Стрічка новин
Над нашою хатою згасло сонце: Коли маєш на меті поділитися з читачами улюбленої газети «Будьмо разом» чимось веселковим, радісно-хвилюючим, то з піднесеним настроєм і позитивними 102: що трапилось? з 16 по 21 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 111 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент 102: що трапилось? з 30 серпня по 5 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 125 заяв та повідомлень громадян, Любительське рибальство на орендованих ставках: Відповідно до ст. 51 Водного Кодексу України та ст. 14 Закону України «Про аквакультуру» орендарі водного об`єкта зобов`язані передбачити місця Наші помічники: Її ім’я і прізвище, шановні читачі тижневика «Будьмо разом», часто зустрічають на сторінках видання під різними матеріалами. Щоб не трапилось біди: Зважаючи на те, що, зазвичай, під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки «Чарiвнi барви Лебединщини»: Лебединщина надзвичайно багата здібними, обдарованими дітьми.  Ми в черговий раз пересвідчилися у цьому. Днями сузір’я талантів розквітло у Лебединському центрі Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві жіночки: – Спочатку на тих людей, які ходили без масок, всі дивилися з великою підозрою і остерігалися їх… Яна ТРОФИМЕНКО: «...Шлях до перемог не буває без перешкод»: Лебединська каратистка, чемпіонка і володарка Кубка світу Яна Трофименко розповіла читачам тижневика “Будьмо разом” про свій шлях до успіху. Завжди на варті охорони здоров’я Лебединців: День медичного працівника – завжди особливе свято. Воно відзначається в нашій країні у третю неділю червня. Цього дня завжди хочеться

Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, і його оцінка професії є цілком справедливою.

Адже вам довіряють найдорожче, що подарував Бог людині – життя і здоров’я. Така довіра вимагає від медичних працівників не тільки найсучасніших знань і найвищої кваліфікації, але й кращих людських чеснот та повної самовіддачі. 

День у день сумлінною працею ви демонструєте приклади профе­сіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Низький уклін вам за мудрість, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній професії.

Шана і повага тим, хто нині рятує життя наших захисників у зоні АТО, не шкодуючи власного.

Особливі слова вітання для ветеранів медичної служби, які впродовж багатьох років віддавали теплоту свого серця зціленню людей, а свої знання і досвід – молодому поколінню спеціалістів.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру, тепла і розуміння від близьких, вит­римки і терпіння, благополуччя в родинах, невичерпної енергії та людської шани.

Надія ТИЩЕНКО,

голова районної профспілкової організації

КНП «Лебединська ЦРЛ  ім. К.О.Зільберника».

Додати коментар