Стрічка новин
Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких Зеленський підписав закон про "нульове розмитнення" автомобілей: Згідно закону усі імпортні товари звільняються від мита  та НДС. Це стосується  і імпортних автомобілей. Закон запустять в дію щойно Арешт за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху: Лебединським районним судом Сумської області розглянуто кримінальне провадження по обвинуваченню громадянина С. у вчиненні кримінального правопорушення, Як відбувається оформлення та компенсація за роботу у вихідні дні?: Залучення працівників до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом керівника, у якому зазначається вид компенсації за таку роботу. Гідра: На Слобожанському напрямку російські війська відмовилися від наступальних дій в районі Сум: На Слобожанському напрямку російські війська відмовилися від наступальних дій в районі Сум, повідомляє Суспільне Суми з посиланням на Генштаб ЗСУ. Як працюватимуть пересувні відділення поштового зв’язку: Опрацювавши запит редакції тижневика «Будьмо разом» про надання інформації щодо роботи відділень поштового зв’язку Лебединської територіальної громади з 01 жовтня I все це – у центрі міста: Дуже добре, що в нашому місті останнім часом стало з’являтися все більше дитячих майданчиків. Батькам є де розважити малечу. Провели профілактичний рейд: Нещодавно в м. Лебедині Сумського району працівники підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій разом із працівниками Лебединського міського центру ...Тата в армiю забирають: Успішно закінчивши військове училище, Віктор Рогов отримав бажані зірочки на погони і звання лейтенанта. Йому запропонували посаду начальника полігону,

Місто Лебедин – рідне для Ольги Василівни Улько, бо саме тут вона вперше відкрила оченята на незбагненний світ, який із роками почала пізнавати. І саме батьки – Василь Петрович Улько та його дружина Тетяна Петрівна, працівники залізничної станції «Лебединська», дали життя і свою любов донечці у 1959 році.

Вона підростала. Пішла до школи №2. Перша вчителька Любов Микитівна Даниленко навчила читати, писати, але життя іноді диктує свої закони, буває, й жорстокі, і ніде від цього не подінешся. А потім тяжка хвороба. І вирок… Інвалід дитинства. Батьки робили все, щоб дитину вилікувати, щоб вона росла щасливою.

Ольга навчалася у спеці­алізованій школі-інтернаті, отримувала кваліфіковану допомогу за спеціальною програмою корекції і реабілітації дітей-інвалідів. Тяжко було відновлюватися. Але проходив час, і в дівчинки формується логічне мислення, розвиваються пам’ять, стійка увага. Могутнім засобом виховання громадської активності та самостійності стали позакласні заходи. Ольга багато читає, передплачує пресу, є членом громадської організації інвалідів.

Її життєвий шлях був звивистий, як гірська стежина, із крутими поворотами у власній долі. На неї випадали радощі і смуток, усмішки і розчарування, щастя і гіркі сльози – через втрату батьків, рідних. І залишилася із тітонькою Галиною Петрівною Синицею, яка вклала в неї все найкраще, виховуючи, допомагаючи, захищаючи, готуючи до самостійного життя.

Ольга Василівна пройшла велику життєву школу. Галина Петрівна навчала її, як готувати, доглядати за собою. А Ольга вбирала, мов губка, всю цю науку, хоч і важко все це їй давалось.

Ольга Василівна – людина особлива і щира, спокійна, порядна, добра, привітна. У кімнатах у неї чисто, затишно. Запитую, що є для неї найвищим даром? «Життя», – відповідає вона.

Жінка сміливо долала всі життєві перешкоди. Не втратила душевного тепла та душевної краси. Усе вміє робити: смаколики випікати, консервувати тощо. Керівники громадської організації інвалідів запрошують Ольгу Василівну на різні заходи, екскурсії. У минулому році вона вийшла переможцем обласної виставки художньо-прикладного мистецтва у м. Суми на тему: «Творчість не має меж», має грамоти від ГО інвалідів за участь у різних заходах.

Про неї не забувають і керівники залізничної станції «Лебединська», запрошують на святкові заходи, де вона отримує матеріальну допомогу, подарунки. Веде активний спосіб життя. Їй допомагає  соціальний працівник Віра Павловська, підтримують сусіди Віктор та Надія Вакули. Раз на два тижні відвідують медичні працівники паліативно-хоспісного відділення з оглядом та медичною допомогою. Велику підтримку надають Тетяна та Павло Чуйко.

Бажаємо Ользі Василівні міцного здоров’я, благополуччя, успіхів і щоб радість і щастя завжди були поруч.

Медичні сестри Ніна Коваленко та Людмила Заплюйсвічка з однієї з виїзних бригад паліативно-хоспісного відділення (керівник Сергій Костюк), які обслуговують пацієнтів з інвалідністю, завітали до Ольги Улько.

Ольга Паливода,

позаштатний автор

тижневика «Будьмо разом».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар