Стрічка новин
Наші сучасниці: Сьогодення вимагає від пра­ців­ників поштового зв’яз­ку особ­ливих зусиль. Окрім того, що вони доставляють газети, журнали, іншу кореспонденцію, доводиться Зв’язок поколінь: батьки і діти: Спостерігаючи сьогодні за стосунками між поколіннями та й взагалі за стосунками між громадами у суспільстві, відверто скажу: страшно стає. Чому? Молодi були ми: Випускники Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка працюють у різних куточках України і далеко 102: що трапилось? З 13 по 19 липня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 124 заяви та повідомлення громадян, з них 9 на момент реєстрації містили Дякуємо вам, благодійники!: Лебединська ПО УТОГ висловлює щиру подяку керів­нику ТОВ «Крук»  Валерію Чалому, ЧП «Маковичок» Юрію Дубровіну, ке­рів­никам підпри­є­мства «Лебединські ковба­си» Олекса­ндру Ціни на ринку на 9 лютого 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. На Сумщині виявили плантацію конопель майже на 3 мільйони гривен: 2 жовтня співробітники Сумського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ спільно зі слідчими обласного главку поліції, за силової підтримки бійців роти І спорт, і відпочинок: Молодість – прекрасна пора. Коли будь-яка справа по плечу, а слова не розходяться із ділом. Так, юнаки із с.Межиріч не Лист солдату: Волонтерський загін «Оріон» КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж ім.А.С.Макаренка» під керівництвом викладача суспільних дисциплін Венгеровського На 15% збільшилась кількість онлайн платежів за доставку газу на Сумщині: Від початку карантину зберігається тенденція збільшення розрахунків за доставку газу онлайн. Проте протягом березня-квітня АТ «Сумигаз» отримало від банків

Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина:

– Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є, не курить, займається спортом, не любить гучних компаній і бажає створити сім’ю?

– То про що можна розмовляти з такою людиною?

х Х х

Розмовляють вдома чоловік і жінка на підвищених тонах:

– Жінко, тебе взагалі що-небудь цікавить, крім грошей?

– Звичайно.

– Що?

– Де вони?

х Х х

Студенти після послаблення карантину розмовляють у гуртожитку:

– Чого ти плачеш?

– Книжка сумна.

– А що за книжка?

– Залікова…

х Х х

На автостанції в Лебедині розмовляють два хлопці. На перший погляд, сільські, але навчаються або працюють в Харкові:

– Мій знайомий Вася, із сусіднього села, посадив коноплі. Виросли коноплі.

– А що далі?

– А тепер посадили Васю.

х Х х

Розмовляють дві матусі в дитячому парку в центрі міста:

– Гарний парк зробили для діток, от тільки поки я зі своїм малим менше години тут гуляю, вже бачила, як дві дитинки попросилися в туалет.

– Цікаво, і куди ж мами їх повели, у кафе поблизу?

– Та у яке кафе, обидві – до дерева у сквері. А як кожна дитина так зробить?

– Отож, у нас завжди так – тільки на перший погляд все красиво. А в центрі міста вбиральні й немає.

х Х х

Розмовляють  дві жіночки на автобусній зупинці:

– Будеш їхати відпочивати на море у цьому році?

– Та яке там море, у мене завжди все однаково: спека, город,  ремонт, консервація – і вже сил нема. Так і літо проліта.

Розмови підслухав і записав:

Никанор Лагідний.

Додати коментар