Стрічка новин
Була така Лебединська геологічна партія глибокого буріння: Повертаючись у далекі 60-ті роки минулого століття, лебединці старшого покоління, певно, пам’ятають, що у нашому місті заснували тоді таку організацію, З такими і село жило: Добре пам’ятаю, як моя перша вчителька Катерина Гаврилівна, прищеплюючи  нам, першокласникам, любов до науки, майже на кожному уроці повторювала, що Гідра: Багнюка – у центрі Лебедина: Ця весняна грязюка не в Межирічі біля місцевого ставка, чи де-інде в іншому населеному пункті. Ця багнюка – у центрі Осінній калейдоскоп: Рибалки і грибники, не гайте часу та поспішайте на «тихе» полювання або до річки чи ставка! Не забуваймо про позитив: З приходом нової влади завжди покладаєш надії на молодих, перспективних, повних прогресивних ідей, готових до реалізації новітніх проєктів посадовців та Станом на 22 вересня 2020 року на Сумщині 3184 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 67 осіб (Суми - 38, Шостка - 7, Конотоп - 11, Ромни - 1, Обережно: гриби!: Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й 102: що трапилось? - з 5 по 11 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 123 заяви та повідомлення громадян, Такий у них менталIтет: Якось Галина Олексіївна і Петро Іванович Перевозники з Лебедина, перегортаючи сторінки сімейного альбому і ведучи надвечірню задушевну розмову, невимушено

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, після довгих обговорень і дебатів, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Конституція України є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої країни як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. 14 розділів найважливішого для громадян України Закону гарантують додержання прав і свобод людини, регулюють суспільний устрій держави, розтлумачують механізм функціонування представницьких, виконавчих та законодавчих органів влади.

Проте важливішим за його прийняття 25 років тому є сумлінне дотримання постулатів Основного Закону кожним громадянином України – щодня у повсякденному житті. І саме українці, для яких «дорожньою картою» стала Конституція, кожен з нас є творцем щасливого сьогодення і майбутнього для наших дітей та нащадків.

Бажаю усім миру й чистого неба над головою. Нехай у нашій державі панують злагода і процвітання.

Зі святом! З Днем Конституції України!

Віктор Химич, голова Сумської районної ради.

Додати коментар