Стрічка новин
Перемога на болгарській сцені: Перша половина липня подарувала вихованцям народного хореографічного колективу «Веселка» неймовірно захоплюючу та  незабутню подорож до сонячної Болгарії Кількість безробітних рекордно зросла на Сумщині: На Сумщині зафіксували рекордну кількість безробітних. За два місяці карантину до центру зайнятості звернулися понад 10 тисяч людей. Рятувальники ліквідували загоряння госпо­дарчої споруди: 14 червня, о 09:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Боднівка у Лебедині. ...Був у Лебедині маслозавод: Так був. А тепер від цього підприємства на вулиці Сумській з вини тодішнього керівництва району залишилися лише руїни. Але ж «Завдання дня: повернути людей на їхні робочі місця, підвищити заробітну плату»: На 23 червня, за словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, до центрів зайнятості Сумщини подано понад Із 100-річчям!: Наше місто поповнилося ще однією довгожителькою. Тетяні Михайлівні МАСЛОВІЙ днями виповнилося 100 років. Народилася вона в с.Нижня Сироватка, Горів будинок: 11.11.2020 року о 13 годині 18 хвилин на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне Прагне бути першою: Чарівної осінньої пори щороку сту­дентство нашої краї­ни відзначає своє свято. День студента – свято молодості, краси, свято енер­гій­них, завзятих, Боржників залишать без пільг: У Сумській області заборгували за послугу розподілу газу 21,1 тис домогос­подарств – споживачів пільгових категорій. Це ставить під загрозу отримання Практика – це серйозно!: Суспільство завжди потребувало висококваліфікованих фахівців у кожній галузі. На сьогоднішній день ця потреба не зникла, а навіть навпаки – зросла.

15 червня  Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості спільно зі  школярами, які знаходяться на відпочинку у профільному таборі «Джерельце» Лебединського  ЗЗСО №3,

  відвідали  фермерське господарство «Ферма ЕКО», яке працює в нашому місті.

Підприємство займається ви­­­­­­ро­­­щуванням ексклюзив­них молюсків «Равлики Muller». Керівником даного проєкту є Ярина Багатиренко. Дане підприємство постійно  співпрацює з Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості.

Фахівці ферми  розповіли історію заснування такого досить незвичного для наших країв бізнесу.  Під час відвідування підприємства діти ознайомилися з технологічним процесом вирощування равликів, їх життям та розвитком. Відвідувачі  ферми мали  змогу скуштувати деякі   страви з равликів.

Найцікавішою з розваг для дітей на  завершення екскурсії   стали  равликові перегони, які організовують за всіма правилами: равликам-учасникам присвоїли номери, перегони  відбувалися на спеціальному помості з розміткою. Глядачі самі обирали свого фаворита, за якого і  вболівали протягом дійства.

Екскурсія на ферму з вирощування равликів – в деякому сенсі унікальна, цікава пригода, яка гарантовано залишить незабутні враження у дітей.

Вікторія Піженко,

провідний фахівець з проф­орієн­тації Лебединської МРФ Сумського ОЦЗ.

Додати коментар