Стрічка новин
Шановні працівники та ветерани ТОВ «Укртранспневматика»!: Сердечно вітаємо вас із професійним святом –  Днем машинобудівника! 100 днів. Якими вони були?: 19 березня минуло 100 днів, як працюють новообрані міська рада та її очільник. 29 березня з цієї нагоди міський голова Лебедин: вогнеборці приборкали загоряння господарчої споруди: 19 лютого о 08:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди на вул. Кутузова у м. Лебедин. На Старий вовк (бувальщина): Пам’ятаю, льотчики Лебединського військового містечка не тільки добре літали, а й добре стріляли. Десь під Рябушками взимку вони вбили вовка. Реставрували куполи на храмі: У 2019 році силами прихожан ми зробили ве­ликий купол нашого храму. В цьому році, дав Бог нам сил і можливостей, В Охтирці на теплопостачанні привласнили сорок мільйонів: В Охтирці на Сумщині співробітники СБУ задокументували виведення понад 40 млн грн коштів із місцевої ТЕЦ. Ціни на ринку на 9 лютого 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Iспит пройшли успішно: Вже втретє ми маємо честь приймати на Лебединщині поважного гостя - володаря чорного поясу 3 дану, президента федерації кіокушинкай карате Трьох мешканців регіону підозрюють у масштабній реалізації спирту сумнівної якості: За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру трьом мешканцям регіону, які організували у Сумській області незаконну схему збуту етилового Невезуха: Мій сусід, пенсіонер Петро, вдівець, хотів запросити до себе в хату жінку (скільки ж можна жити одинаком!) і затіяв ремонт.

Станом на 03.10.2021 р.  по Лебединській міській  об’єднаній територіальній    громаді  з початку пандемії  зареєстровано 2747  хворих,  з них одужали 2609 осіб,  померли - 44 особи.

 В тому числі хворих дітей від 0 до 17 років з початку пандемії   зареєстровано 89 осіб, з них одужали - 82 дітей. 

Чергова хвиля  COVID-19  прийшла  знову на Лебединщину.      

На жаль  все більше хворих звертаються за медичною допомогою. За вересень по Лебединській  ОТГ зареєстровано  96 хворих на COVID-19, в тому числі 22 – за 29 вересня.  А  вже за 02 жовтня по ОТГ  зареєстровано 30 хворих  на  коронавірусну хворобу.  По Україні  в цей же день  зареєстровано 11809 випадків  COVID-19,  в тому числі 1104 дитини  та 235 медичних працівників.  Госпіталізовано  було  за добу 2692 особи,  смертельних випадків зареєстровано 203.

Наскільки ця хвиля буде потужною - залежатиме від сумлінного дотримання громадянами протиепідемічних  заходів. Наразі  штамп «Дельта»  вражає людей  молодого  та середнього віку, абсолютно здорових, без супутньої патології, які мають  тяжкий перебіг  короно вірусної  хвороби.   В поточному році у 10 разів більше госпіталізацій дітей, ніж під час пандемії  минулого року.  Штам «Дельта» може  викликати симптоми хвороби  (діарею та блювоту)  вже  у перший день після зараження.   

Саме від нашої  свідомості та відповідальності, від наших вчинків  в період пандемії  залежить здоров’я  і  життя інших  людей.  Дотримуйтесь карантинних обмежень,  дистанції при спілкуванні, вакцинуйтесь та носіть маски, ретельно  дотримуйтесь протиепідемічних правил і збережіть своє здоров’я. Ще раз  наголошую, що тільки  вакцинація є єдиним способом врятуватись від  важкого перебігу коронавірусної хвороби, госпіталізації та навіть смерті.    Будьте  здорові!

 

Завідуючий  Лебединським  відділенням

ДУ « Сумський  обласний  центр контролю                

і профілактики  хвороб МОЗ України» 

Василь  БРАГА.  

Додати коментар