Стрічка новин
І цінна продукція, і робочі місця: ТОВ «Рябушківський бекон» працює на Лебединщині біля 10 років. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових та свиней. Воно має в обробітку За вирощування коноплі житель Лебединщини постане перед судом : Міні-плантацію молодих конопель виявили у полі на околиці селища Ворожба дільничні офіцери Лебединського відділення поліції. Міжнародні перемоги “Веселки”: Нещодавно зразковий хореографічний колектив «Веселка» Лебединського центру позашкільної освіти (керівники Тетяна та Валентин Литовченки) взяв участь у міжнародних Крадію планшета - законне покарання: Лебединським відділом Ро­мен­ської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному Ціни на ринку: Ціни в порівнянні з минулим місяцем залишаються на тому ж рівні. Лише подорожчали: цукор – на 2 гривні, олія – «Рябенька курочка» виручила: Не так давно ми відсвяткували Великдень. Були на столі, як і годиться, і паски, й крашанки. І мені завжди в Чарівна музика математики Олександра Борисенка: Нам, випускникам мехмату 1981 року, можна сказати, пощастило двічі в житті. Перший раз – коли нас для захисту диплома «прикріпили» 14 червня - день працівників легкої промисловості: Швейна фабрика у нашому місті має давню історію, працює з 1948 року. У радянські, пострадянські часи на фабриці шили якісні Поліція розшукує шахрая, який спустошив банківський рахунок 50-річної жінки: Зловмисник, під приводом розблокування нібито заблокованої банківської картки жінки, дізнався необхідну йому конфіденційну інформацію та заволодів грошима у сумі 20 Стан захворюваності на СОVID-19 на Лебединщині: За жовтень поточного року в міськрайон­ний відділ надійшло 573 екстренних повідомлення від сімейних лікарів про підозри захворювань на СОVID-19,

Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина:

– Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є, не курить, займається спортом, не любить гучних компаній і бажає створити сім’ю?

– То про що можна розмовляти з такою людиною?

х Х х

Розмовляють вдома чоловік і жінка на підвищених тонах:

– Жінко, тебе взагалі що-небудь цікавить, крім грошей?

– Звичайно.

– Що?

– Де вони?

х Х х

Студенти після послаблення карантину розмовляють у гуртожитку:

– Чого ти плачеш?

– Книжка сумна.

– А що за книжка?

– Залікова…

х Х х

На автостанції в Лебедині розмовляють два хлопці. На перший погляд, сільські, але навчаються або працюють в Харкові:

– Мій знайомий Вася, із сусіднього села, посадив коноплі. Виросли коноплі.

– А що далі?

– А тепер посадили Васю.

х Х х

Розмовляють дві матусі в дитячому парку в центрі міста:

– Гарний парк зробили для діток, от тільки поки я зі своїм малим менше години тут гуляю, вже бачила, як дві дитинки попросилися в туалет.

– Цікаво, і куди ж мами їх повели, у кафе поблизу?

– Та у яке кафе, обидві – до дерева у сквері. А як кожна дитина так зробить?

– Отож, у нас завжди так – тільки на перший погляд все красиво. А в центрі міста вбиральні й немає.

х Х х

Розмовляють  дві жіночки на автобусній зупинці:

– Будеш їхати відпочивати на море у цьому році?

– Та яке там море, у мене завжди все однаково: спека, город,  ремонт, консервація – і вже сил нема. Так і літо проліта.

Розмови підслухав і записав:

Никанор Лагідний.

Додати коментар