Стрічка новин
Хто може набути статусу безробітного?: Роз’яснення дає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Статусу без­ро­бітного може набути: Зі святом весни, милі жінки!: Дорогі жінки моєї рідної Сумщини! Від усього серця вітаю Вас зі святом Весни, Краси та Ніжності! На Сумщині відновили автобусне сполучення: Як повідомив заступник гендиректора ТОВ «Сумиоблавтотранс» Микола Попов, увечері 19 жовтня в області було відновлено автобусне сполучення. Українська Конституція або яблуко розбрату і шлях до єдності: В українській мові слово «держава» двозначне. У пункті 1-у 10-ї статті Основного Закону «Державною мовою в Україні є українська мова» 102: що трапилось? з 15 по 21 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 139 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили Коноплі росли на городі: Сто вісімнадцять рослин коноплі виявили та вилучили правоохоронці Лебединського відділення поліції на городі 62-річної жительки району. Віват, професіонали!: Вже 26 років поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про Агата, Ніка, Дамір, Омар та інші: Минулий рік залишив кожному різні спогади, проте одними з найприємніших та найнезабутніших завжди будуть ті, що пов’язані з народженням дитини. Відбулася позачергова 64-та сесія міської ради: Вирішувалися питання стосовно перерозподілу коштів міського бюджету та були внесені відповідні зміни до Програми економічного і соціального Людина і її справа: Віктор Іванов вже більше  десяти років ремонтує взуття лебединців у власній взуттєвій майстерні по вул.Першотравневій. В 1996 році він став

Висловлюю велику подяку справжньому патріоту нашого міста Владиславу Бухарєву за передплату газети «Будьмо разом» мені та іншим учасникам війни м.Лебедина.

Дізнавшись про це, я рахувала дні, коли ж таки нарешті прийде газета. І ось цей день настав.  1 липня газета прийшла. Яким це було щастям для мене! Мені виповнилося 96 років, я ветеран війни, майже цілими днями лежу в ліжку, погано бачу, нічого не чую, телевізор не дивлюся. Зовсім відірвана від суспільного життя, але хочеться знати, чим живуть місто, район, люди в селах. І тепер, дякуючи Владиславу Бухарєву, дізнаватимуся про новини з газети «Будьмо разом», яку прочитала від першої до останньої сторінки. Там ще багато інших цікавих матеріалів.

Через газету хочу висловити велику подяку Владиславу Вікторовичу від усіх жителів, які отримали в подарунок від нього газету на друге півріччя. Бажаємо йому здоров’я, сімейного благополуччя та всього найкращого у подальшому житті.

Марфа Захарівна Моренець, м.Лебедин.

Додати коментар