Стрічка новин
...А дорога сірою стрічкою в’ється: Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, Тростянець вільний від «русского міра»: На Сумщині не проводитимуть нічних богослужінь на Великдень: Служби розпочнуться 24 квітня після 5:00  — у храмах ПЦУ та після 6:00 — у храмах УПЦ. Борги за землю доведеться повертати: Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до закону. Понад 57 тисяч клієнтів «Сумигаз» жодного разу не сплатили за доставку газу: Власники більше 57 тис газифікованих домо­во­лодінь Сумщини ще жодного разу не сплачували за розподіл газу. Нагадуємо, з 1 січня 2020 Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції : Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції 12.03 – 04.04.2020 року Чергова  хвиля  коронавірусної хвороби вже і на Лебединщині: Станом на 03.10.2021 р.  по Лебединській міській  об’єднаній територіальній    громаді  з початку пандемії  зареєстровано 2747  хворих,  з них одужали 2609 Це просто жах!: «Мамо, я хочу в туалет». Але як пояснити дитині, що в центрі нашого міста і, зокрема, в сквері ім.Павла Полуботка, Треба знайти сили, щоб протидіяти біді: Щорічно 30 липня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, проголошений у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН. На карантині подбайте про здоров’я: Наразі у кожного із нас одна «кістка в горлі» - карантин. І це слово криє в собі не лише необхідність

У черзі на вакцинацію:

– Я сьогодні  приїхала о 7-ій ранку і вже була десята в черзі!

– Нам пощастило, а то б довелося стояти не одну годину. Присісти людям ніде – ні стільця, ні лави, тіснява. В одній черзі інфіковані й здорові. І це не тільки в Лебедині – скрізь так.

– Налякані люди смертями, які вже нараховуються до семисот і більше. Але чула, що вже випробовуються на мишах таблетки від коронавірусу. Вчені по всьому світу працюють, спасибі їм. Але дивує, чому так багато медиків інфікуються? Вони що, невакциновані?

– Боїться дехто негативних наслідків у майбутньому, комусь хвороба не дозволяє. Однак медики повинні бути захищені в першу чергу. Ми на них сподіваємося, що нам допоможуть…

х Х х

На вулиці розмовляють дві сусідки:

– Вам поміняли сьогодні електричний лічильник?

– Ні, ми з чоловіком були вдома, але до нас ніхто не заходив.

– Прийдуть ще. Кажуть, що лічильники міняють по всьому місту. Електрикам ціла партія їх прийшла, і тепер вони думають, як встигнути це зробити до нового року.

– Мене це не дуже й турбує, якби тільки світло не відключали. Не хочеться повертатися в ті часи, коли свічки в торгівлі були в дефіциті…

х Х х

Розмовляють чоловік і жінка у парку в центрі міста, осіннього ще теплого сонячного дня.

Чоловік:

– Була б ти в армії, знала б, що це таке.

Жінка:

– Я тебе благаю: був би ти в пологовому будинку, втік би назад в армію.

х Х х

Розмовляють дві подружки, на перший погляд, студентки:

– Ти чого така щаслива?

– Василя рудого знаєш? Обіцяв одружитися.

– Та ти що? А коли обіцяв?

– У березні.

– У березні всі чоловіки те й роблять, що обіцяють. Як «мартовські» коти…

х Х х

Біля продовольчого ринку зустрілися два чоловіка, розмовляють. Вигляд у кожного, як після серйозного перепою.

– А шо ми вчора з тобою пили?

– Сначала водку, тоді пиво, а після знову шліфонули пивом?

– А що вчора був якийсь великий празник?

– Ні, гроші.

х Х х

Розмовляють дві жіночки на зупинці:

– Чого це ти сьогодні раніше, ніж, зазвичай, йдеш на роботу?

– Та забула свій мобільний телефон учора на роботі. Я ж без нього, виявляється, жити не можу. Цілий вечір учора тільки те й робила, що про телефон думала: ні зателефонувати нікому не можу, ні новини в Інтернеті переглянути.

– Так, залежні ми стали від сучасних гаджетів.

– Я й думаю, як ми раніше без мобілок жили? На пошту ходили дзвонити, в кого вдома телефону не було. Листи писали родичам, телеграми надсилали. І це ж не так давно було!

х Х х

Розмовляють молоді мами на дитячому майданчику в центрі міста:

– Як ваш перший рік навчання в школі проходить, багато уроків задають?

– Ой, не питай, дистанційка ж зараз навіть у першачків. Добре, що в нас є бабуся, доводиться їй приходити до нас додому і слідкувати за онучкою. А якби не вона, як би я залишала одну дитину у 6 років саму вдома?! Та ще ж потрібно сидіти за комп’ютером і вчитися.

– А говорили ж, школи, у яких 80 відсотків вакцинованих учителів, будуть працювати і в карантин?

– Говорили, ми на це й сподівалися, а закрили всі школи.

– Так це ж знову обман!

– Я тільки не розумію, чому можна відразу після вакцинації йти на роботу? Лікарі говорять, що вакцина починає діяти тільки через два тижні після другого щеплення.

 

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар