Стрічка новин
Неспокійний дід: З дідом сумно не буває, це вже баба добре знає! Це четверта оповідка про сільську вчительку-пенсіонерку, оптимістку, яка живе поряд з добрими сусідами: …Як і домовлялися раніше, сусід Григорій підвіз Марію Іванівну до залізничного вокзалу обласного центру. Через декілька хвилин підійшов потяг. "До останнього сподівалися, що його серце запуститься": майже дві години лікарі  реанімували дитину, яку засипало ґрунтом: Під обвалом ґрунту загинула дитина. Це сталося в місті Лебедин на території колишнього підприємства, куди двоє школярів, 12-ти та 13-ти років, ходили 4 липня – День Національної поліції України: Охороняє права і свободи громадян… Стоїть на сторожі громадського порядку… Забезпечує спокій і впевненість людини… Служить народу України… Можна ще Потрібні взаєморозуміння і взаємопідтримка: Сьогодні наша розмова з керівником КП «Лебединська ЖЕК» Іваном Солов’єм про те, як колектив розпочав 2022 рік, які має проблеми Вони мають право на щомісячну допомогу: 29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної Владислав Бухарєв: «Будемо готові себе захистити»: «Що робити?». Останнім часом ворожі зазіхання Кремля на мирну територію України ставлять перед українцями різні важкі запитання. Починаючи від того, Шановні жителі Сумського району!: Щиросердно вітаю вас із найсвітлішим святом усіх християн – Великоднем! Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над Чорнобиль – скорбота пам’яті людської:   Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. 26 квітня Карантин з 6 квітня: На час карантину в Україні заборонено перебувати у громадських місцях без маски чи респіратора, пересуватися групою більше двох, прогулюватися у парках

На сьогоднішній день в державі працює програма «Велике будівництво», і дуже образливо стає пересічному жителю Лебедина, проходячи чи проїжджаючи містом, бачити його стан доріг.

Так сталося, що Почесний громадянин Лебедина Владислав Бухарєв завітав на свою малу батьківщину і відпочивав серед мальовничих краєвидів річки Псел, між селами Токарі та Межиріч.

До нього, скориставшись цією нагодою, звернулися люди із запитанням: «Владиславе Вікторовичу, скажіть, будь ласка, чому в інших регіонах робляться дороги, покращується санітарний стан, а в нашому регіоні нічого не робиться?» Владислав Вікторович уточнив: «Що ви хочете?» І люди висловили своє прохання, щоб за цьогорічних сприятливих погодних умов була побудована дорога Токарі – Межиріч. Колишній народний депутат відповів: «На це потрібно не так багато коштів, тому що протяжність цієї ділянки біля шести кілометрів. Я повернуся в Київ і постараюся вам допомогти». А потім він передзвонив і сказав: «Дорозі Токарі-Межиріч бути!». Найближчим часом, дякуючи Владиславу Вікторовичу, ці роботи розпочнуться.

Євген Магаляс, с.МежирічПідписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар