Стрічка новин
Це невід’ємний атрибут кожної жінки: Як тільки хустку не пов’я­зують! В кожній країні жінки при­­муд­ряються по-своєму ство­­рити мод­ний образ, ви­ко­рис­­тавши хуст­ку. В Україні вона є частиною На конкурс: Сергій Зелений із Лебедина зловив цього коропа вагою 12кг 700 г на одній із водойм Лебединщини. Нагадуємо, конкурс серед рибалок-любителів Підопригори запрошують на фестиваль БОРЩУ: Фестиваль БОРЩУ – таку нову забаву під відкритим небом на День Незалежності України вирішили провести в селі Підопригори Лебединського району. Втрачений нюх: Панько Колотуша був кращим слюсарем на заводі. Адміністрація і профком не могли натішитися добросовісним працівником. Його фотографія постійно красувалася на Коли робота до душі: Сьогодні піде мова про Миколу Чижика, висококваліфікованого електрогазозварювальника з Лебедина. Родом він із с.Рябушки. Промайнуло дитинство у Лебедині, Про дострокове припинення повноважень Лебединського міського голови: Двадцять першою сесією восьмого скликання Лебединської міської ради від 29.09.2021р #460-МР було прийняте рішення (шляхом таємного голосування) «Про дострокове припинення У місті на День Незалежності України відкрили меморіал “МІГ-29”: В Лебедині пройшов урочистий мітинг присвячений одразу двом світлим подіям. Однією з них є відзначення дня, 102: що трапилось? з 12 по 18 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 187 заяв та повідомлень громадян, «Рябенька курочка» виручила: Не так давно ми відсвяткували Великдень. Були на столі, як і годиться, і паски, й крашанки. І мені завжди в Як ми скорочували відстань: На початку шістдесятих проходив я строкову військову службу на одному із підводних човнів Тихоокеанського флоту. Перед черговим автономним походом, як

Наближаються Новий рік та світле Різдво Христове. Цієї пори ми, як у дитинстві, чекаємо відчуття щастя та прийдешнього дива, чогось хорошого і несподіваного, чого завжди хотілося… В затишних домівках за святковим столом біля нарядних ялинок зберуться близькі, рідні та кохані люди.

Проведуть в історію рік нинішній і зустрінуть 2022-й - з новими сподіваннями на добрі зміни, на краще життя для кожної людини, для всієї нашої Сумської родини.

Хай не буде війни, хай прийде мир на нашу рідну землю, хай ми будемо жити в достатку, хай буде любов у родинах, хай ростуть і навчаються наші діти, хай здоровими будуть наші рідні і близькі…

За східним календарем 2022-й – рік Водяного Тигра. Тварина начебто й агресивна, але побоюватися нового покровителя не варто – м’якість і поступливість води зроблять тварину швидше ласкавим кошенятком, ніж небезпечним звіром. Тому я вірю, що наступний рік для кожного з нас пройде спокійно, плідно і у справедливості, де добро буде винагороджено добром.

Тому хай збуваються Ваші заповітні мрії і надії, щоб у кожній сім`ї були спокій і радість. А ще бажаю, щоб втілилися всі побажання, які Ви собі наколядуєте, щоб святкова Різдв`янана зірка осяяла кожну оселю світлом добра та надії, укріпила вірою душі та зігріла любов’ю серця.

Дорогі мої земляки! Я бажаю Вам щастя у новому році! Хай будуть багатими Ваші Новорічні і Різдвяні столи!

Хай все буде добре або дуже добре!

Зі святом Вас!  

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою, Ваш земляк Владислав Бухарєв.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар