Стрічка новин
«Чарiвнi барви Лебединщини»: Лебединщина надзвичайно багата здібними, обдарованими дітьми.  Ми в черговий раз пересвідчилися у цьому. Днями сузір’я талантів розквітло у Лебединському центрі Береженого Бог береже: Іду містом і дивуюся своїм землякам. Не всім звісно, але переважній більшості. Чому? Занадто вже необережні вони чи, можливо, необізнані 102: що трапилось? з 6 по 12 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 168 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили В "Укрпошті" тепер працює безкоштовна доставка посилок, про це повідомили в прес-службі компанії: Працює безкоштовна доставка для таких товарів:•господарчі товари;•одяг;•невелика кількість безрецептурних ліків;•продукти в заводській упаковці (не більше 10 кг). Вчимо старост: Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Майстер добрих справ: У кожного спогади про минуле життя свої. Мої - грунтуються на тих, з ким ішов життєвою дорогою, з ким працював Що ж за звIр той карантин?: Україна вже більше місяця пе­ре­­буває на карантині. Діти не від­­відують дитячі садки і школи. Дорослі прочитали і почули купу інформації Гідра: Електронні документи відтепер можна використовувати і в нас: Як відомо, цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облі­кової картки Рятувальники ліквідували загоряння госпо­дарчої споруди: 14 червня, о 09:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Боднівка у Лебедині.

Указом Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року встановлено  професійне свято – День рятівника, яке щорічно відзначається 17 вересня в день свята Ікони Пресвятої Богородиці Неопалима Купина – покровительки пожежних-рятівників, людей, які щоденно ризикують своїм життям, часом дивлячись смерті просто в очі.

Наша служба завжди була й залишається почесною, адже покликана вирішувати нелегкі, але благородні завдання – захищати життя й здоров’я громадян, зберігати національні багатства та навколишнє середовище. Людство завжди пам’ятатиме, що саме працівники служби «101» були першими, хто ціною власного життя зупинив Чорнобильську катастрофу. Імена цих героїв золотими літерами вписано в літопис світової історії. 

Важко переоцінити важливість і значимість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це вони, за першим сигналом, готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибувають на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня на день з бідою, вони не черствіють душею, зберігають в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

За поточний період 2021 року особовим складом підрозділу здійснено 211 виїздів. Під час ліквідації надзвичай­них подій і проведення рятувальних заходів врятовано 28 будівель та споруд, 6 одиниць автомобільної техніки, матеріальних цінностей на загальну суму понад 1 400 000 грн.

За період проходження служби з позитивного боку зарекомендували себе:  Р.А.Костирка, М.Ю.Очков, В.В.Івченко, Н.Л.Шушман, М.Ф.Мірошниченко, Д.О.Хомишенко, В.О.Безкоровайний, С.О.Євтушенко та інші.

У цей день не можна не висловити слова глибокої вдячності нашим ветеранам та пенсіонерам, які віддали полум’я своїх сердець справі боротьби з вогняною стихією, вихованню молоді, це: В.І.Карпенко, А.Л. Маліков – нині покійні, П.Ф. Лепетюха, О.В.Гладкий, О.Б.Горовий, Ю.М. Гузєв, С.В.Шишняк, В.О.Нечипоренко, С.М.Стрільник, О.М.Євтушенко, С.Г. Рудиця, І.П.Мальованик, М.М.Герасименко, М.М.Павловський, Ю.В.Хоруженко, М.О.Безкровний, І.О.Солдатко, С.М.Романенко, Л.О.Підопригора, Т.М.Шушман та інші.

Керівництво 5-ї державної пожежно- рятувальної частини (м.Лебедин Сумського району) 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Сумській області щиро вітає всіх співробітників, ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

Андрій КАН,

начальник 5 державної пожежно-рятувальної частини

(м.Лебедин Сумського району)

1 державного пожежно-рятувального загону

Головного управління Державної служби України

з надзвичайних ситуацій у Сумській області,

майор служби цивільного захисту.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар