Стрічка новин
Чим обернеться несплата за платіжками: Ситуація, що склалася в нашій країні за останні місяці, досить тривожна. Небезпечний вірус охоплює все більше територій. Українці живуть в Ви – наша гордість!: Адміністрація та працівники  ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»  від щирого серця вітають  студентку Юлію Голобородько та викладача української мови і 17 вересня - День рятівника: День рятівника відзначається в день святкування Ікони Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини – покровительки пожежних-рятівників, людей, Рятувальники ліквідували загоряння госпо­дарчої споруди: 14 червня, о 09:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Боднівка у Лебедині. Як  жителям громади підготуватися до ПЛР-тесту?: Результативність та  достовірність дос­ліджень залежать  від якісної підготовки хворих та дотримання медичним  персоналом   правил відбору і доставки матеріалів. Недотримання цих Сильна духом: Ці два слова вповні характеризують Надію Іванівну Діденко, жительку с.Курган. Хоча ця мила й чарівна жінка родом із Прикарпаття, однак Їм хліборобська справа – до душі: СТОВ «Хлібороб» віддав­на славиться своїми ва­го­мими здобутками в аграр­ному сек­торі. Йо­го трудівники прагнуть бу­ти завжди на пере­до­­вих позиціях, до­кла­­даючи до 102: що трапилось? з 20 по 26 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 117 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!: Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Ви, опора держави, здійснюєте важ­ливу місію – захищаєте рідну землю, її незалежність та Провели чемпіонат України віртуально: Попри те, що в світі карантин, це не привід відмовлятися від активного життя. Це й довела Всеукраїнська федерація кіокушинкай карате.22

У нашому житті досить часто трапляються неприємності. Однією з таких прикрих подій с дорожньо-транспортна пригода, яка завжди тягне за собою багато негативу:

чи то неприємні спогади, чи то довгу реабілітацію у медичних закладах, чи, не дай Боже, втрату близької людини.

3 настанням осіннього періоду, на жаль, ситуація на дорогах зовсім не покращилася, про що свідчить аналіз аварійності. Так, за вересень поточного року на Лебединщині сталося 7 ДТП з потерпілими, у яких 6 осіб загинуло та 6 отримали тілесні ушкодження. Проаналізувавши ці події, можна виділити кілька основних видів ДТП: зіткнення транспортних засобів, наїзд на транспортний засіб, що стоїть.

А причинами всього, як завжди, є порушення  Правил дорожнього руху, а саме: порушення швидкісних режимів як у місті, так і поза населеними пунктами, виїзд на зустрічну смугу руху, порушення правил маневрування, проїзду перехресть.

Багато лиха на дорозі трапляється через керу­вання транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, тоді, коли водієві все здається дуже легко і просто, коли межа безтурботності і легковажності зашкалює. Саме тоді і трапляється найнеприємніше: пошкодження майна, каліцтва, смерть.

Звертаючись до всіх і кожного, на­гадуємо про безпеку на дорозі, про яку ви повинні подбати особисто. За свої дії кожен повинен відповідати сам. Адже дорога помилок не прощає.

Відділення поліції № 3 (м. Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області.

Додати коментар