Стрічка новин
Мала батьківщина, де річка Грунь: Катеринівка. Нема нічого дивного в тому, що села, розкидані по периметру колишнього Штепівського району та примежованих територій, Вогнеборці ліквідували загоряння автомобіля: 21 грудня о 12:43 до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння автомобіля «ВАЗ» по вул. Гастелло в м.Лебедині. Про Навчання на карантині. Думки студентів: Новий навчальний рік теж, як і закінчення попереднього, продовжив для студентів «еру дистанційки». Такі зміни сколихнули всю Україну, та не За крадіжку чужого відповідай по Закону: Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснювалось підтримання державного обвинувачення у кримінальному Прийшов іюнь – на рибу НЕ плюнь: Мабуть, багато хто чув прислів’я «прийшов іюнь – на рибу плюнь!». У цьому переконані ті, хто не займається риболовлею. 55 літ, як одна мить: Рівно 55 років крокують життям Любов Петрівна та Ярослав Олек­сі­йович Максимович. Наші дорогі, любі батьки днями відзна­чають смарагдове весілля. Уривки Лебединських розмов: Зустрілися два товариша у центрі Лебедина: – Привіт, як діла? Лебединська «стіна плачу»: Був колись тут дитбудинок, потім дитсадочок, Де діти гуляли, Батьківщину-Україну в піснях прославляли. Перемога Руслани Рибакової: Дівчина є студенткою 321 групи Лебединського педколеджу ім. А.С.Макаренка (спеціальність “Середня освіта. Музичне мистецтво”). Уривки Лебединських розмов: Дві жінки розмовляють біля АТБ в Лебедині: – Мій чоловік сказав, якщо я буду важити 100 кг, він мене покине.

6 липня в Кам’яному відзначили свято Івана Купала.Чудовий концерт, ігри та конкурси, Водяник та русалочки, смачнюща  каша та варенички. Гуляли на славу! Задоволені були всі:  і дорослі, і малі.

Малеча з задоволенням брала участь у конкурсах та отримувала призи, які надав депутат Лебединської міської ради Вадим Режинков.

На Івана на Купала село Кам’яне гуляло,

Водяний щось бурмотів, сам не знав, чого хотів.

Як зробити навпаки,щоб гуляв він залюбки?

Це русалки наші знали, з Водяного порчу зняли.

І русалочки-красуні,

Трішки старші і манюні,

В них віночки із чар-зілля,

всі майстрині рукоділля.

Ще подякуєм талантам: співакам і музикантам,

Пісня линула над Пслом, понад лісом, над селом.

А чудові господині, самі кращі і гостинні,

І вареники варили, і кашею пригостили.

І дівчата тут з косою, і парубки з бородою,

У цю нічку всі не спали, папороті цвіт шукали.

Хай село живе в достатку, мирі, щасті і порядку.

Світлана ЛЕВЧЕНКО,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар