Стрічка новин
Стали призерами: З 26 по 31 липня в місті Решетилівка Полтавської обла­сті були проведені навча­льно-тренувальні збо­ри з куодо­кіокушин під керівництвом Бренч-чіфа України Згорів житловий будинок: Загоряння приміщення сталося на вул. Приклубній у с. Рябушки Лебединського району. Дзвінок на лінію “101” надійшов 7 липня о 23:59. Обережно: гриби!: Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й Шановні представники галузі охорони здоров’я!: Щиро вітаю вас із про­фесійним святом – Днем медичного працівника! Тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші золоті руки, добрі Примусили: Колодубський якраз нарізав «лікарську», коли в двері побутової кімнати зазирнув майстер Крутько: — Що? Знову микитите? — суворо запитав він і Станом на 25 вересня 2020 року на Сумщині 3474 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 122 осіб (Суми - 81, Шостка - 5, Конотоп - 13, Ромни - 1, Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший «Доброго дня, дядю Гришо»: Щоденно так звучить моє вітання двоюрід­ному дяді Григорію Даниловичу Яковенку. У відпо­відь чую неголосне: «Доброго здоров’я». Лілія Лисова (Забуга): «Пам’ять про Сашу жива і завжди житиме»: Кажуть, час віддаляє будь-які події, і вони стираються в пам’яті. Але ж пам’ять на те й пам’ять, щоб пам’ятати. А Шановні жителі міста та району!: 12 червня з 14.00 до 15.00 години в приміщенні Ворожбянської сільської ради буде проводити прийом громадян т.в.о.начальника Лебединської поліції

26 червня стало святковим днем для всіх жителів Павленкового. Не дивлячись на літню спеку, що почала дошкуляти від самого ранку, вони взяли участь у відкритті арки,

що встановлена на в’їзді в село на честь 30-річчя заснування СТОВ «Перемога», та освяченні нововстановленого хреста на цьому ж місці. Ініціатива в цьому належить керівнику підприємства Анатолію Онайку, а виділені ним благодійні кошти зробили це свято радісним і для дорослих, і для малечі. Прибули на нього також керівники обласного, районного рівня, Лебединської міської ради, депутати, гості свята.

Продовжилося святкування в Павленківському сільському клубі, де глядачів порадували своїми виступами артисти Лебединського міського будинку культури і Лебединського МЦКД. Грамоти, подяки за сумлінну працю отримали кращі трудівники. В центрі села була влаштована виставка сільськогосподарської техніки.

Діти бавилися на атракціонах, які були надані їм безкоштовно.

І, звичайно, на всіх павленківців чекала смачна польова каша. Вони продовжували веселитися, співати, жартувати, спілкуватися, адже День села – це їхнє спільне свято.

 

Лунали пісні над селом

У Василівці День села щорічно випадає на Трійцю, на Зелені свята. Це найкраща пора, бо частина сільської роботи уже зроблена: підполені городи, висаджена розсада, природа у всій своїй красі буяє квітами та зеленню.

Зранку у місцевому Свято-Троїцькому храмі відбулося святкове Богослужіння. Далі – розіграш Кубка з міні-футболу між командами старостинського округу, а на 15-у годину василівчани поспішали до центру села, де на вулиці у куренях велася жвава торгівля, працювали атракціони для дітей, а в приміщенні будинку культури проходила урочиста частина. Цьогоріч Василівка святкувала 341-у річницю від дня свого заснування.

Перед сценою в глядацькій залі оформлена виставка народних майстрів «Барви рідного села». Свої роботи люб’язно надали: Дмитро Свєтко, Надія Заїка, Тамара Пустовіт, Людмила Шахова, Світлана Кривенко, Ірина Карпенко, Ганна Щип, Катерина Лазоренко, Олена Махмадієва, Надія Білуха, Світлана Бабич. Збирається громада, прибувають гості. А їх було багато. Вони вітали зі святом, говорили добрі слова-побажання, вручали грамоти, дарували подарунки.

Коли виступи закінчилися, полинули вітання для найстарших жителів села: Марії Олексіївни Сахно (2 квітня 1921 року), Антоніни Ільївни Супрун (27 березня 1927 року), Наталії Анатоліївни Фесенко (21 грудня 1922 року); наймолодшої жительки села Домініки Рудик (3 березня 2021 року); ветерана Другої світової війни Івана Панасовича Романенка, учасників ООС, воїнів- інтернаціоналістів, чорнобильців, а також подружніх пар, які відсвяткували 50 років спільного життя, подружньої пари, яка відсвяткувала діамантове весілля, наймолодшої сім’ї: Сергія та Юлії Степаненків (одружилися 12 червня 2021 року); господарів кращої садиби села: Миколи Петрюченка та Олени Мельник; іменинників.

Свято закінчилося яскравим феєрверком, люб‘язно подарованим депутатом Сумської обласної ради Магомедом Галаєвим. Ще довго того вечора лунали пісні над селом.

Додати коментар