Стрічка новин
Прорвемося!: Валентина Петрівна як не остерігалася коронавірусу, бо, стверджують лікарі, люди похилого віку найбільш незахищені перед цією загадковою Кабмін знизив ціну на газ: Відтепер гранична ціна на газ із лютого – 6,99 грн за кубометр. Це означає, що постачальники газу більше не зможуть Чи зупиняється перебіг строків прийняття спадщини під час карантину?: Під час оголошеного в країні карантину державні та приватні нотаріуси, згідно з рекомендаціями Мін’юсту, здійснюють прийом громадян за попереднім записом Готуємось до початку 2020-2021 навчального року: Рішенням виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області  затверджена перспективна мережа класів закладів загальної середньої Життя Григорія Карпова як спалах зірки: Карпов Григорій Дмитрович (народився 21.01.1919р., м. Лебедин – помер 17.12.2009р., м. Москва) – радянський учений-філософ, фахівець у галузі соціальної філософії. Лебединці переглянули спектакль «Мина Мазайло»: «Мина Мазайло» – п’єса українського драматурга Миколи Куліша, за авторською режисерською версією - соціально-національна драма. Режисер вистави Віктора Химича призначено головою Лебединської райо­нної державної адміністрації: Відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського №437/2020-рп оприлюднене на офі­ційному сайті глави держави 14 серпня 2020 року. Запобігання поширенню коронавірусної інфекції: 24 березня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час роботи Станом на 18 вересня 2020 року на Сумщині 2807 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 83 осіб (Суми - 56, Шостка - 1, Конотоп - 2, Ромни - 2, Перемога в МIжнародному конкурсI «ProFest»: 30 травня цього року в Києві відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest» за інформаційної підтримки Міністерства

Ось і завітав до нас у гості Першовересень. Шкільне подвір’я Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, яка є одним із кращих навчальних закладів Сумщини, розквітло радісними дитячими усмішками: так приємно знову зустрітися зі своїми друзями, вчителями.

  Для першокласників цього дня взагалі все було вперше: урочиста лінійка, привітання, добрі поради від старших наставників. І поряд не лише вчителька, яка поведе їх у світ знань, а й щасливі батьки.

Учнів і вчителів прийшли привітати з початком навчального року поважні гості. В їх числі депутати Сумської обласної ради Людмила Чегринець, Оксана Кужель, депутат Сумської районної ради Яна Романенко. Головне в їхніх щирих побажаннях, щоб діти були здоровими, успішними в навчанні і разом з учителями ще вище підносили рейтинг своєї рідної школи, якою всі вони пишаються.

Першачки з нетерпінням чекали, коли перший дзвінок покличе їх за парти – і почнеться в них нове життя, що обіцяє бути дуже цікавим.  

                                                         

  Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар