Стрічка новин
Це просто жах!: «Мамо, я хочу в туалет». Але як пояснити дитині, що в центрі нашого міста і, зокрема, в сквері ім.Павла Полуботка, «Мій домашній улюбленець»: Всім кохання – від живої «валентинки» Люсі. Фото Тетяни Шаповал. Якщо у вас живе домашня  тваринка, неважливо, хто це: котик, собачка, Туберкульоз виліковний!: Зараз у світі є серйозна проблема COVID-19,але не потрібно забувати і про не менш небезпечне захворювання Її Щаслива весна: Саме так. Вона прекрасна та щаслива для Ольги Паливоди, бо саме ця весна стала для неї вісімдесятою. У Лебединському районі однорічна дитина отримала опіки: Сталося це вчора, 23 вересня, у Лебединському районі. До поліції надійшло повідомлення  про те, що хлопчик перекинув на себе чайник Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Як повернути завдаток?: Багатьом із нас доводилося давати завдаток за покупку товару. Але не всі знають, як правильно оформити цю дію і що Малий та середній бізнес серед лідерів в Україні по «карантинних» виплатах: Задля пом’якшення ситуації, спричиненої коронавірусом, Урядом передбачена виплата допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавцям із числа За ряд зухвалих злочинів молодики отримали реальну міру покарання: Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу, Якісні, але дешеві: Багато ділків скористалися світовою пандемією, аби отримати надприбутки. Зокрема, як вам ціна за медичну маску від ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ МИТРОПОЛИТА СУМСЬКОГО І ОХТИРСЬКОГО ЄВЛОГІЯ. : Всечесному духовенству, благочестивому чернецтву, боголюбивим мирянам Сумської єпархії Української Православної Церкви.

З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому.

Станом на 02.07.2021 р. 12,3% від кіль­кості домогосподарств області от­ри­мують субсидію на придбання твер­дого та рідкого пічного побу­то­вого палива, скраплений газ, на оплату житлово-комунальних пос­луг. Близько 35,2 тися­чі домогосподарствам має бу­ти розрахована житлова субсидія на нас­туп­ний період з травня 2021 року.

За червень 2021 року нараховано субсидій 29,9 тис. домогосподарств на загальну суму 18,9 млн гривень, 18,6 тис. пільговиків на суму 7,1 млн. гривень.

Відповідно до постанови Ка­бінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безго­тів­ковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Громадянам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років і яким її призначення на наступний період проводиться без звернення, необхідно повідомити до 1 вересня 2021 року орган соціального захисту населення про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається.

Протягом травня-вересня 2021 року документи, необхідні для призначення житлової субсидії, приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій – у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг), а також у паперовому вигляді.

Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади (далі - посадові особи виконавчого органу) та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

Житлова субсидія особам, які звернуться за її призначенням у травні – вересні 2021 року, буде призначатися, починаючи з травня 2021 року.

В призначенні субсидії буде відмовлено:

  • за наявності двох транспортних засобів до 15 років або одного до 5 років;
  • двох житлових приміщень (крім житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності, розташованого в сільсь­кій місцевості, на тимчасово оку­по­ваній території, або житла непридатного для проживання);
  • депозитів (що перевищують 100000 тис. грн.);
  • при здійсненні витрат, платежів, купівлі, оплати робіт (що перевищують 50 тис. грн.);
  • заборгованості по сплаті алі­ментів понад 3 місяці, перевищення загальної площі житла/його частини (квартири – більше 130 кв.м, будинки – 230 кв.м), перебування за кордоном понад 60 днів (крім навчання, відрядження, лікування та догляду за дитиною до 3 років);
  • скасовано діяльність місцевих комісій. Тепер рішення про призначення субсидій прийматимуться на загальних підставах за умов надання додаткови х документів та/або актів обстежень (орендарям, внутрішньо переміщеним особам, на понаднормову площу, на фактично проживаючих осіб, на окремо розділені особові рахунки, при відсутності доходів, або якщо доходи менші мінімальних, за наявності заборгованості з оплати комунальних послуг тощо).

При виникненні запитань щодо отримання соціальних виплат, пенсій, субсидій громадяни мо­жуть звертатися на Урядову «га­ря­чу» лінію за телефоном 15-45, телефоном гарячої лінії Де­пар­та­менту соціального захисту на­се­лен­ня Сумської обласної дер­жав­ної адміністрації 77-99-55.

Людмила Мусіяка,

заступник директора - начальник

управління соціальних гарантій,

пільг та компенсацій

Департаменту соціального

захисту населення

Сумської обласної

державної адміністрації.

Додати коментар