Стрічка новин
Відновлено послугу з перереєстрації транспортного засобу при оформленні договору купівлі-продажу в сервісному центрі МВС: Тисячі людей щодня зверталися до сервісних центрів МВС з проханням відновити послугу – перереєстрація транспортних засобів. Адже багато громадян лишилися Залишатися на Свята вдома радить мешканцям Сумщини військова адміністрація. Є висока ймовірність провокацій: Сьогодні у своєму відеозверненні голова Сумської ОВА Дмитро Живицький закликав жителів Сумщини не ходити в Пасхальну ніч до церков. Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший Зміст її життя: Якось завідувачка неврологічного відділення тоді ще Лебединської центральної районної лікарні Надія Летік, придивившись до роботи кожного колеги із очолюваного нею Є перший кандидат на посаду голови Лебединської ОТГ: Учора, 16 вересня, Лебединська міська територіальна виборча комісія зареєструвала першого кандидата на посаду голови Лебединської міської ОТГ. 102: що трапилось? з 16 по 21 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 111 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент Система відеоспостереження дозволять зробити Лебедин безпечнішим: Ми всі хочемо, щоб у нашому місті було комфортно та безпечно. На жаль, дорожньо-транспортні пригоди, а також випадки вандалізму та Канада спростила в'їзд для українських біженців: Уряд країни дозволив частині біженців з України не надавати біометричні дані при в'їзді у Канаду. Про це повідомляє Global News. Про ситуацію в районах на 4 квітня: 🔺 Сумський район Села і селища, міста, які постраждали від орків найбільше - отримують усе необхідне в першу чергу. Гуманітарну допомогу, Знешкоджено 2 боєприпаси: 16 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни),

Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, щоб обговорити сьогодення. Цих жінок пов’язували довгі роки спільної праці та різні життєві долі.

У 70-80 роках минулого сторіччя на Лебединський завод поршневих кілець приходило влаштовуватися на роботу багато молоді. Хтось ставав до верстата, хтось освоював роботу лаборанта, приходили бухгалтери, нормувальники, кухарі, а потім і техніки, інженери.

Медичний кабінет також чекав на молодого фельдшера, який міг би прийти в разі потреби на допомогу ливарникам, зварювальникам, токарям.

Колектив інженерно-технічних працівників, службовців теж був чималий. Трудове життя на підприємстві кипіло, сімейне – теж. Прийшовши сюди зовсім молодими, дівчата згодом ставали дружинами, а потім на свята вже приводили на рідне підприємство своїх діточок за подарунками.

Час минав швидко, і ось уже колись зовсім юні дівчата стали майстрами своєї справи, якій і присвятили все життя.

Нещодавно на організовану зустріч праців­ників колишнього Лебединського ЗПК прийшло 19 жінок. У більшості з них 30, 35, 40 років трудового стажу – і лише один запис у трудовій книжці.

Зустріч стала для всіх хвилюючою: розмовам та спогадам не було кінця.

Жінок прийшов привітати один із колишніх керівників ЛЗПК Микола Григорович Горбась. Його прихід зробив зустріч ще святковішою.

До сутінок тривало дійство. А потім кожна з нас із приємними враженнями від зустрічі пішла додому, до своєї оселі, до своєї сім’ї.

І про що думали в цей час, можемо тільки здогадуватися…

До речі, мої колишні колеги щиро вітають колишніх трудівників заводу з Днем машинобудівника, яке ми відзначали нещодавно. Будьте здорові і Божого благословення вам і вашим рідним!

Ольга ДЕЙКУН, м.Лебедин.

Члени колективу Лебединського заводу поршневих кілець на святкуванні у лісопарку, 1951-ий рік. (директор С.В. Семенченко).

 

Нещодавня зустріч працівників колишнього підприємства. У центрі – директор М.Г.Горбась.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар