Стрічка новин
Притягнуто до відповідальності 4 громадян за залишене у лісі сміття: За поточний період 2020 року лісовою охороною Лебединського лісгоспу було притягнуто до відповідальності 4 громадян м. Лебедин та районну за Що ж за звIр той карантин?: Україна вже більше місяця пе­ре­­буває на карантині. Діти не від­­відують дитячі садки і школи. Дорослі прочитали і почули купу інформації Вони мають право на щомісячну допомогу: 29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної ДистанцIйне навчання I ЗНО: як лебединські випускники готуються до іспитів?: Підготовка до зовнішнього неза­леж­ного оцінювання – справа ду­же важлива в житті кожного ви­пуск­ника, тому що від цього іспиту за­­лежить те, Таке-сяке, он яке…: Як відомо, із 1 січня цього року згідно із Законом України «Про утворення та ліквідацію районів» Лебединський район, як і Керівників підрозділу поліції Сумщини викрили на хабарах: Служба безпеки України задокументувала одержання систематичних хабарів заступником начальника та начальником сектора кримінальної поліції одного Ти - мені, я - тобі: Поговоривши з сусідками, іноді багато корисних порад почуєш – і по веденню домашнього господарства, і по кулінарії. Ось деякі з У Лебедині ініціюють найменування «Урочище Бурлюк»: У Лебедині громадськість ініціює найменування безіменного урочища, на місці давно зниклого хутора Семиротівка – місця народження Давида Бурлюка» ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі: Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, Сумська область: за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння господарчих споруд: 25 квітня о 13:19, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Садова в м.

«Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти цього року задля реклами.

Але це не лише реклама, не просто слова, це – дійсність.

Для отримання медичної освіти в Україні – і лікарів, і медичних сестер, і фельдшерів – необхідною умовою є здача тестів КРОК. Для повноцінної підготовки студентів до таких випробувань кожен навчальний заклад  розробляє свою власну стратегію. Цим іспитом (а це є теоретична частина державних екзаменів) оцінюється вміння використовувати знання і розу­міння основних професійно – орієнтованих дисциплін.

Варто відмітити, що цього року на І Всеукраїнському форумі керівників та співробіт­ників закладів фахової перед­вищої освіти визначено, що за під­сумками тестування КРОК–М із 114 медичних нав­ча­льних закладів, які готують медичних сестер і фельдшерів, Лебединський фаховий медичний коледж  імені професора М.І. Ситенка зайняв 5 місце (фельдшери) та 11 місце (медичні сестри).

І ми горді з того, що наші випускники показують такі високі бали. Це заслуга всього педагогічного колективу. У коледжі створені всі умови для навчання студентів: достатня матеріальна база, інформаційне забезпечення дозволяють проводити їх на сучасному рівні.

Кінцевим етапом кожної нав­чальної діяльності є випускні, державні екзамени. Вони у нашому коледжі  проходять дуже серйозно. Цього року для перевірки рівня вмінь, знань, професійної компетентності на фельдшерському відділенні було організовано 12 станцій, тобто кожен студент виконував професійні завдання (практичні навички, ситуаційні задачі) на кожному етапі.

Оцінюють студентів досвід­чені викладачі та присутні на Державній кваліфікаційній атестації її голова – Максим Новіков – заступник директора з медичної роботи Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови ДКА – директор коледжу Олександр Удодік та завідувач навчально-тренувального відділу СОЦЕМД та МК Світлана Березовська.

Державний екзамен у медичних сестер приймала комісія під головуванням заступника директора з медсестринства КНП «Центральна міська клінічна лікарня Сумської міської ради» Юлії Іщенко, до речі нашої випускниці. Майбутні медичні сестри, успішно здавши тести Крок М, демонстрували свої практичні навички та професійні вміння на 10 станціях.

Завершився ще один навчальний рік. У житті коледжу це ще одна сторінка, а у житті кожної людини – ціла книга. І цьогоріч 78 випускників медсестринського і фельдшерського відділень отримали дипломи, 8 із них – дипломи з відзнакою. 78 молодих людей отримали путівку у життя, професію, яка є найгуманнішою у світі.

«Варто відмітити, що випуск­ники коледжу є високо­про­фе­сійними  спеціалістами, кон­­ку­рентноспроможними на рин­­ку праці. Це завжди від­­мі­чають  роботодавці – керівники зак­ладів охорони здоров’я Сум­сь­кої області», –зазначає директор коледжу Олек­сандр Удодік.

Надія ВОЛОШИНА,

методист.

Додати коментар