Стрічка новин
Ринок землі: питання, що цікавлять громадськість: Відкриття в Україні на початку липня цього року ринку землі стало черговим кроком в адаптації національного законодавства до європейського та 102: що трапилось? з 27 липня по 2 серпня 2020 року: 28 липня до чергової частини надійшла заява від 46-річної місцевої мешканки про те, що в певний період часу з веранди Горіло у Лебедині: 13 січня о 09 годині 19 хвилин на пункт зв’язку 18-ї ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне Перший раз – у перший клас: Ось і завітав до нас у гості Першовересень. Шкільне подвір’я Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, яка є одним із 1 червня – міжнародний день захисту дітей: Цей день цьогоріч видався надто прохолодним, але це не завадило діткам продемонструвати свої таланти у танцях, співі на Соборній площі Станом на 28 вересня 2020 року на Сумщині 3813 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 141 особи (Суми - 103, Шостка - 3, Конотоп - 8, Ромни - 5, «Фенікс» взяв участь у інтеграційних іграх: Гартувати свій дух та жити наповну у 80 – це не утопія, а спосіб життя. Нещодавно члени Ле­б­е­­динського осеред­ку «Спор­тивного Уривки Лебединських розмов: Жінка кричить на чоловіка: – Навіть не торкайся мене! Ти гірший за коронавірус! Як ти вмудрився, не скидаючи маски, випити пів Про коропа, про Короп та про лебединця Сергія Шивякова: Спочатку, звісно, поговоримо про коропа. Та не про те, що воно за звір, де він літує та зимує, що з Дорогі ветерани – учасники Другої світової війни та працівники тилу, шановні жителі громад!: У ці травневі дні разом із краї­нами Європи та світу ми згадуємо всіх, чия військова відвага, солдатська доблесть і патріотизм

Лебединським дітям надзвичайно пощастило. Адже вони отримують ази футболу у відомого футболіста, знаменитого воротаря, професійного тренера Сергія Страшненка.

Ми відвідали тренування і поспілкувалися з викладачем Сергієм Сергійовичем та його помічницею Маргаритою, яка допомагає йому.

– Як виникла ідея створити приватну футбольну школу?

– Я думаю, у багатьох спортсменів виникають думки про відкриття власної школи. В моїй голові все це теж відкладалось, відкладалось, а потім трапився випадок, після якого я твердо вирішив, що буду зай­матися спортом тільки на благо дитячого футболу, відкрию футбольну школу Сергія Страшненка.

– Це була Ваша особиста ініціатива?

– Так, звичайно, моя особиста.

– Як Ви прийшли у футбол?

– Напевно, так склалося  життя. Мій батько – відомий футболіст Сергій Васильович Страшненко. Він з 17 років почав професійно займатися футболом. Був у збірній СРСР. Грав у складі таких відомих команд, як «Карпати» (Львів), «Пахтакор» (Ташкент), «Закарпаття» (Ужгород). В Сумах розпочав  футбольну кар’єру, в Сумах її й завершив. Це Людина з великої літери, завдяки йому я теж прийшов у футбол.

– Якими є Ваші юні вихованці?

– Вони займаються футболом, з великим бажанням. Це можна побачити під час тренувань. Зараз займаються три групи, віком від 4,5  до 12 років. Заняття проходять на стадіоні ШМАСу три рази на тиждень.

– Що потрібно, аби вступити до Вашої школи?

– В першу чергу, бажання дитини та любов до цього виду спорту.

– Що потрібно зробити, щоб стати відомим футболістом?

– Надзвичайно багато працювати. Тому що тільки так можна досягти вершин в ігровому виді спорту.

–  А Ви в яких командах гра­ли?

– Розпочинав я свою кар’єру після закінчення школи в 1996 році. Мій перший професійний досвід був у клубі «Закарпаття» (Ужгород), 1-ша ліга. Я відіграв перше коло, і мене запросили до клубу «Металург» (Запоріжжя) у вищу лігу. Потім були клуби «Фрунзенець-Ліга99» (Су­ми), «Жемчужина» (Сочі), «Спартак» (Суми), «Сталь» (Дніпродзержинськ), «ФК Суми» (Су­ми). Це все незабутні спогади, враження.

– Бажаємо Вам і ось цим хлопчакам, які вже зараз бачать себе зірками у футболі, високих спортивних досягнень.

Бесіду вела Вікторія БЕРЕСТ.

 

Додати коментар