Стрічка новин
Музика кохання: Сьогодні ми продовжуємо цикл нарисів про вчительку-пенсіонерку, яка проживає в селі. У неї з’явився  сусід-музикант з великим коханням до своєї Золотом позначенi роки: Наші ювіляри Анастасія Василівна та Володимир Сергійович Вельбой – надзвичайно чудові люди! Все, чого торкаються їхні золоті руки, викликає захоплення Велика втрата: На 99-ому році пішов із земного життя Олександр Васильович  Кутковий, один із останніх лебединців-учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні. В ДТП на Сумщині потерпіли двоє дітей – поліція встановлює причини та обставини аварії: Подія сталася 31.07.2020 року близько 14:30 на автотрасі Суми-Лебедин, поблизу села Доценківка. В результаті зіткнення двох легковиків потерпіли четверо пасажирів, Перший раз – у перший клас: Ось і завітав до нас у гості Першовересень. Шкільне подвір’я Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, яка є одним із Ви – наша гордість!: Адміністрація та працівники  ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»  від щирого серця вітають  студентку Юлію Голобородько та викладача української мови і Горіло на Любарській: 5 травня, о 03:57, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Любарська. Ми вдячнi вам, лiкарi!: Сьогодні ми пропонуємо читачам діалог з наймолодшою лікаркою інфекційного відділення по наданню допомоги хворим з підозрою та підтвердженням COVID-19 – Прекрасний спортивний сплав: Це нові враження, нові пригоди та ідеї! Байдарки та паром. Цього разу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» похід Пслом провів спільно Дорогі ветерани – учасники Другої світової війни та працівники тилу, шановні жителі громад!: У ці травневі дні разом із краї­нами Європи та світу ми згадуємо всіх, чия військова відвага, солдатська доблесть і патріотизм

6 липня в Кам’яному відзначили свято Івана Купала.Чудовий концерт, ігри та конкурси, Водяник та русалочки, смачнюща  каша та варенички. Гуляли на славу! Задоволені були всі:  і дорослі, і малі.

Малеча з задоволенням брала участь у конкурсах та отримувала призи, які надав депутат Лебединської міської ради Вадим Режинков.

На Івана на Купала село Кам’яне гуляло,

Водяний щось бурмотів, сам не знав, чого хотів.

Як зробити навпаки,щоб гуляв він залюбки?

Це русалки наші знали, з Водяного порчу зняли.

І русалочки-красуні,

Трішки старші і манюні,

В них віночки із чар-зілля,

всі майстрині рукоділля.

Ще подякуєм талантам: співакам і музикантам,

Пісня линула над Пслом, понад лісом, над селом.

А чудові господині, самі кращі і гостинні,

І вареники варили, і кашею пригостили.

І дівчата тут з косою, і парубки з бородою,

У цю нічку всі не спали, папороті цвіт шукали.

Хай село живе в достатку, мирі, щасті і порядку.

Світлана ЛЕВЧЕНКО,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар