Стрічка новин
«Люблю чорнобривці, мальви, матіолу…»: Ця  чарівна жінка йде  по життю  гідно і з любов’ю – до своєї  родини, рідного села, до книги, поезії, до На Iвана на Купала село Кам’яне гуляло: 6 липня в Кам’яному відзначили свято Івана Купала.Чудовий концерт, ігри та конкурси, Водяник та русалочки, смачнюща  каша та варенички. Гуляли 102: що трапилось? з 30 листопада по 6 грудня  2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшла 81 заява та повідомлення громадян, з них 9 на момент реєстрації містили Доброта і милосердя – їхня візитівка: При Лебединській цент­ральній лікарні пра­цює паліативно-хоспісне ста­ціо­нарне відділення (керівник Сергій Костюк). Виїзна бригада цього відділення обслуговує за місцем Пошук і творчість - тобі, Україно!: Щороку вихованці гуртка судномо­дельного спорту міського Центру позашкільної освіти стають призерами обласної та Всеукраїнської виставки-конкурсу ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!: Комунальне некомерційне підприємство «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника» повідомляє, що з 01.07.2021р. стартує четвертий етап вакцинації від COVID-19. Співоча душа Дмитровича: Розлетілися мої однокласники після закінчення Пристайлівської 8-річної школи по всьому колишньому Радянському Союзу, кожен шукав свою стежину, аби застосувати в АМК РЕМ-БУД оновлює дорогу на Лебединщині: Наразі працівники компанії «АМК РЕМ-БУД» здійснюють поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення на території Лебединщини, Чи не порушуються права людини?: Пандемія. А ще зовсім недавно усі їхали додому через введення простого карантину. Четвер, 12 березня ц.р., залишиться у пам’яті надовго. Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини продовжується: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший

Члени любительського клубу «Надвечір’я» при Лебединському МЦКД (керівник Світлана Костиріна) виконали зап­лановану літню культурну програму.

Бажаючі змогли подивитися виставу «Сватання на Гончарівці»  у виконанні артистів Сумського національного акаде­мічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, здійснили екскурсію на місцеву екоферму по вирощуванню равликів та скуштували страви  з них. Цікаву розповідь почули про це господарство від екскурсовода Олени Огієнко.

Незабутні враження залишилися в нас від святкування Дня міста. Лебедину виповнилося 367 років. З насолодою слухали виступи відомих в Україні та місцевих артистів. Всіх присутніх на святі пригощали борщем із м’яса равликів. Було дуже смачно!

Завершили свою культурну програму поїздкою на Сорочинський ярмарок. На території ярмарку були облаштовані чотири імпровізовані сцени для артистів. І з кожної з них звучала її Величність українська народна пісня, у якій переплелися радість і щастя, сльози і туга, кохання і найпотаємніші почуття. І ось на сцені з’являються персоніфіковані образи з Гоголівських творів, а по території ярмарку проходять гоголівські персонажі, які розважають екскурсантів.

Проходимо далі. Майстер-клас із бойового мистецтва із шаблями показує сім’я – батько та його сини. Спробували повторити це і дехто із запрошених. Ця сім’я показувала й інші ексцентричні номери (ходіння по битому склу, лежали на цвяхах). Відчуття, скажу прямо, не із приємних.

Наступна сцена. Тут українські вечорниці. Линуть пісні, які по­відали про парубка-відчайдуху і дівчину-красуню, тополю і калину, вишневий садочок і тиху річечку, високі гори і ліс дрімучий, а найбільше – про людську долю. Який у нас талановитий народ! Пісні змінювалися танцями, вокальні ансамблі прибули на ярма­рок із усіх кінців нашої неньки-­Укра­їни.

А навкруги – торгові ряди.Тут все кипить, вирує, одним словом – ярмарок. Великий вибір сувенірів. одягу, взуття, продуктів, солодощів. А ось ряд вантажних автомобілів, с/г машин для фермерських господарств. Радіє душа, що ці красені створені на наших заводах. Звичайно, все охопити поглядом неможливо, але ми отримали масу радісних, незабутніх вражень, зробили селфі на згадку, загальне фото.

Висловлюємо велику вдячність голові громадського об’єднання «Сила Землі» Сергію Семенченку та підприємцю Ігорю Шелегеді за надану спонсорську допомогу для здійснення цієї поїздки. У нас із ними відбулася цікава розмова про те, чим займається об’єднання «Сила Землі», про консультативну підтримку місцевих підприємців. Їх девіз у роботі: «Сила землі – сила людей».

Цю поїздку ми запам’ятаємо надовго, і враження отримали лише позитивні.

Ольга Паливода,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар