Стрічка новин
Поліція викрила жительку Лебедина у скоєнні крадіжки: Правоохоронцям знадобилося буквально півгодини, аби не лише встановити особу злодійки, а й розшукати її за місцем проживання. Любительське рибальство на орендованих ставках: Відповідно до ст. 51 Водного Кодексу України та ст. 14 Закону України «Про аквакультуру» орендарі водного об`єкта зобов`язані передбачити місця Сумщина поки що у «зеленій» карантинній зоні: За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, Сумщину другий тиждень поспіль віднесли до «зеленої» карантинної зони. Лохотрон розкручується: Газета «Будьмо разом» неодноразово піднімала питання обдурювання наших громадян, розповідала про шахрайські схеми вилучення в них грошей із банківських карток, «Зупинись, прекрасна мить!»: У кожного, напевно, є світлини, пов’язані з неймовірними емоціями, яскравими враженнями, приємними подіями, подорожами. Шановні працівники агропромислового комплексу!: Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем  працівників сільського  господарства! Віддаю вам данину пошани за те, що взяли на Ціни на ринку на 1 вересня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-160 грн. Сало (1кг) – 40-120 грн. Світлини: Розглядаю старі світлини... Скільки їх назбиралося за багато років! Деякі пожовкли від часу і неякісних реактивів. Деякі, наче  витвір мистецтва Про дострокове припинення повноважень Лебединського міського голови: Двадцять першою сесією восьмого скликання Лебединської міської ради від 29.09.2021р #460-МР було прийняте рішення (шляхом таємного голосування) «Про дострокове припинення 102: що трапилось? з 30 серпня по 5 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 125 заяв та повідомлень громадян,

Знову римую у зошит слова

Відчайдушно учора,

Сьогодні несміло.

Римами сповнена голова…

Саме так хочеться почати розповідь про чарівну жінку, поетесу з Лебединщини, яка талановита буквально у всьому – в родині, творчості… В цій українській берегині вдало поєднались і врода, і вдача: це – Оксана Мороз. Нещодавно в Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулася знакова подія: світ поезії поповнився новою збіркою Оксани Мороз з милозвучною назвою «Поетичні світлини». Презентуючи свою першу книгу, Оксана Миколаївна розкривається як лірична поетеса з душею велета, поглядом художника, співчуттям матері, ніжністю люблячої жінки. Це вічний романтик з нестримним бажанням жити неординарно, в бурхливих потоках мрій, бажань та дійсності. Людина енергійна, креативна, з великим колом захоплень. Закохана в поезію, Оксана Мороз із задоволенням зустрічається з поетами - земляками, рада зустрічам з новими людьми, адже це завжди дає нові враження, емоції, натхнення до роботи й поетичної творчості. На заході звучали вірші у виконанні автора, декламували їх також лауреати Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, читці гуртка «Художнє читання» Лебединського міського будинку культури (керівник Микола Корсун) Володимир Дорошенко, Анна Алексеєнко, Олександра Червяк, Єгор Пічахчі.

Оксана Миколаївна – не лише майстриня слова, а й майстерний фотограф. Її фотографії – це наче речові докази вражень, пригод, щасливих миттєвостей життя. Їй вдається не просто піймати найкращі моменти й лишити їх для себе назавжди, але й згодом перетворити збережене на мистецтво. Вона як справжній художник здатна показати в миті цілий світ.

Привітати майстриню слова завітали друзі, шановані гості. Звучало багато вітань, побажань, і, звичайно ж, було море квітів.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського міського краєзнавчого музею.

На знімку: Оксана Мороз (справа) з поетесою Богданою Гусак і керівником культурно-мистецького об’єднання «Таланти Лебединщини» міського будинку культури Миколою Корсуном.

Додати коментар