Стрічка новин
На території області знову активізувалися телефонні шахраї: Черговою жертвою зловмисників стала 33-річна жителька Лебедина. Зловмисники використали схему «дзвінок з банку» та заволоділи грошима на суму 12 600 Старий вовк (бувальщина): Пам’ятаю, льотчики Лебединського військового містечка не тільки добре літали, а й добре стріляли. Десь під Рябушками взимку вони вбили вовка. Встановлено особу причетну до вчинення кримінального правопорушення: Працівниками сектору реагування патрульної поліції відділення поліції 3 (м.Лебедин) Сумського районного управління поліції встановлено особу причетну до вчинення Згорів житловий будинок: Загоряння приміщення сталося на вул. Приклубній у с. Рябушки Лебединського району. Дзвінок на лінію “101” надійшов 7 липня о 23:59. Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких Розшукую подругу!: Розшукую подругу Марію Косяк. Із Косяк Марією ми навчалася у Полтавському сільськогосподарському інституті. Після його закінчення у 1975 році, Марія Авторський сир жителя Сумщини завоював гран-прі в Італії: 41-річний Сергій КУЗЬМЕНКО проживає в селищі Кириківка Вели­кописарівського району. З працівника служби безпеки охоронних фірм та аграрних холдингів «Зупинись, прекрасна мить!»: Грибна пора. Цьогорічна осінь видалася напрочуд теплою та дощовою. Погодні умови сприяли гарному росту грибів. Охочі їх назбирати поспішали до Спортсмен, активіст: Володимир Фалько проживає в Лебедині. Навчався в Ле­бединській за­гальноосвітній школі I-III ступенів №6. В цьому році закінчив Ле­бединський педагогічний Одні прибирають, інші – смітять: Ця купа сміття сфотографована по вул.Будильській (неподалік колишньої ФПФ), біля дороги. Раніше там стояв бак, куди зносили сміття мешканці цієї

Сьогодні наша розповідь саме про них – п’ятикласницю Анастасію та четвертокласницю Єлизавету, які навчаються в ЗЗСО №7. Не дивлячись на те, що вони ще зовсім маленькі школярочки,

але вже напрочуд завзяті, кмітливі, наполегливі і є справжніми майстринями: із підручного матеріалу – старих газет, журналів, рекламних паперів, скручуючи папір у трубочки, виготовляють чудові вироби. Тут у них вже справжня індустрія. Батьки дівчаток Володимир та Світлана Калініченки дивуються, що у їхніх доньок такий політ фантазії, і чим можуть, їм допомагають.

Премудростям цієї справи, що називається квілінгом, дівчатка вчаться в гуртку Лебединського центру позашкільної освіти (керівник Ольга Пронікова). У школі їх підтримують учителі Алла Бендюг та Алла Калініченко, друзі сестричок.

І розквітають їхні вироби квітами, чудовими натюрмортами, прекрасними пейзажами. Вони пробували і спіральне плетіння.

Дивлячись на витвори дівчаток, захоплюєшся їхніми талантами. Це справжнє розмаїття краси. Дівчатка нещодавно взяли участь у VІ-ій Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні-2021», що була проведена онлайн. У номінації «Художньо-естетичний напрямок позашкільної освіти» Єлизавета Калініченко здобула першість і нагороджена дипломом І ступеня.

Ліза і Анастасія – ще й активні учасниці танцювального колективу «Веселка» (керівник Тетяна Литовченко), виступають на шкільних та загальноміських святкових заходах.

Побажаймо юним зірочкам – Анастасії та Лізі – й надалі розвивати свої здібності, радуючи лебединців новими успіхами.

Ольга ПАЛИВОДА,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар