Стрічка новин
Чорнобиль – скорбота пам’яті людської:   Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. 26 квітня Майбутнi медики – в числi кращих: Насичене студентське життя у Лебединському фаховому медичному коледжі ім. професора М.І.Ситенка. Це не лише лекції, практичні заняття, а й різні Притягнуто до відповідальності 4 громадян за залишене у лісі сміття: За поточний період 2020 року лісовою охороною Лебединського лісгоспу було притягнуто до відповідальності 4 громадян м. Лебедин та районну за Наш сучасник: Робота листонош непроста. Вони за будь-якої погоди долають кілометрові відстані, щоб доставити до адресата вчасно кореспонденцію, пенсію, супутні товари, Поліція викрила жительку Лебедина у скоєнні крадіжки: Правоохоронцям знадобилося буквально півгодини, аби не лише встановити особу злодійки, а й розшукати її за місцем проживання. Шана та вдячність: Не зраджуючи своїм традиціям та дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних вимог (під час пандемії), профспілка та дирекція фахового коледжу ім.А.С.Макаренка Які спеціальності є найбільш затребуваними на ринку праці Сумщини?: Незважаючи на суворі карантинні обмеження, які діють в нашій області, роботодавці Сумщини продовжують звертатися до обласної служби зайнятості за допомогою З минулого межиріцьких хуторів (продовження): Протягом майже 200 років існування рекрутчини і постійних загарбницьких воєн Російської імперії тисячі наших земляків загинули в різних куточках Європи Вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди: 20 березня о 19:00, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Ювілейна в с. Ціни на ринку: Ціни в порівнянні з минулим місяцем залишаються на тому ж рівні. Лише подорожчали: цукор – на 2 гривні, олія –

В останню неділю вересня вся когорта працівників закладів дошкільної освіти відзначає Всеукраїнський День дошкілля.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, а заклад дошкільної освіти недаремно вважають першою школою життя. Адже в цьому віці формується життєва компетентність малят, закладаються основи здорового  способу життя, виховується любов до природи, довкілля, родини, Батьківщини. І найголовнішою людиною для дошкільників є, звичайно, вихователь. Бути вихователем – високе покликання. Ця професія вимагає самовіддачі, величезного терпіння, нескінченної любові до своєї справи, до дітей.

Такими відповідальними, креативними, високоосвіченими і є пе­дагоги нашого закладу. Ви­хователі Т.О.Калюжна, Л.О.Лисянська, Л.В.Кравченко, Н.С.Ри­мар, В.В.Гудим, В.М.Дрюхі­на, О.П.Пустова, Н.М.Бой­ко, Л.А.Маліка, Л.В.Попіль­нух, Т.М.Бурик, Н.В.Чунен­ко та спеціалісти закладу А.О.Тара­сенко, І.І.Бойко, Л.В.Безугла, А.Б.Зінченко, А.О.Пономаренко на високому професійному рівні взаємодіють із здобувачами освіти, забезпечуючи якість освітніх послуг  та рівний доступ до неї.

Започатковане з метою піднесення престижності професії вихователя, це свято допомагає психологічно зблизитися всім учасникам навчально-виховного процесу, об’єд­­нав­шись в одну велику родину під назвою ДОШКІЛЛЯ.

Користуючись нагодою, я щиро вітаю всіх працівників закладів дошкільної освіти, хто забезпечує безпечне і комфортне перебування дітей в садочку, хто долучився до справи виховання розумних і талановитих малят, до справи формування нового покоління  українців, та висловлюю подяку за вашу нелегку, але почесну місію.

Бажаю всім працівникам дошкілля міцного здо­ров’я, мирного неба. Нехай  ва­ше життя буде сповнене но­вих можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів.

Група молодшого дошкільного віку №3 «Пролісок» разом з вихователем Тетяною КАЛЮЖНОЮ та музичним керівником Анною ТАРАСЕНКО.

 

Група старшого дошкільного віку №2 «Казка» разом з вихователем Лілією ЛИСЯНСЬКОЮ.

Лариса ХОРУНЖА,

завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

Додати коментар