Стрічка новин
У Лебединському художньому музеї відкрили відділ реставрації: У художньому міському музеї ім. Б.К. Руднєва у Лебедині запрацювала власна реставраційна майстерня. Відтепер більшість картин отримають нове життя Новий закон про підтримку бізнесу на час карантину: Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової Перший «Калиновий фест» у селі Велика Рибиця: Цей фестиваль був не схожим на всі інші: творчі колективи Лебединщини та Краснопільщини, народний артист України Іво Бобул, золотий саксофон Давайте і в майбутньому будемо разом!: У трудового колективу філії «Агротрейд» (СТОВ «Хлібороб») є добра традиція – щороку організовувати передплату на тижневик «Будьмо разом» для своїх 102: що трапилось? з 26 по 30 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень Ми завжди вартуємо здоров’я: Галузь охорони здоров’я населення  України   є однією з провідних у країні і найчисленніших за кадровим потенціалом, бо людина – найдорожча Відкрита серцем і душею: Коли серпень передає свої повноваження, свої щедроти вересню, коли, як говорив класик української літератури Максим Рильський, Система відеоспостереження дозволять зробити Лебедин безпечнішим: Ми всі хочемо, щоб у нашому місті було комфортно та безпечно. На жаль, дорожньо-транспортні пригоди, а також випадки вандалізму та 102: що трапилось? з 18 по 24 травня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 142 заяви та повідомлення громадян, з них 17 на момент реєстрації містили Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Порядок приватизації земельної ділянки:   Громадянин, який виявив бажання приватизувати земельну ділянку, якою він користується та на якій розташований житловий будинок, що перебуває у його

Знайомтеся: наша землячка Марина  Кубрак. Правда ж, симпатична дівчина у військовій формі! Вона народилася, зростала й навчалася свого часу в Лебедині: спочатку в міській школі №7, потім у педагогічному училищі імені А.С. Макаренка,

в якому атестат про повну загальну середню освіту одержала з відзнакою. А  потім було зроблено крутий поворот у житті: вступила до військового інституту Київського національного університету імені  Т.Г. Шевченка. Хто ж допоміг у виборі військової спеціальності? Сама. А прикладом послужив тато-військовий Олександр Васильович, який свого часу  виконував миротворчу місію в Косово,  а потому кілька років захищає суверенітет і незалежність України на її східних рубежах, брав участь у розмінуванні, зачистці територій після відомих вибухів на складах з боєприпасами.

Першого вересня Марина роз­по­чала шостий рік навчання, до закінчення магістратури їй залишилося півроку. Дівчина нав­чається на відмінно, відзна­чається цілеспрямованістю, від­повідальністю, наполегливістю у досягненні поставленої перед собою  мети – бути висококласним військовим фінансистом.

Ще один значимий штрих до портрета Марини. Вона брала участь у двох парадах у Києві з нагоди Дня Незалежності України: в 2018-му й нещодавно, 24 серпня 2021 року, коли відзначалася її 30-а річниця.

Побажаймо Марині успішного закінчення університету і вдалої майбутньої служби.

Коментарі  
+1 #1 Оксана 02.09.2021, 13:00
Знаю Марину ще як і душевну, виховану, чемну, хорошу дівчину! Пишаюся ею!)
Цитата


Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар