Стрічка новин
102: що трапилось? з 28 вересня по 4 жовтня  2020 р: Протягом  звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 126 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили На Сумщині виявили плантацію конопель майже на 3 мільйони гривен: 2 жовтня співробітники Сумського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ спільно зі слідчими обласного главку поліції, за силової підтримки бійців роти Актуально про субсидії: 19 травня 2021 року  Уряд прий­няв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій. Відповідно до прийнятої постанови, для На Iвана на Купала село Кам’яне гуляло: 6 липня в Кам’яному відзначили свято Івана Купала.Чудовий концерт, ігри та конкурси, Водяник та русалочки, смачнюща  каша та варенички. Гуляли 102: що трапилось? з 30 листопада по 6 грудня  2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшла 81 заява та повідомлення громадян, з них 9 на момент реєстрації містили Інформація про стан оперативної обстановки на території Лебедина та Лебединського району з 14 по 20 вересня 2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 95 заяв та повідомлень громадян, з них 8 на момент реєстрації містили «Квартал-95» дасть святковий концерт у Підопригорах до Дня Незалежності України: Студія «Квартал-95» виступить 20 серпня цього року у с. Підопригори, що на Лебединщині Сумської області. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Зміст її життя: На порозі кабінетів ультразвукової діагностики (і районної лікарні, і приватного) пацієнтів зустрічає привітна, з веселковою посмішкою, миловидна, тендітна лікарка. ❗️Передавайте інформацію про окупантів, а не публікуйте дані про зсу чи результати ворожих обстрілів: На відео – тіктокер, який днями виклав у інтернет матеріали про розташування українських військових у Києві. Згодом торговий центр, біля Підопригори та людські долі селян: З 2015 р., завдячуючи досвіду орга­нізаційної роботи Андрія Киріяновича Кириченка та його людським якостям, село Підопригори стало відомим як сільська

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

В Будилці всі добре знають родину Головко, бо це родина стоматологів. Тому, якщо скажу, що кожен житель села хоча б один раз звертався до них за допомогою, не помилюся.

Я теж знайома з ними ще зі школи. Пам’ятаю, як сиділа і тремтіла під кабінетом, як заєць під кущем. Скажу по-секрету, що й зараз так роблю.

Станіслав Петрович та Валентина Михайлівна тривалий час працювали в нашій Будильській амбулаторії. Жіноча половина населення во­ліла потрапити в крісло до Станіслава Петровича, чоловіки ж норовили – до Валентини Михайлівни, бо вона виняткової краси жінка. Доброго їм здоров’я, зараз вони на заслуженому відпочинку. Син, Ігор Станіславович, теж пішов шляхом батьків – фаховий стоматолог.

Слід зауважити, що під вікнами сто­мато­логічного кабінету, де працювала родина, росла груша. Це вона щоранку привітно зустрічала, а втомленими вечорами проводжала родину з роботи.

Якось Станіслав Петрович у якійсь справі завітав до амбулаторії, та своєї старої знайомої під вікнами не побачив. Грушу спиляли, і це його дуже засмутило.

Знаючи про це з тільки мені відомих джерел, хочу подарувати родині ось цей вірш.

 

Заквітувалa груша невеличка

Під вікнами лікарні, мабуть, дичка.

Взялася десь, з насіння проросла,

Тепер в пригоді цілого села.

 

Зростає між людей все вища й вища,

Терпляча взимку, коли вітер свище,

По осені плодами землю встелить,

До всіх привітна, лагідна, весела.

 

Квітує груша, а того й не знає,

Що вітер чорних хмар табун зганяє.

Зненацька небо з синього у чорне,

Біду, мов хвилі, на вітрилах горне!

 

Кому, скажіть, я стала на заваді,

Для всіх вас холодок, пташкам принада,

Весною в білім, наче наречена,

В узварі пахнуть грушки запечені.

 

Не чути відповідь, самі не знають люди,

Для чого деревині несли згубу.

Примарилось, чи, може, щось наснилось,

Спиляли так, ніде й не зачепилось...

 

Осиротіли вікна без притулку,

Гуляє протяг за стіною гулко.

Без грушки той, хто звик, сумує дуже,

Зчерствілим душам – їм усе байдуже.

З повагою Лідія Бугайова, с. Будилка.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар