Стрічка новин
Із 100-річчям!: Наше місто поповнилося ще однією довгожителькою. Тетяні Михайлівні МАСЛОВІЙ днями виповнилося 100 років. Народилася вона в с.Нижня Сироватка, Роман ХРІН: «живи, як слід, і не заважай жити іншим!»: Ми обіцяли розповідати читачам про цікавих людей. Сьогодні є така можливість. Роман Хрін знайомий багатьом. І, в першу чергу, тим, 102: що трапилось? з 20 по 26 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшла 101 заява та повідомлення Доведеться відбувати покарання: Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури в травні 2020 року підтримано публічне обвинувачення стосовно 31-річної жінки, яка викрала вироби з металу. Коли робота до душі: Сьогодні піде мова про Миколу Чижика, висококваліфікованого електрогазозварювальника з Лебедина. Родом він із с.Рябушки. Промайнуло дитинство у Лебедині, Футбол – це гра, яка об’єднує: Під час нашої розмови така думка прозвучала з вуст президента футзального клубу «Автомобіліст» Івана Минюка, який до того ж є Чому затримали субсидії?: Жителі Лебединської громади стурбовані затримкою субсидій та пільг для оплати комунальних послуг за березень 2021 року. Бережіть своє життя і майно від пожеж!: Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Лебединський районний сектор Управління ДСНС України у Сумській  області закликає мешканців Станом на 22 вересня 2020 року на Сумщині 3184 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 67 осіб (Суми - 38, Шостка - 7, Конотоп - 11, Ромни - 1, ...А дорога сірою стрічкою в’ється: Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році,

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

«Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти цього року задля реклами.

Але це не лише реклама, не просто слова, це – дійсність.

Для отримання медичної освіти в Україні – і лікарів, і медичних сестер, і фельдшерів – необхідною умовою є здача тестів КРОК. Для повноцінної підготовки студентів до таких випробувань кожен навчальний заклад  розробляє свою власну стратегію. Цим іспитом (а це є теоретична частина державних екзаменів) оцінюється вміння використовувати знання і розу­міння основних професійно – орієнтованих дисциплін.

Варто відмітити, що цього року на І Всеукраїнському форумі керівників та співробіт­ників закладів фахової перед­вищої освіти визначено, що за під­сумками тестування КРОК–М із 114 медичних нав­ча­льних закладів, які готують медичних сестер і фельдшерів, Лебединський фаховий медичний коледж  імені професора М.І. Ситенка зайняв 5 місце (фельдшери) та 11 місце (медичні сестри).

І ми горді з того, що наші випускники показують такі високі бали. Це заслуга всього педагогічного колективу. У коледжі створені всі умови для навчання студентів: достатня матеріальна база, інформаційне забезпечення дозволяють проводити їх на сучасному рівні.

Кінцевим етапом кожної нав­чальної діяльності є випускні, державні екзамени. Вони у нашому коледжі  проходять дуже серйозно. Цього року для перевірки рівня вмінь, знань, професійної компетентності на фельдшерському відділенні було організовано 12 станцій, тобто кожен студент виконував професійні завдання (практичні навички, ситуаційні задачі) на кожному етапі.

Оцінюють студентів досвід­чені викладачі та присутні на Державній кваліфікаційній атестації її голова – Максим Новіков – заступник директора з медичної роботи Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови ДКА – директор коледжу Олександр Удодік та завідувач навчально-тренувального відділу СОЦЕМД та МК Світлана Березовська.

Державний екзамен у медичних сестер приймала комісія під головуванням заступника директора з медсестринства КНП «Центральна міська клінічна лікарня Сумської міської ради» Юлії Іщенко, до речі нашої випускниці. Майбутні медичні сестри, успішно здавши тести Крок М, демонстрували свої практичні навички та професійні вміння на 10 станціях.

Завершився ще один навчальний рік. У житті коледжу це ще одна сторінка, а у житті кожної людини – ціла книга. І цьогоріч 78 випускників медсестринського і фельдшерського відділень отримали дипломи, 8 із них – дипломи з відзнакою. 78 молодих людей отримали путівку у життя, професію, яка є найгуманнішою у світі.

«Варто відмітити, що випуск­ники коледжу є високо­про­фе­сійними  спеціалістами, кон­­ку­рентноспроможними на рин­­ку праці. Це завжди від­­мі­чають  роботодавці – керівники зак­ладів охорони здоров’я Сум­сь­кої області», –зазначає директор коледжу Олек­сандр Удодік.

Надія ВОЛОШИНА,

методист.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар