Стрічка новин
Навіть піскарик – рідкість: Я корінний лебединець, риболовлею на Пслі займаюся із дитинства. Пам`ятаю, дідусь,коли мені виповнилося чотири роки, вже брав із собою. Вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди: 20 березня о 19:00, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Ювілейна в с. Знову про коронавірус: За минулий тиждень (по 10 липня включно) по району і місту зареєстровані підозри захворювань  на COVID -19 у пенсіонерки 1940 Чарiвна, мужня, загадкова... Поетесі, письменниці Марії Петрівні Кулішенко – 80!: Скажіть, ну хто не знає її імені? Певно, таких не знайдеться. Захоплювалися і захоплюються нині її чарівністю, мужністю, величчю материнства Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких Ломать – не строить: Добрый день! Хотел бы выразить точку зрения, которую, думаю, (вернее, даже уверен), поддержат многие жители Лебединщины, поэтому считаю, что она Рятувальники ліквідували загоряння госпо­дарчої споруди: 14 червня, о 09:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Боднівка у Лебедині. Про людей хороших: «Тимур і його команда»,- на подвір’ї садиби моїх покійних батьків проз­вучала назва улюбленого оповідання дітей шкільного віку 60-70-років із вуст Зміст її життя: Якось завідувачка неврологічного відділення тоді ще Лебединської центральної районної лікарні Надія Летік, придивившись до роботи кожного колеги із очолюваного нею Горів будинок: 10 вересня о 15:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Пристайлове Лебединського району.

Осінь – чудова пора, пора поетів та романтиків. Кольоровим розмаїттям прикрашає осінь наш чудовий край. Саме такої прекрасної днини завітала Осінь і в Лебединський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка».

Дітки, вихователі і батьки готувалися до зустрічі прекрасної пори року – виготовляли флористичні осінні композиції, вчили пісні, таночки, готували сюрпризи для малечі.

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Чого тільки там не було! І незвичайної форми гарбузи, що перевтілилися в парубків та звірят; і чобітки самої Осені, прикрашені квітами; і хризантеми, і жоржини, і айстри, що навіювали подих красуні-Осені. Всі композиції переливалися відтінками радості й тепла, бо виготовлені з величезною любов’ю.

Квітковий осінній бал занурив усіх у казкові переживання. Діти разом з батьками розкрили свою творчість, проявили талант, адже кожна робота – це витвір мистецтва. Дякуємо всім, хто взяв участь у заході, подарував незабутні емоції та насолоду усій «Ромашковій» родині.

 Лариса ХОРУНЖА, завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар