Стрічка новин
102: що трапилось? з 29 листопада по 5 грудня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 106 заяв та повідомлень Як давно це було...: Ці фото дійсно старі-старі. Який молодець фотограф, котрий зафіксував події і людей того далекого часу – кінця 30-х років минулого Фізкультура, спорт та здоров’я сплелись воєдино: З метою сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування у дітей та  молоді фізичного і морального Головний «еколог» громади: Коли сформували громаду, виникло питання розподілу обов’язків. Кого ж призначити головним екологом? Запропонували рибаку і мисливцю Івану Боброву: «Ти, Іване, САКВИ САМОВИДЦЯ: До нової книги Василя Пазинича ввійшли окремі газетні вірші, які були написані впродовж крайнього десятиріччя. Тут – філософія, іронія, образність Як лебединцям звернутись за невідкладною допомогою (визвати "швидку")?: Запам’ятайте телефони НЕВІДКЛАДНОЇ медичної допомоги: - кабінет невідкладної медичної допомоги у м.Лебедин (обслуговує м.Лебедин, с.Токарі, Олексенкове, Куданівка, Бишкінь, Ворожба, Калюжне, Курган, 102: що трапилось? з 28 вересня по 4 жовтня  2020 р: Протягом  звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 126 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Олександр Борисенко: «Щоб успішно реалізувати себе в житті, потрібне міцне здоров`я»: Віч-на-віч із Олександром Борисенком нашим земляком – математиком, членом-кореспондентом  Національної академії наук України, У Лебедині під час ліквідації пожежі в житловому будинку виявлено тіло людини: 20 жовтня о 13:56 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в будинку по вул. Разіна, в м. Лебедин. З роси й води!: Кожен раз, коли я її згадую, бачу здалеку чи підходжу ближче, мене огортають особливі почуття любові й гордості. Я помічаю,

За минулий тиждень, з 25 по 31 жовтня 2021 р. включно, по Лебединській міській територіальній громаді зареєстровано 349 хворих на  COVID-19.

В  тому числі за 31 жовтня зареєстровано 80 хворих, за  30 жовтня - 72,  за 29 – 67, за 28 – 73, за 27 жовтня – 30 хворих.

  Вірус  дійсно дуже агресивний і не щадить нікого, в тому числі дітей і медичних працівників.

Хворих дітей  зареєстровано по громаді з початку пандемії – 141, в тому числі станом на 31.10 –  44  активно  хворих  дітей, з них  41 –  по м. Лебедину. З початку пандемії зареєстровано 165 хворих медичних працівників,  в тому числі  за  30 жовтня – 15, всі по м. Лебедину.

Основними симптомами хвороби є кашель, висока температура,  ускладнене дихання,  м’язовий біль, розлади шлунково-кишкового тракту, втома. Відносно стабільний стан  хворого може досить швидко перейти у критичний.    Ніхто в світі  не чекав, що хвороба  буде так тяжко проходити під час другого року пандемії. 30 – 40% пацієнтів, що госпіталізовані в лікарні  області,  відразу ж переводять у реанімацію. До речі, в реанімаціях немає фактично жодного вакцинованого пацієнта. Навантаження на  медичних працівників страшенне, тому  ще раз закликаю всіх громадян  вакцинуватися. Смертність від COVID-19 в Україні  продовжує бити всі рекорди.  Не доводьте медичну галузь до колапсу.

Вакцинований – означає і захищений від важких ускладнень під час цієї хвороби. Одна справа перехворіти в легкій формі і лікуватись  амбулаторно вдома,  і зовсім інше – в палатах  інтенсивної терапії на межі життя і смерті. Рекомендації  з   профілактики хвороби залишаються  однаковими для всіх штамів вірусу:  вакцинація,  використання маски   в місцях скупчення людей, дотримання дистанції, провітрювання приміщень. При перших ознаках хвороби ізолюйтесь вдома,  зателефонуйте до свого сімейного лікаря, зробіть  ПЛР – тест  і дотримуйтесь  затверджених для «червоної»  зони правил.

Згідно з рішенням позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань  ТЕБ і НС  від 28 жовтня 2021 р., протокол № 14, на всій території  області  запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням  встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Для учнів 1-11 класів з 29.10 до 07.11 запроваджено дистанційну форму навчання.

Рішення комісії прийняті у межах її повноважень і є обов’язковими для виконання  органами державної влади  та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, що знаходяться на території  Сумської області.

Обмежувальні заходи передбачені Постановою  Кабінету Міністрів України  від 09 грудня 2020 року №1236  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2». 

Василь БРАГА,

завідувач  Лебединського відділення ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ України».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар