Стрічка новин
Кібербулінг чи небезпечна гра? Що потрібно знати: Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. У 3 роки малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, В одному з підрозділів 58 ОМПБр сталася пожежа: загибли троє.: 22 лютого, як було повідомлено, під час завершення робіт по розборці конструкції бліндажа після пожежі, що виникла близько 4-ї години Інформація про стан оперативної обстановки на території м. Лебедина та району з 08 по 14 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 114 заяви та повідомлень громадян, з них 14 на момент 102: що трапилось? з 8 по 14 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 114 заяв та повідомлень громадян, з них 14 на момент реєстрації містили Чи існують термін звернення для реєстрації після звільнення з роботи?: Подібне запитання звучить най­час­тіше у листах громадян на адресу центрів зайнятості Сумщини та на зустрічах спеціалістів із мешканцями міст та У Лебедині депутатам і членам виконкому пропонують “скинутися” на пам’ятник знак: Два тижні тому в Лебедині стартував благодійний проект по збору коштів для спорудження знаку на честь відомого живописця, педагога та 102: що трапилось? з 3 по 9 серпня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 164 заяви та повідомлення громадян, з них 13 на момент реєстрації містили У Лебедині з’явилося нове футбольне поле: На відкритті нового футбольного поля на вул. Сумська в Лебедині були присутні голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, депутати Віталій Знову про коронавірус: За минулий тиждень (по 10 липня включно) по району і місту зареєстровані підозри захворювань  на COVID -19 у пенсіонерки 1940 Дякують за турботу: Загрозливий вірус, з яким нині борються в усіх країнах світу, як зазначають лікарі, найбільш небезпечний для людей похилого віку. Ними

«Це наша листоноша. Вона в нас найкраща», – з повагою відгукуються про Антоніну Черемнову мешканці дільниці, яку вона обслуговує в м.Лебедині.

Це вулиці Першогвардійська, Петропавлівська, Шевська, Спартака, Крилова та інші. Люди її завжди чекають, бо знають, що Антоніна Олексіївна не тільки принесе поштову кореспонденцію, пенсію, оформить передплату, а й обдарує добрим словом, привітною посмішкою. Своїх адресатів листоноша знає і по прізвищу, і в обличчя, орієнтується, хто які видання передплачує, і не забуває нагадати їм про початок передплати.

Така ж Антоніна Олексіївна і вдома – привітна, лагідна, щедра на добро для своєї  родини. Разом з чоловіком виростили двох доньок, мають п’ятьох онуків, яким теж дуже потрібна бабуся, її домашні смаколики. Ними вона дуже любить їх пригощати.

За професією Антоніна Черемнова – бухгалтер, працювала деякий час на цій посаді, і ось уже 18 років трудиться в колективі ЦВПЗ м.Лебедина, де її дуже поважають і 18 вересня радо вітатимуть з ювілейним днем народження.                                                              

 Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар