Стрічка новин
Ціни на ринку на 5 липня 2020 року: М’ясо (1кг) – 120 -150 грн. Сало (1кг) – 40 -130 грн. Борги за землю доведеться повертати: Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до закону. 102: що трапилось? з 9 по 15 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 113 заяв та пові­домлень громадян, з них 9 на момент У Сумській РДА новий очільник: Голова облдержадміністрації Василь ХОМА представив активу укрупненого Сумського району голову районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА. Ось такі вони – герої!: 11  червня у ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» була відкрита меморіальна дошка воїнам – випускникам, які загинули в 102: що трапилось? з 21 по 27 грудня  2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 90 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Її життя, мов промінь сонця: У кожної людини, як писав Тарас Шевченко, своя доля і свій шлях широкий. Так і в Ніни Чхун із с. …І знову під ялинку: Ви любите подарунки? «Ще б пак!» – вигукнете. Особливо у Новорічні та Різдвяні дні, під ялиночку. Звісно, цьому найбільше радіють Збережемо ліс від пожеж: З приходом весни, настанням сухої та теплої погоди зросла небезпека виникнення пожеж у лісі. Надзвичайно суха трава і хвоя готові Новини Сумщини: У Шпилівці селяни бояться кар’єру біля хат. У Шпилівці Сумського району цегельний завод планує розпочати видобуток глини у промислових масштабах.

Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 111 заяв та повідомлень громадян,

з них 15 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з яких 2 звернення було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

7 вересня до чергової частини відділення поліції № 3 (м. Лебедин) надійшла інформація від дізнавача сектора дізнання про те, що нею під час розслідування кримінального провадження було встановлено, що в період часу з 14.07.2021р. та 15.07.2021р. 30-річна жінка неодноразово вчиняла крадіжку грошових коштів на загальну  суму 2516 грн.,  з належної банківської картки гр..Н. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.185 КК України.

7 вересня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла інформація від дільничного офіцера поліції про те, що ним було виявлено факт шахрайства, а саме в період часу з червня по липень поточного року 37-річна місцева мешканка у вказаний період часу отримувала матеріальну допомогу як мати - одиначка у розмірі 2664 грн. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України.

8 вересня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла заява від 46- річного мешканця одного із населених пунктів Лебединської громади про те, що в с. К. на території ферми невідома особа в період часу з  01.09.2021р. до  02.09.2021р. викрала мобільний телефон «ТЕСЛО РОР-3». По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

10 вересня зі служби 102 надійшло  повідомлення від 37-річного місцевого мешканця про те, що  09.09.2021р. вночі невідомі особи біля одного із розважальних закладів м. Лебедина побили заявника. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.122 КК України.

10 вересня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла заява від 57-річного місцевого мешканця про те, що до нього телефонують невідомі, які називаються представниками «Преміум актів» та шахрайським шляхом намагаються вплинути на заявника з метою сплати грошових коштів в сумі 130 000 грн., які заборгував невідомий заявнику чоловік. По даному факту відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.190 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м. Лебедин)

Сумського районного управління поліції.

Додати коментар