦПО, Рябушківський ЗЗСО І-ІІІ ст., 2 місце – Вікторія Дейнека, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 6 та Анастасія Башевник, ЦПО, Рябушківський ЗЗСО І-ІІІ ст., 3 місце – Анастасія Бедеріна, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 5 та Дарина Семешко, Гринцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Вишивка бісером». Гран-прі – Анжеліка Денисенко, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 6, 1 місце – Ірина Грищенко, Гринцівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Валерія Хромова, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 7, 2 місце – Віталій Рикун, Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Олександр Приходько, Павленківський ЗЗСО І-ІІІ ст., 3 місце – Вікторія Дейнека, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 6.

«Бісероплетіння». 1 місце – Олександра Борисенко, Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 7, Катерина Кузьмин, Великовисторопський ЗЗСО І-ІІ ст. та Тетяна Закірко, Великовисторопський ЗЗСО І-ІІ ст., 2 місце – Неля Луценко, Павленківський ЗЗСО І-ІІІ ст., Ірина Грищенко, Гринцівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Катерина Мамайко, Великовисторопський ЗЗСО І-ІІ ст. та Марина Байгунасова, Межиріцький ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Паперопластика». 1 місце – Вероніка Корнюшина, Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Каміла Пушкар, ЦПО, Рябушський ЗЗСО І-ІІІ ст., 2 місце – Катерина Іванова, Штепівський ЗЗСО І-ІІ ст., 3 місце – Вікторія Яценко, Лебединський ЦПО та Таїсія Гучко, Лебединський ЦПО.

«Ліплення». 1 місце – Віталій Чурилов, ЦПО, КЗ СОР Штепівський навчально-реабілітаційний центр, 2 місце – Олександр Приходько, Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«В’язання». 3 місце – Дар’я Приходько, Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Флористика та фітодизайн». 1 місце – Іван Горовий, Пристайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Каріна Доля, Штепівський ЗЗСО І-ІІ ст.

«Витинанка». 1 місце – Ростислав Крепець, Лебединський ЦПО, Василівський ліцей та Владислав Токаренко, Лебединський ЦПО, Василівський ліцей.

«Писанкарство». 1 місце – Надія Кищик, Лебединський ЦПО, Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Олександра Шевченко, Лебединський ЦПО.

«Канзаші». 1 місце – Тетяна Крохмальова, ЦПО, Рябушківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

«Батік». 1 місце – Христина Журавська, ЦПО, Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Надія ОСТРОВЕРХ,

завідувач художньо-естетичного відділу

Лебединського ЦПО.



Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук




Додати коментар