Стрічка новин
Відвідали Сорочинський ярмарок: Члени любительського клубу «Надвечір’я» при Лебединському МЦКД (керівник Світлана Костиріна) виконали зап­лановану літню культурну програму. Ми – маленькі козачата: Для українців свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України – свята, які сим­во­лізують зв’язок поколінь і На Сумщині на Великдень ублюдки вбили самку зубра: Сьогодні, 20 квітня, на Конотопщині знайшли вбитою самку зубра. Про жахливу подію розповів начальник відділу охорони і захисту лісу 1 червня – міжнародний день захисту дітей: Цей день цьогоріч видався надто прохолодним, але це не завадило діткам продемонструвати свої таланти у танцях, співі на Соборній площі Основний закон України: 28 червня вся наша країна відмічає важливу дату - 25-річницю затвердження Верховною Радою Конституції України, яке відбулося 28 червня 1996 Ціни на ринку на 31 березня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Станом на 16 вересня 2020 року на Сумщині 2640 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 87 осіб (Суми - 71, Шостка - 3, Конотоп - 5, Лебедин - 1, Не забуваймо про позитив: З приходом нової влади завжди покладаєш надії на молодих, перспективних, повних прогресивних ідей, готових до реалізації новітніх проєктів посадовців та Семінар для осіб з інвалідністю: 22 червня в  Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для людей з інвалідністю за участі соціального До уваги жителів Сумщини!: Нагадуємо додаткові номери телефонів екстрених служб, якщо не працює 102:

Трудівники КП «Водоканал» працюють в надзвичайно складних умовах: за будь-якої погоди, у вихідні дні їм доводиться займатися ремонтом, відновленням водопровідної системи міста.

«Але всі ці роботи, – зазначає керівник підприємства Олександр Савеко, – ускладнюються тим, що труби, яким уже більш ніж по 40 років, дуже зношені й інколи не підлягають ремонту. А коштів на заміну мереж майже немає». Трішки додала оптимізму ремонтникам реконструкція водопроводу в центрі Лебедина, де останнім часом було дуже багато поривів.

І все ж, не дивлячись на різні труднощі й негаразди, колектив КП «Водоканал» працює сумлінно і злагоджено, забезпечуючи жителів міста водою, необхідним тиском у системі. А вода в Лебедині дуже смачна, про це навіть люди, які сюди приїжджають, говорять.

На знімку (зліва-направо): Олексій МОШЕНСЬКИЙ (оператор екскаватора), Василь МАРЧЕНКО (слюсар АВР, бригадир), Григорій САЛАЄВ (слюсар АВР), Іван БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ (водій).                                                                                                                                                          

Фото Вікторії БЕРЕСТ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар