Стрічка новин
Хто може набути статусу безробітного?: Роз’яснення дає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Статусу без­ро­бітного може набути: Міський голова Лебедина Олександр Бакликов наклав вето на рішення дев’ятнадцятої сесії міськради восьмого скликання від 27 серпня 2021 року «Про: Депутати рішення про присвоєння почесного звання підтримали більшістю голосів, мотивуючи це, що жителі громади знають про заслуги цієї шанованої доярки-колгоспниці, «Школьные годы чудесные...»: Як швидко йде час. Не встигли ми озирнутися, як минула половина життя. Усі уже дорослі, підросли діти, дехто дочекався онуків. «Фенікс» взяв участь у інтеграційних іграх: Гартувати свій дух та жити наповну у 80 – це не утопія, а спосіб життя. Нещодавно члени Ле­б­е­­динського осеред­ку «Спор­тивного Доземний уклін вам, ветерани!: У прийдешні дні Пам’яті та Примирення, Великої Перемоги кожен із нас  долучається до вшанування великого подвигу, який увічнює героїзм, мужність та Дезінфек­ційні ро­боти у під’їздах багатоповерхівок: У зв’язку з запо­бі­­ганням пандемії Коро­на­вірусу у міс­ті здій­снюють різні профілактичні захо­ди. Так, працівники  КП «Лебе­­ди­нська ЖЕК» проводять дезінфек­ційні ро­боти Життя, довжиною в століття: Шкільні роки не повертаються, але вони в нашій пам’яті. Перша вчителька, перший і останній дзвоник, перша прочитана книга, перша закоханість... На Лебединщині п’яний мопедист хотів відкупитися від патрульних за тисячу гривень: Проводячи профілактичні заходи з метою попередження аварійності на автошляхах Сумського району, поліцейські сектору реагування патрульної поліції поблизу села Першотравневе, Розслаблятися ще зарано: Про стан захворюваності на COVID-19 та грип у 2020 році і заходи з профі­лак­тики вірусних інфекцій на 2021 рік по Уривки Лебединських розмов: Жінка кричить на чоловіка: – Навіть не торкайся мене! Ти гірший за коронавірус! Як ти вмудрився, не скидаючи маски, випити пів

У селищі міського типу Угроїди, що на Краснопільщині Сумського району, добре знають багатодітну родину Бондарєвих, в якій виховується 10 прийомних дітей.

Світлана В’ячеславівна та Олексій Костянтинович мають ще двох власних дітей, на радість бабусі й дідуся підростають двоє онуків. Яке це щастя для них – бачити усміхнені обличчя рідних і дорогих серцю людей, відчувати, як вони дорожать своєю родиною, радіти їхнім успіхам!

Світлана Чорнобублик (дівоче прізвище) у 1981 році закінчила Лебединське педагогічне училище ім.А.С.Макаренка (нині фаховий коледж), є вихователем власного будинку сімейного типу, депутатом районної ради, завідувачкою будинку культури в смт. Угроїди, де вони іноді влаштовують сімейні концерти разом з дітьми.

Взагалі, Світлана В’ячеславівна – майстриня на всі руки, дуже відповідальна в усьому, її люблять і поважають діти, шанують односельці за великий материнський подвиг.

Цього літа ми побачилися зі Світланою в Лебедині на зустрічі випускників училища з нагоди 40-річчя випуску. Так цікаво було з нею поспілкуватися, обмінятися спогадами про роки навчання, дізнатися, як живе їхня родина протягом багатьох років.

Нехай життя тебе, Світлано, тільки радує, а діти, яким ти даруєш тепло свого серця, ніколи не забувають доріжку до рідного дому.

Ольга ПАЛИВОДА, колишній викладач училища, ветеран праці.

Додати коментар