Стрічка новин
Колесо ламається, чоловік розуму набирається: Давно це було. Поїхали з Токарів два сусіди у неділю кіньми на базар. Один з них швидко скупився і повернувся Це не професія, це – доля: Вибір першої вчительки – це дуже важливо. Якою вона буде, залежить, як дитина буде в подальшому ставитися до навчання, до Гран-прі  Руслани Рибакової: Більшість із нас прагне бути успішним й наполегливо йде до досягнення своєї мети. Тільки цілеспрямовані, рішучі, впевнені особистості можуть досягнути Українські вечорниці: Весело і завзято пройшов захід у ди­­тячому садку «Сосонка» для вихованців старшого до­ш­­кі­ль­ного віку, під­­­го­тов­ле­ний му­­зич­­­ним ке­­рів­­ни­ком Оксаною Семененко. Безпартійний дід: Було це в період становлення автобусного руху між районами та селами. До цього в села добиралися хто як міг: підводами, Золотом позначенi роки: Наші ювіляри Анастасія Василівна та Володимир Сергійович Вельбой – надзвичайно чудові люди! Все, чого торкаються їхні золоті руки, викликає захоплення Провели рейд: 25 червня працівники Сумського районного Управління Головного  управління ДСНС України в Сумській області, спільно з працівниками Лебединського держ­лісгоспу, Прекрасний спортивний сплав: Це нові враження, нові пригоди та ідеї! Байдарки та паром. Цього разу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» похід Пслом провів спільно Відома ведуча Леся Нікітюк відвідала Лебедин: 22 червня наше місто від­ві­дала відома ведуча Леся Ні­кі­тюк. Знімали сюжет для тревел-шоу «Le маршрутка». Ту­рис­­­тичний проєкт покликаний Поширення коронавірусу продовжується.: Пікового зростання COVID-19 в Україні і в  Сумській області в квітні не відмічається. Але антирекорд  по захворюваності  на  COVID -

Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із матеріалів під рубрикою «Лебединщина – сторінки історії».

Сьогодні є нагода згадати ще одного нашого славного земляка, якому днями виповнилося 100 років. Це Володимир Михайлович Курило, який проживає в Києві.

Народився Володимир Михайлович Курило 27 липня 1921 року в Лебедині в робітничій родині. Тут до війни закінчив педагогічне училище, до1941 року працював учителем початкових класів у селі Горки Лебединського району. З 1942 року розпочалася військова сторінка в його біографії: Володимир іде захищати рідну країну від фашистських загарбників. Має бойові нагороди.

Почалися післявоєнні роки. Трудовий шлях нашого земляка продовжується в Чернівецькій області. Він паралельно здобуває вищу освіту в Львівському педінституті, захищає кандидатську дисертацію.

Від 1945 р. перебував на партійній роботі, зокрема в 1962-1969 р.р. працює секретарем Чернівецького обкому КПУ, в 1969-1975 р.р. він перший проректор Чернівецького університету.

В 1975 році переїжджає до Києва, де до 1989 року працює заступником міністра освіти Української РСР. Але не полишає наукову діяльність і захищає докторську дисертацію. З 1982 року Володимир Михайлович Курило є доктором історичних наук.

Від 1989 року – професор кафедри історії України Київського лінгвістичного університету. Від 2006 року – на заслуженому відпочинку.

Володимир Курило є доктором історичних наук, професором, Почесним академіком Національної академії наук України, Заслуженим працівником вищої школи.

За плідну багаторічну трудову діяльність має багато урядових відзнак і нагород.

Найкращі вітання, шановний земляче!  довгих і теплих  вам літ і зим!

Додати коментар