Стрічка новин
Як у Лебединському районі борщ варили: Приурочили цю святкову подію, що відбулась 21 серпня в с.Підопригори Лебединського району, до  Дня Прапора та Дня Незалежності України. Заводчани працюють на результат: Серед кількох промислових підприємств, що залишилися в нашому місті, й «Лебединський моторобудівний завод», що є дочірнім підприємством відомого в Україні Допомогли знайти колишню колегу: Після публікації зарисовки про колишню медсестру неврологічного відділення Лебединської центральної районної лікарні Т.О.Фалько на редакційний сайт  надійшло повідомлення такого змісту: Захистимо тварин від жорстокого поводження: Утримання домашніх тварин в Україні – розповсюджена практика. Проте чимало українців, приймаючи рішення придбати або взяти домашнього улюбленця, не усвідомлюють 1462 випадки хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні: За даними ЦГЗ, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 Влаштовуйте Новорічну ялинку правильно!: Наближаються новорічні свята. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили і не зіпсували свята, обов’язково необхідно дотримуватися певних правил пожежної Кібербулінг чи небезпечна гра? Що потрібно знати: Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. У 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, Лебедин – місто, яке вразило литовців: До лютого невелика кількість жителів Литви знали про м. Лебедин, що на Сумщині. Та одна подія повністю змінила Освітлення вулиць міста Лебедина: Остарбайтерка з Лебедина: Доброго дня! Спільно з моїми німецькими колегами ми готуємо виставку про українських дівчаток-остарбайтерок (1943-1945 роки),

Наближається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Всі ми молитовно приходимо до Божої Матері, коли просимо за рідних, діточок, близьких та за мир у наших серцях і нашій країні.

Кожен Православний храм є домом Божим та домом Цариці Небесної. Так, і в нашому місті є храм, названий на честь Покрови Пресвятої Богородиці, в якому ми особливо відчуваємо близькість та присутність нашої Матінки. Тож запрошуємо всіх разом 14 жовтня о 8 год. помолитися до неї та попросити молитовного заступничества перед Богом, а також подякувати за любов до роду людського. Повідомляємо, що на честь 5-ї річниці освячення храму Покрови Пресвятої Богородиці 17 жовтня Божественну Літургію в храмі очолить Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій. Він прибуде, щоб привітати настоятеля о. Васілія і прихожан з таким великим для всіх нас святом. Зустріч Владики о 9 год. у храмі Покрова Пресвятої Богородиці. Давайте всі разом в цей день принесемо молитви до нашої Цариці Небесної і попросимо у неї, щоб любов, мир і радість наповнили наші серця.

Додати коментар