Стрічка новин
Гімн Лебедина у виконанні вокального ансамблю "Оберіг" м.Суми на фестивалі в с Підопригори: Засуджено за незаконну трансляцію: За матеріалами СБ України  засуджено жителя Середина-Буди, який незаконно поширював на території України контент російських пропагандистських телеканалів, Микола ПАДАЛКА, директор Лебединського міськрайонного центру зайнятості: «Я вірю у відродження Лебединщини!»: – Миколо Борисовичу, перш за все, розкажіть, будь ласка, нашим читачам про головні етапи Вашого життєвого і професійного шляху. Програма реалізується і в Межирічі: Менше трьох місяців знадобилося дорожникам, щоб втілити в життя мрію мешканців Лебедина,Токарів, Межиріча та інших сіл. Розшукую подругу!: Розшукую подругу Марію Косяк. Із Косяк Марією ми навчалася у Полтавському сільськогосподарському інституті. Після його закінчення у 1975 році, Марія На Лебединщині відбулися вIдкриті змагання «Михайлівські перевали»: За сприяння Лебединського міського голови Олександра Бакликова, відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради і його начальника Костянтина Спіймали браконьєрів: З початку травня порушники на Сумщині завдали збитків на суму майже 46 тис. грн. У період з 1 по 20 Ми – маленькі козачата: Для українців свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України – свята, які сим­во­лізують зв’язок поколінь і Ось такі вони – герої!: 11  червня у ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» була відкрита меморіальна дошка воїнам – випускникам, які загинули в Її життя – це учні, зошити та недоспані ночі: Такими словами можна розпочати розповідь про директора Лебединської ЗОШ I-II ступенів №4 Олену Дубовик. Вона успішно поєднує досвід управління

Педагог, учитель, вихователь – довірена особа батьків, якій вони довіряють найдорожче і найцінніше – своїх дітей, свою надію, своє майбутнє.

Доля наших дітей у руках педагога, в його золотому серці, він має бути джерелом радісного, пізнавального, а ще – морального зростання своїх вихованців. Саме таким і є колектив педагогів комунального закладу Сумської обласної ради «Штепівський навчально-реабілітаційний центр». Напередодні Дня працівників освіти сюди з привітаннями і подарунками завітав депутат Сумської обласної ради Віталій Зеленський разом із секретарем Лебединської міської ради Дмитром Коваленком та головою громадської організації «РУХ НАЦІЇ – СИЛА ПРАВДИ» Романом Моїсеєнком. Їх радо зустрічали заступник директора з навчальної роботи Любов Анцифорова, заступник директора з виховної роботи Ірина Лисянська та педагогічний колектив і вихованці закладу.

 

Штепівський обласний реабілітаційний центр.

Над ним взяли шефство ГО «Рух нації – сила правди»

(голова ГО Роман МОЇСЕЄНКО) та об’єднання «Лебединський панкратіон».

Додати коментар