Стрічка новин
Провели рейд: Працівники Лебединського районного сектора Уп­рав­ління ДСНС України в Сумській області, спільно з пра­цівниками Лебединського держлісгоспу, На Сумщині відновили автобусне сполучення: Як повідомив заступник гендиректора ТОВ «Сумиоблавтотранс» Микола Попов, увечері 19 жовтня в області було відновлено автобусне сполучення. Пролунав шкільний дзвоник: Свято першого дзвоника цього року відбулося в непростих умовах карантину. Усі урочистості по школах були з дотриманням необхідних санітарних норм. Біла хата край села... (Пам’яті батька Миколи Дмитровича Нестеренка присвячую): Правильніше сказати не край села, а на краю хутора. Був такий колись. Та й не один він, а довкола села Кому заважав стенд?: У ніч з четверга на п’ятницю минулого тижня в нашому місті сталася подія, яку, можливо, не кожен і помітив. Та Шановні жителі 162-го виборчого округу!: Захворюваність на COVID-19 на Сумщині зростає швидкими темпами: показник захворюваності в області майже вдвічі більший за середній по Україні, суттєво Професор, доктор філологічних наук Олена Ткаченко: «Переконана, що в житті не можна робити гріховного, нарікати чи поганого бажати»: – Шановна Олено Григорівно, прийміть вітання з Лебединщини! Дякуємо, що погодилися поспілкуватися із читачами тижневика «Будьмо разом». Віталій БУРБИКА: «Після інвентаризації земель бюджет Сумської громади може додатково отримувати мільйонні надходження»: – Віталію Олександровичу, Ви неодноразово наголошували на необхідності проведення інвентаризації землі. Чому? Як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмета: Пройшло вже 75 років, як відгриміли останні бої Другої світової війни. Але й досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі Українська Конституція або яблуко розбрату і шлях до єдності: В українській мові слово «держава» двозначне. У пункті 1-у 10-ї статті Основного Закону «Державною мовою в Україні є українська мова»

Традиційно 17 листопада «професійне» свято відзначила студентська молодь. Творчий потік ідей, нові знайомства, благодійні та урочисті заходи, насичені пари-заняття, активний відпочинок і теплі посиденьки – все це про життя студентства і про #найкращий_факультет_Галактики.

Про студентське життя починають мріяти зі шкільних років, а після завершення навчання згадують цей час як найкращий. Чому так? Послухаймо студентів факультету іноземної філології та  соціальних комунікацій СумДУ.

Наталія Удовенко, першокурсниця спе­ціальності «Філологія»: – Вже встигла поринути у вир студентського життя й отримати море позитивних вражень від навчання. По-перше, здивувало технологічне оснащення університету, яким не можуть похвалитися інші навчальні заклади. По-друге – викладачі, котрі у період онлайну підтримують із нами зв’язок, навчають і надихають пробувати себе в різних видах наукової діяльності. Що ж до гуртожитку, там я  знайшла багато нових друзів і просто добрих знайомих. Загалом, відтоді, як вступила до СумДУ, життя повністю змінилося. Не шкодую про свій вибір!

Ольга Падалка, четвертокурсниця спе­ціаль­ності «Менеджмент соціокультурної діяльності»: – Студентські роки швидко минають. Здається, ось ти вперше переступаєш поріг навчального закладу, а за мить – вже отримуєш диплом. Тож варто встигнути якнайбільше. Обов’язковою складовою студентського життя для мене є участь у різноманітних заходах. Упродовж навчання я виступала з Театром танцю «Феєрія», була волонтером на «Ukrainian fashion week», займалася організацією «Вечорниць» і різних зустрічей. Безліч цікавинок відбувається в гуртожитку: фотосесії, зйомки відео, ТікТок, організація квестів до днів народження. Не хочу із цим прощатися, але залишився лише рік…

Антон Митько, студент спеціальності «Психологія»: – Навчання в університеті – не тільки книги і суха теорія, але й практика, постійне спілкування з людьми. Про гуртожиток можу сказати одне: якщо там не жив – багато пропустив у своєму житті. Там постійно кипить життя: музика й пісні, які вже знаєш напам’ять, посиденьки на балконі, щорічна «Знайомка», «Екватор» і решта гуртожиткових активностей, котрі назавжди залишаться в пам’яті. Щиро зичу всім пройти цю школу життя.

Каріна Хачатар’ян, випускниця спе­ціаль­ності «Журналістика»: – Навіть після завершення навчання випускники факультету ІФСК залишаються його частиною.   Висококваліфіковані викладачі, чудова матеріально-технічна база факультету, активне студентське самоврядування – усе це зробило мої університетські роки незабутніми. Я дуже рада, що освіту журналіста здобула саме в СумДУ.  Наша кафедра журналістики та філології, без перебільшення, – найкраща.

Ірина Жиленко, доцент кафедри жур­наліс­тики та філології: – Незабутні роки сту­дент­ства згадують і викладачі, адже саме в цей період відбувається становлення особистості, формуються професійні інтереси й, без перебільшення, визначається подальша доля.

– Справжнє студентське життя відчула, коли навчалася в культосвітньому училищі. Була відмінницею у навчанні й намагалася скрізь встигнути. До яких тільки  гуртків я не ходила! Школа юнкорів при редакції молодіжної газети «Червоний промінь», музейна справа при краєзнавчому музеї, гурток пантоміми, художня гімнастика, баян, гурток крою та шиття, а ще – організовувала концерти, писала сценарії… А найголовніше – була читачкою усіх центральних бібліотек. Занять не прогулювала – любила вчитися, тому, мабуть, усе життя і вчуся. Навчання в педагогічному університеті – вже доросле життя, адже я одночасно працювала, виховувала дитину і навчалася. Тому добре розумію студентів-заочників, які змушені поєднувати роботу з навчанням, і дуже радію, коли зустрічаю старанних студентів, а їх – повірте мені – немало серед наших здобувачів освіти. Від щирого серця вітаю всіх студентів із їхнім святом і зичу вдосконалювати свої знання, набувати досвіду й завжди залишатися собою.

Факультет ІФСК СумДУ теж вітає студентську молодь зі святом! Ловіть моменти яскравого життя, мрійте і кожного дня відкривайте для себе нові можливості!

Тетяна ЧЕКОТИЛО, студентка факультету іноземної філології

та соціальних комунікацій СумДУ.

Додати коментар