Стрічка новин
З Днем працівників сільського господарства!: Увага! Шахраї!: Правоохоронці застерігають громадян від необачних угод купівлі-продажу товарів через Інтернет. Спроба продати швейцарський годинник через мережу Інтернет Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший Є загроза задухи риби: Щороку у зимовий період із встановленням льодового покриву на водоймах виникає загроза задухи риби. Внаслідок утворення криги припиняється надходження кисню Нові карантинні обмеження з 19 грудня: Кабінет Міністрів 14 грудня оприлюднив пере­лік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня. Зокрема, нові обмеження забороняють: Таке-сяке, он яке…: Як відомо, із 1 січня цього року згідно із Законом України «Про утворення та ліквідацію районів» Лебединський район, як і Не допустити зривів у постачанні природного газу населенню: ТОВ «Сумигаз Збут» звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні ...Школа з вікнами у сад: Вона завжди чекає своїх колишніх учнів, які літньої пори з радістю поспішають у її обійми. Пройдуться тінистою алеєю до її Наші випускники – наша гордість: Традиційно  щороку в першу суботу лютого на побачення з рідною альма-матер чекають випускники Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка. На Сумщині за підозрою у вчиненні розбійного нападу поліція затримала двох юнаків: Подія сталася в Лебедині. Як з‘ясували правоохоронці, зловмисники, загрожуючи пенсіонеру сокирою, спочатку вимагали грошей.

Знайомтеся: наша землячка Марина  Кубрак. Правда ж, симпатична дівчина у військовій формі! Вона народилася, зростала й навчалася свого часу в Лебедині: спочатку в міській школі №7, потім у педагогічному училищі імені А.С. Макаренка,

в якому атестат про повну загальну середню освіту одержала з відзнакою. А  потім було зроблено крутий поворот у житті: вступила до військового інституту Київського національного університету імені  Т.Г. Шевченка. Хто ж допоміг у виборі військової спеціальності? Сама. А прикладом послужив тато-військовий Олександр Васильович, який свого часу  виконував миротворчу місію в Косово,  а потому кілька років захищає суверенітет і незалежність України на її східних рубежах, брав участь у розмінуванні, зачистці територій після відомих вибухів на складах з боєприпасами.

Першого вересня Марина роз­по­чала шостий рік навчання, до закінчення магістратури їй залишилося півроку. Дівчина нав­чається на відмінно, відзна­чається цілеспрямованістю, від­повідальністю, наполегливістю у досягненні поставленої перед собою  мети – бути висококласним військовим фінансистом.

Ще один значимий штрих до портрета Марини. Вона брала участь у двох парадах у Києві з нагоди Дня Незалежності України: в 2018-му й нещодавно, 24 серпня 2021 року, коли відзначалася її 30-а річниця.

Побажаймо Марині успішного закінчення університету і вдалої майбутньої служби.

Коментарі  
+1 #1 Оксана 02.09.2021, 13:00
Знаю Марину ще як і душевну, виховану, чемну, хорошу дівчину! Пишаюся ею!)
Цитата
Додати коментар